Elazığ Hazar Turizm Otobüs Bileti

Elazığ Hazar Turizm

Elazığ Hazar Turizm Popüler Otogarlar

Elazığ Hazar Turizm Hakkında

Elazığ Hazar Turizm, Fikri Efendi Kaya ve Hamit Kaya tarafından 1967 yılında Elazığ’da kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. 1967’nin başlarında ağaç kasa araçlarla taşımacılığa başlayan Elazığ Hazar Turizm firması daha sonra 1970’te Mercedes marka otobüslerle seferler yapmaya başladı. 300’den fazla noktada satış hizmeti sağlayan firma, 750’ye yakın, alanında tecrübeli personel ile çalışmaktadır. 

 

Elazığ Hazar Turizm Otobüs filosu

Elazığ Hazar Otobüs firmasının 30 araçlık oldukça genç bir otobüs filosu bulunmaktadır. Bu araçlar son model olup, Travego modeldir.  Gelişmekte olan araç kapasitesi ve seyahat alanında uzman personelleri ile yolcularına her daim güvenilir ve kaliteli bir yolculuğun garantisini vermektedir.

 

Elazığ Hazar Turizm Araç İçi Hizmetler

Elazığ Hazar Turizm yenilikçi bir otobüs firması olma özelliği taşıdığı için araç içi hizmetleri de oldukça gelişmiş ve gelişmeye de devam etmektedir. Araç içerisinde bulunan koltuklar oldukça rahat tasarlanmış ve yolcuların konforu için geniş aralıklar bulunmaktadır. Ayrıca koltuklarda bulunan mini ekranlarda müzik ve televizyon yayını yapılırken, ücretsiz internet hizmeti de yine bütün yolculara sağlanmaktadır. Her koltukta ek olarak prizler, USB girişi ve kulaklıkta bulunmaktadır. Seyahat boyunca kitap okumak isteyen yolcular için ise her koltuğun üzerinde okuma lambası bulunmaktadır. 

 

Elazığ Hazar Turizm Şubeleri

Otobüs firmasının faaliyette olduğu şubeleri şu şekildedir:

Amasya, Afyon, Ankara Kızılay, Ankara, Bolu, Balıkesir, Bozüyük, Düzce, Bursa, Elazığ Otogar, Elazığ Merkez, Eskişehir, Ergani, Giresun, Gebze, Fatsa, Giresun Otogar, İnegöl, Havza, İstanbul Harem, İstanbul Esenler, İzmit, İzmir, Konya, Konya Otogar, Kayseri, Malatya, Malatya Kemalpaşa, Malatya Çarşı, Sakarya Adapazarı, Ordu, Samsun, Salihli, Tokat, Sivas, Uşak, Turgutlu, Ünye

 

Elazığ Hazar Turizm Dinlenme Tesisleri

Şehirlerarası otobüsler, yolculuk boyunca farklı yerlerde yolcuların ihtiyaçları için molalar vermektedir. Bu dinlenme tesisleri, yolcuların her türlü ihtiyacını karşılayabilecekleri alanlardan ve hediyelik eşya alınabilecek alışveriş alanlarından oluşmaktadır. Genel olarak tercih edilen dinlenme tesisleri de şu şekilde sıralanmaktadır;

Sivas/ Gölpınar Dinlenme Tesisleri, Düzce/ Akabe Dinlenme Tesisleri, Kırşehir/ Mavikent Dinlenme Tesisleri, Afyon/ İstiklal Dinlenme Tesisleri, Manisa/ Str Dinlenme Tesisleri, Eskişehir/ Sivrihisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri, Aksaray/ Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri

 

Elazığ Hazar Turizm Mobil Uygulama

Elazığ Hazar Turizm otobüs bileti almanın en basit yollarından biri de bilet.net mobil uygulamasıdır. App Store veya Google Play üzerinden indirebilen Bilet.net ile hem daha kolay hem de daha güvenilir bir şekilde bilet almak mümkündür. Ayrıca burada birden fazla otobüs firmasına ait otobüs biletine ulaşmak da oldukça kolaydır. 

 

Elazığ Hazar Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Elazığ Hazar Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden Elazığ Hazar Turizm bileti de dahil olmak üzere birçok farklı şehirlerarası yolcu taşıma firmasına ait otobüs bileti bulmak mümkündür. Bilet.net üzerinden yapılan bilet alışverişi oldukça güvenilir ve kolaydır. 

Bilet.net'ten Elazığ Hazar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden Elazığ Hazar Seyahat firmasına ait bilet satın almanın en büyük avantajı mobil uygulamadaki veya internet sitesindeki fiyatların standart olmasıdır. Üstelik bunun gibi pek çok firmanın da otobüs biletlere bilet.net’te en avantajlı fiyatlar ile ulaşmanız mümkündür. Elazığ Hazar Turizm bilet konusunda yolcularına her açıdan güvenilir bir hizmet sağlamaktadır. 

Elazığ Hazar Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Elazığ Hazar Turizm şimdilerde; Amasya, Afyon, Ankara, Bolu, Balıkesir, Düzce, Bursa, Elazığ, Eskişehir, Giresun, İnegöl, , İstanbul, İzmit, İzmir, Konya, Kayseri, Malatya, Sakarya, Ordu, Samsun, Tokat, Sivas, Uşak gibi şehirlere düzenli olarak seferler düzenlemektedir. 

Elazığ Hazar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Elazığ Hazar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Elazığ Hazar Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1967
Otobüs Sayısı:30
Merkez ofis:Elazığ
Kurucu:Fikri Efendi Kaya
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)