Ege Seyahat Otobüs Bileti

Ege Seyahat

Ege Seyahat Hakkında 

Ege Seyahat, İzmir’de kurulmuş olan şehirlerarası yolcu taşıma firmasıdır. 2018 yılında kurulmuş olan bu firma, Türkiye genelinde birçok ile seferler düzenlemektedir. Yeni kurulmuş olan genç otobüs filosuyla hizmet vermekte olan Ege Seyahat, lüks araçları ve bünyesinde bulundurduğu uzman personelleriyle yolcularına güvenilir ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunmaktadır. Bununla birlikte, turistik bir bölgede bulunması tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden biridir. 

 

Ege Seyahat Otobüs Filosu

Ege Seyahat otobüs firması her gün Türkiye’nin birçok iline seferler düzenlemektedir. Genç araçlardan oluşan geniş çaplı otobüs filosuyla her gün kendini yenileyerek gelişimini sürdüren otobüs firması, araçlarını çağa ayak uyduracak şekilde son teknolojik gelişmelerle donatmaktadır. Yani bu araçlar, yolcuların güvenliği ve konforu için gereken tüm donanımları içerisinde bulundurmaktadır. Özellikle de genç bir araç kapasitesine ve çeşitli yeniliklere sahip olması tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden biridir. 

 

Ege Seyahat Araç İçi Hizmetler

Otobüslerin içi tamamen yolcu taleplerine göre düzenlenmiştir. İçerisinde genel olarak ikili ve tekli koltuklar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yolcularına araç içerisinde ücretsiz internet hizmeti, her koltuğun arkasında bulunan ekranlarla TV ya da müzik yayını ve koltukların yanında bulunan priz hizmeti sunmaktadır. Ayrıca her ekranda USB girişi bulunmaktadır. Bu giriş sayesinde elektronik cihazlar mevcut ekrana bağlanabilmektedir. Ek olarak yolculuk boyunca, araç içerisinde bulunan yetkili personeller tarafından yolculara ikramlar sunulmaktadır. 

 

Ege Seyahat Şubeleri

Bu otobüs firması, kuruluğu günden bu yana birçok şubede hizmet vermektedir. Bunlardan bazıları şu şekildedir: Afyon, Akçay, Akhisar, Akhisar Şb, Alanya, Aliağa, İstanbul Alibeyköy, Altınoluk, Ankara, Aşti1, Aşti2, Aşti3, Aşti4, Atakule, Bevler, Demet, Dikmen, Etlik, Kızılay, Ayancık, Aydın, Ayvacık, Ayvalık, Balıkesir, Belek, Bergama, Bodrum, Burdur, Burhaniye, Bursa, Belediye, Çanakkale, Çerkezköy, Çeşme, Çorlu, Dalaman, Denizli, Didim Otogar, Dikili, Eceabat, Edremit, Edremit2, Ezine, Fethiye, Gebze, Gebze1, Gebze2, Gelibolu, Esenyurt, Harem, Dudullu, İzmir Otogar, İzmit, Kapaklı, Keşan, Kırklareli, Konya, Köyceğiz, Kuşadası Otogar, Kuçukkuyu, Lapseki, Manavgat, Marmaris, Muğla, Sinop, Tekirdağ, Uşak, uşak otogar,  Vize

 

Ege Seyahat Dinlenme Tesisleri

Her otobüs firmasında, yolculuk esnasında belirli yerlerde bulunan dinlenme tesislerinde molalar verilmektedir. Bu dinlenme tesislerinde yolcuların ihtiyaçlarına yönelik belirli alanlar bulunmaktadır. Yolcuların hem dinlenip hem keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olan bu dinlenme tesislerinde birçok sosyal aktivite de mevcuttur. Bu dinlenme tesislerinde hemen hemen her bütçeye uygun kafe ve restoranlar ve marketler bulunmaktadır.

 

Ege Seyahat Mobil Uygulama

Ege seyahat otobüs bileti almanın bilinen en pratik yöntemlerinden biri de herkes tarafından kolayca edinilebilen mobil uygulamadır. App Store veya Google Play ile indirilen bilet.net ile dilediğiniz saat ve günde oturduğunuz yerden yani herhangi bir şubeye gitmeye gerek kalmadan otobüs bileti almanız mümkündür. 
 

Ege Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Ege Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden başta Ege Seyahat otobüs bileti olmak üzere pek çok firmaya ait bilet almak güvenilir ve oldukça kolay. Ege Seyahat bilet fiyatları da yine bilet.net’te sürekli olarak yolculara sunulmaktadır. 

Bilet.net'ten Ege Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net, otobüs bileti almanın en avantajlı yollarından biridir. Bilet.net ile alınan biletler genel olarak, firmaların internet sayfasında belirtilen fiyat skalasına uygundur. Bu bilet alacak yolcular için oldukça avantajlı bir durumdur. 

Ege Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Ege seyahat Türkiye genelinde birçok ile sefer düzenlemektedir. Bunlardan bazıları şu şekildedir: Ankara, Afyon, Aydın, Antalya, Bursa, Balıkesir, İzmir, İstanbul, İzmit, Muğla Kocaeli

Ege Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ege Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ege Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2018
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:İzmir
Kurucu:Selim Durak
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)