Ede Turizm Otobüs Bileti

Ede Turizm

Ede Turizm Hakkında

2019 yılında Celil Dağ, Mehmet Tekinşen, Coşkun Dağ ve Abdulkadir Küçükdevler tarafından merkez Kahramanmaraş olmak üzere kurulmuştur. Sektöre yeni ve teknolojik araçlarla giriş yapmış olan Ede Turizm, 2+1 rahat koltuklu araçları ile yolcularının memnuniyetini sağlamaya devam etmektedir. 

 

Ede Turizm Otobüs Filosu

Ede Turizm otobüs firması, sektöre ilk girdiğinde 11 adet otobüsten oluşan filosu ile seferler düzenlemiştir. Günümüzde ise genişlettiği modern filosu ile Türkiye’ye kaliteli bir ulaşım hizmeti sunmaktadır.

 

Ede Turizm Araç İçi Hizmetler

Rahat ve yatırılabilir koltuklarla yolculuk sırasında dinlenebilirsiniz. Yine koltukların arka kısmında sabitlenmiş ekranlarla birlikte kayıtlı olan medyalardan ya da ulusal kanalların canlı yayınlarından film ya da dizi izleyebilirsiniz. USB girişi ile bizzat izlemek istediğiniz dizi, film ya da videoyu ekranlara kolayca aktarabilirsiniz. Koltukların kenarlarında bulunan şarj yerlerinden istifade edebilirsiniz. İnternet seyahat boyunca tüm yolcular için ücretsiz olarak erişime açıktır.

 

Ede Turizm Şubeleri

Ede Turizm’in şubeleri şu şekildedir; Nizip, Birecik, Şanlıurfa, Nevşehir, Gazipaşa, Malatya, Elâzığ, Bozüyük, Sivas, Ceyhan, Osmaniye, Manavgat, Anamur, Adana, Düziçi, Mersin, İnegöl, Isparta, Burdur, Antalya, Serik, Alanya, Sarız, Gemlik, Esenler, Harem, Gebze, İzmit, Adapazarı, Düzce, Bolu, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Ankara, Kırşehir, Kayseri, Göksun, Gaziantep.

 

Ede Turizm Dinlenme Tesisleri

Çeşitli güzergahlarda yolcu taşımacılığı yapan Ede Turizm, yolcuları için en kaliteli ve en temiz dinlenme tesislerinde molalar vermektedir. 

 

Ede Turizm Mobil Uygulama

Uygun fiyatlarla hızlı ve güvenli bir şekilde Ede Turizm otobüs bileti almak için bilet.net Android ya da iOS mobil uygulamasını tercih edebilirsiniz. 

 

Ede Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Ede Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Kaliteli hizmet politikasıyla Kastamonu’dan bütün Türkiye’ye yayılan bu firmanın biletlerini bilet.net üzerinden veya bilet.net mobil uygulamaları sayesinde uygun fiyata, güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Ede Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Ede Turizm otobüs biletlerini bilet.net üzerinden güvenli, hızlı ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Biletinizi bilet.net üzerinden satın alarak günün herhangi bir saatinde Ede Turizm bilet detaylarını görebilir, seferleri detaylı bir şekilde inceleyebilir ve profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Ede Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Türkiye’nin farklı bölgelerindeki il ve ilçelerine seferler düzenleyen Ede Turizm seferlerini çoğaltmaya ve mevcut seferlerindeki kaliteyi sürdürmeye devam etmektedir. Firma;

Tokat, Amasya, Çorum, Burdur, Balıkesir, Nevşehir, Bingöl, Erzurum, Kovancılar, Bingöl, Erzurum, Iğdır, Kars, Sivas, Kütahya, Ağrı, Yozgat, Elazığ, Malatya, Adapazarı, Isparta, Şanlıurfa, Yalova, Konya, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmit, Kahramanmaraş, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Adana, Alanya, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Afyon, Uşak ve daha pek çok noktaya sefer düzenlemektedir.

Ede Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ede Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ede Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2019
Otobüs Sayısı:11
Merkez ofis:Kahramanmaraş
Kurucu:Celil Dağ, Coşkun Dağ, Abdülkadir Küçükdevler
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (13 inç)