Ece Tur Seyahat Otobüs Bileti

Ece Tur Seyahat

Ece Tur Seyahat Hakkında

Her zaman yenilikçi, kaliteli ve insana saygı unsurlarını benimsemiş olan Ece Tur Seyahat, 20 yıllık geçmişiyle her zaman ilklere imza atan bir kuruluş olmuştur. Firma, yurt içinde olduğu gibi talep edildiği takdirde yurt dışı taşıma organizasyonları da yapabilmektedir. Yolcularının isteyebileceği her hizmeti önceden düşünerek buna göre hazırlığını yapan firmanın tüm personeli; eğitimli, deneyimli, saygılı ve nazik ekiplerden oluşmaktadır. 

 

Ece Tur Seyahat Otobüs Filosu

Firmanın otobüs filosu 7 kişilik araçlardan oluşmaktadır. Seyahat sırasından yolcuların kendilerini evlerinde hissetmeleri için rahat ve ayarlanabilir koltuklar bulunmaktadır. 12 adet otobüse sahip olan firmanın araçlarının yaş ortalaması 5’tir.

Araçların 7 kişilik olması nedeniyle kalabalık aile ya da arkadaş organizasyonları için de tercih edilen Ece Tur Seyahat, size özel hizmet sağlar. Zengin ve lüks filosu sayesinde her seyahatinizde kendinizi özel hissedersiniz.

 

Ece Tur Seyahat Araç İçi Hizmetler

Otobüs firmasının araç içi hizmetlerinin en iyi yanlarından biri, yolculuk sırasında yolcuların tüm yolculuk boyunca diledikleri zaman faydalanabilecekleri açık büfe hizmetinin bulunmasıdır. 

Eğlenceli bir yolculuk için vizyonda yer alan en son filmler ile de zamanı değerlendirmenize imkân tanır. VIP araçları sayesinde araç içi kablosuz internet hizmeti ile online toplantılarınıza katılabilirsiniz. Bunların yanı sıra sigortalı yolculuk ve hız sınırlaması sayesinde de güven içinde seyahat edersiniz. 

 

Ece Tur Seyahat Şubeleri

Ece Tur, şubelerini genellikle sefer düzenlediği güzergahlardan oluşturmuştur. Şube yerleri; 

  • Çorlu,
  • Edirne,
  • Kırklareli,
  • Lüleburgaz,
  • Muratlı,
  • Tekirdağ’dır.

 

Ece Tur Seyahat Dinlenme Tesisleri

Ece Tur Seyahat, tüm seferlerini non-stop olarak gerçekleştirir. 

 

Ece Tur Seyahat Mobil Uygulama

Özel olarak tasarlanmış bilet.net mobil uygulama sayesindeher işleminizi bulunduğunuz yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bilet.net, web sitesi üzerinden bilet satın alma, açık bileti sefere bağlama, bileti açığa alma, rezervasyonu sefere bağlama, bilet ve rezervasyon iptalleri gibi birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz. 

 

Ece Tur Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Ece Tur Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Tüm Ece Tur bilet işlemlerinizi bilet.net aracılığıyla dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz. Günün her saati bilet satın alma işlemlerini halledebilir, yolculuk hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Ece Tur Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Ece Tur Seyahat otobüs bileti fiyatları, sefer saatleri, yolculuk güzergahı gibi tüm bilgilere bilet.net ile ulaşabilirsiniz. Biletinizle ilgili işlemleri gerçekleştirmek bilet.net ile oldukça kolaydır.

 

Ece Tur Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Ece Tur Seyahat;Çorlu, Edirne, Kırklareli, Lüleburgaz, Muratlı, Tekirdağ, Havsa, Babaeski’ ye her gün sabah 06:00’dan gece 21:00’e kadar sefer düzenlemektedir.

Ece Tur Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ece Tur Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ece Tur Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:-
Otobüs Sayısı:13
Merkez ofis:Edirne
Kurucu:Kürşad Ece
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)