Ece D2 Turizm Otobüs Bileti

Ece D2 Turizm

Ece D2 Turizm Hakkında

Ece D2 Turizm, Kürşat Ece tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Edirne merkezli olan bu otobüs firması, çevresinde bulunan Çorlu, Kırklareli ve Tekirdağ gibi il ve ilçelere sıklıkla seferler düzenlemektedir. Ek olarak Türkiye’de ilk kez özel olarak tasarlanmış olan 7 kişilik araçlarla karayolu taşımacılığı yapan firmadır. Ayrıcalıklı bir yolculuk imkânı sunan Ece D2 Turizm, yolcularının güvenliği ve konforunu ön planda tutarak karayolu taşımacılığı konusunda yeni güncellemeler yapmaya devam etmektedir. Aynı zamanda kurulduğu günden bu yana kısa süre içerisinde oldukça geniş bir yolcu kapasitesine ulaşmıştır ve her geçen gün kapasitesini daha da büyütmektedir. 

 

Ece D2 Turizm Otobüs filosu

Firma, insana saygıyı ön planda tutarak taşımacılık alanında her daim yenilikleri takip etmektedir. Aynı zamanda her gün büyüyerek daha kaliteli işler yapmak ise en büyük misyonudur. Ece D2 Turizm, sprinter markalı otobüsleriyle toplamda 15 adetlik bir otobüs filosunasahiptir. Bünyesindeki otobüslerin yaş ortalaması ise 5’tir.Bünyesindeki7 kişilik VİP araçları ile yolcularına ayrıcalıklı bir seyahat kalitesi ve deneyimi bir arada sunmaktadır. Ek olarak bu otobüslerdeki yetkili personel seçiminde de oldukça titiz hareket edilmektedir. 

 

Ece D2 Turizm Araç İçi Hizmetler

Ece D2 Turizm tarafından yolculara otobüs içerisinde birçok hizmet sunulmaktadır. Genel olarak ikili koltuk düzeni olan otobüslerde, koltukların hemen yanında yolcuların kullanımına sunulan prizler bulunmaktadır. Ayrıca bu firmanın araçlarında yolcuların kullanımına sunulan ücretsiz internet bulunmaktadır. Her koltuğun altında genel yayın ve müzik yayını yapan ekranlar ve bu ekranlarda da USB girişi bulunmaktadır. Seyahat süresince tüm yolculara geniş bir ikram menüsü de sunulmaktadır. Yolcuların gece saatlerinde rahatlıkla kullanabilecekleri okuma lambaları da yine koltukların üst kısmında bulunmaktadır. 

 

Ece D2 Turizm Şubeleri

Türkiye geneline sefer yapan bu firma,çoğunlukla belirli bir bölgeye ağırlık vermektedir. Bu bölgelerde bulunanşubeler şöyle sıralanabilir; 

  • Edirne,
  • Çorum,
  • Kırklareli,
  • Muratlı,
  • Lüleburgaz,
  • Tekirdağ.

 

Ece D2 Turizm Dinlenme Tesisleri

Ece D2 Turizm, yolcularına her zamankaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu yüzden de hem yolculuk sırasında hem de sonrasında kara yolu ulaşımında oldukça iyi bir hizmet ağına ulaşmaktadır. Ayrıca yolculuk güzergahları üzerinde bulunan konforlu, hijyenik ve kaliteli dinlenme tesislerini tercih etmektedir. Bu dinlenme tesisleri yolculara her anlamda geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Hediyelik eşya almak isteyenlere veya yemek yiyip dinlenmek isteyenlere özel birçok alanı bulunmaktadır. 

 

Ece D2 Turizm Mobil Uygulama

Ece D2 Turizm otobüs bileti almak veya herhangi bir firmanın sefer bilgilerine ulaşmak bilet.net ile oldukça kolay bir hale gelmiştir. Google Play ya da Appstore üzerinde bilet.net uygulamasını indirerek istenilen gün ve saatte ve istenilen firmadan otobüs bileti almak mümkündür. Ece D2 Turizm bilet tercihi yaparken bilet.net büyük oranda kolaylık sağlamaktadır. 


 

Ece D2 Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Ece D2 Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te her otobüs firmasına ait bilet bulmak mümkündür. İstenilen gün ve saate göre filtrelenen bu biletler sayesinde hem firma tercihi hem de bilet tercihi yapmak oldukça kolaydır. 

Bilet.net'ten Ece D2 Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’te sunulan bilet fiyatları, internet sitesindeki fiyatlarla tamamen aynıdır. Alacağınız biletler ile ilgili iade, açığa alma gibi işlemleri web site veya mobil uygulama üzerinden çok kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Bilet.net’te birçok farklı firmaya ait bilet bulmak mümkündür. 

Ece D2 Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma, Lüleburgaz, çorlu, Muratlı, Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ çevresinde bulunan il ve ilçelere seferler düzenlemektedir. 

Ece D2 Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ece D2 Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ece D2 Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2015
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:Edirne
Kurucu:Kürşat Ece
Otobüs Özellikleri
İnternet
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)