Doğuş Iğdır Turizm Otobüs Bileti

Doğuş Iğdır Turizm

Doğuş Iğdır Turizm Hakkında

Iğdır'da kurulan Doğuş Iğdır Turizm, Doğu Anadolu bölgesinde hizmet veren bir seyahat firmasıdır. Yaklaşık 20 yıldır bu bölgede hizmetlerine devam eden firma, yolcu memnuniyeti prensibi ile hareket etmektedir. Müşterilerine uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi sunan otobüs firması, tecrübeli ve güler yüzlü personeli hizmetini sürdürmektedir.

 

Doğuş Iğdır Turizm Otobüs Filosu

Firmanın otobüs filosunda 8 adet araç bulunmaktadır. Araçlar 2+2 ve 2+1 koltuk düzenine sahiptir. Filoda yer alan otobüslerin belirli aralıklarla bakımları yapılmaktadır. Araçların ortalama yaşı ise 8'dir. 


Doğuş Iğdır Turizm Araç İçi Hizmetler

Tüm araçlarda yolcuların seyahat konforunu gözeterek tasarlanmış kişisel koltuklar bulunmaktadır. Seyahat boyunca her yolcu için özel olarak bulunan ekranlardan TV ve müzik yayını yapılmaktadır. Yayınları,  kişisel kulaklıklardan dinlemek de mümkündür. Her bir koltukta bulunan prizler ile elektronik aletlerinizi şarj edebilirsiniz. Böylece kesintiye uğramadan elektronik eşyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Kitaplarına kaldığı yerden devam etmek isteyen kitapsever kişiler için okuma lambaları düşünülmüştür. Güvenilir ve keyifli bir yolculuk deneyimi için yolculuğunuz süresince faydalanabileceğiniz soğuk ve sıcak ikramları deneyebilirsiniz.

 

Doğuş Iğdır Turizm Şubeleri

Oldukça yeni ve genç olan araç filosu ile dikkat çeken firmanın çeşitli il ve ilçelerde şubeleri bulunmaktadır. Yolculuk için şube yerleri olan noktalar; Ağrı, Amasya, Ankara, Balıkesir, Bursa, Bolu, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Iğdır, İstanbul, İzmit, Kars, Kırıkkale, Sakarya, Sivas, Yozgat illeri ve ilçeleridir.
 

Doğuş Iğdır Turizm Dinlenme Tesisleri

Müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı amaç edinen ulaşım şirketi, destinasyonlar arası seferlerinde sabit dinlenme tesisi bulunmamaktadır. Firma yolculuk şartlarına göre en iyi dinlenme tesisini seçerek, yolcularının ihtiyaçlarını gidermelerini sağlamaktadır.


Doğuş Iğdır Turizm Mobil Uygulama

Doğuş Iğdır Turizm otobüs bileti almaya karar verdiğinizde bilet.net mobil uygulamasını edinebilirsiniz. Bilet satın alma işlemini mobil uygulama ile gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Google Play ya da App Store’dan bilet.net’e ulaşabilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz. Böylece istediğiniz nokta için tanımlanan bütün biletlere erişebilir ve istediğiniz bileti satın alabilirsiniz.

 

Doğuş Iğdır Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Doğuş Iğdır Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Doğuş Iğdır Turizm bilet almak için uygulamayı elektronik aletlerinize indirerek size uygun biletlere ulaşabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Doğuş Iğdır Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net sizler için en uygun ve avantajlı biletleri bulur ve sıralar. Ulaşmak istediğiniz nokta için uygun güzergâhtaki biletlere erişmenizi ve seçim yapmanızı mümkün kılar.

 

Doğuş Iğdır Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın sefer düzenlediği şehirler şu şekildedir: Erzurum, Erzincan, Aşkale, Düzce, Erbaa, Erzurum, Horasan, Niksar, Osmancık, Pasinler, Refahiye, Sakarya, Tercan, Su şehri, Amasya, Merzifon, Gerede, Bolu, Adapazarı, İzmit, Gebze, Sultanbeyli, İstanbul 

Doğuş Iğdır Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Doğuş Iğdır Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Doğuş Iğdır Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1996
Otobüs Sayısı:8
Merkez ofis:Iğdır
Kurucu:Kamuran Karadeniz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)