Doğuş Diyar Birlik Turizm Otobüs Bileti

Doğuş Diyar Birlik Turizm

Doğuş Diyar Birlik Turizm Hakkında 

Doğuş Diyar Birlik Turizm 2007 yılında Elazığ’da kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. 14 yılı aşkın tecrübesiyle birlikte yolcularına her daim kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Otobüs seferlerini Diyarbakır ve Elâzığ arasında ve bu illere bağlı olan ilçeler arasında yapmaktadır. Profesyonel ve güler yüzlü çalışan kadrosuyla yolcularının keyifli bir yolculuk sürmelerini sağlayıp bunu uzun yıllar boyunca devam ettirmeyi amaçlamaktadır. 

 

Doğuş Diyar Birlik Turizm Otobüs filosu

Doğuş Diyar Birlik Turizm, otobüs filolarında yenilikçiliği, güvenliği ve konforu bir arada sunacak şekilde hizmet etmektedir. Filoda bulunan otobüsler ise Mercedes Benz Sprinter araçlardır ve bu otobüsler, totalde 4 yıllık genç araçlardan oluşur. Otobüs firmasının filosunda bulunan toplam otobüs sayısı ise 17’dir. Günden güne büyümeye devam eden firma, özellikleyolcu taşıma sektöründe oldukça önemli bir konumdadır. 

 

Doğuş Diyar Birlik Turizm Araç İçi Hizmetler

Doğuş Diyar Birlik Turizm otobüsleri yolcuların konforu ve güvenliği ön plandadır. Bununla birlikte her otobüste koltuk arkalarında bulunan ekranlarda müzik kanallarına ve genel yayın yapan kanallara ulaşmak mümkündür. Ekranlarda bulunan USB girişi ya da koltukların yanında bulunan prizler ile telefon, tablet gibi cihazlar şarj edilebilir ya da ekrana yansıtılabilir. Ek olarak yolculara yolculuk boyunca çeşitli ikramlar da yapılmaktadır. Klasik ikili koltuk düzenine sahip olan Doğuş Diyar Birlik Turizm otobüsleri, rahatlık açısından koltuklar arası mesafeyi müşteri taleplerine göre ayarlamaktadırlar. Koltukların hepsinin üzerinde ayrı ayrı okuma lambaları bulunur. Bu sayede diğer yolcuları rahatsız etmeden kitap okumak mümkündür. 

 

Doğuş Diyar Birlik Turizm Şubeleri

Doğuş Diyar Birlik Turizm’in yolcularına hizmet vermekte olduğu çeşitli şubeleri bulunmaktadır. Doğuş Diyar Birlik Turizm’in genel olarak güzergahları az olduğu için ve ağırlıklı olarak belirli bir bölgede hizmet verdikleri için şubeler şu şekilde sıralanabilir;

  • Elâzığ,
  • Diyarbakır,
  • Ergani

 

Doğuş Diyar Birlik Turizm Dinlenme Tesisleri

Doğuş Diyar Birlik Turizm yolculuk esnasında sadece Elâzığ’ın maden ilçesinde Soğuksu Dinlenme Tesisinde mola vermektedir. Firma ile yapılan yolculukların süresi çoğu otobüse nispeten daha kısa olduğu için sık sık mola verilmemektedir. Bu mola yerinde de yolcuların birçok ihtiyacını karşılayabileceği alanlar mevcuttur. Yemek yeme ve dinlenme alanları, hediyelik eşya almak için küçük çaplı market veya mağazalar da yine dinlenme tesisleri içerisinde yolcuların faydalanabileceği alanlardır. 

 

Doğuş Diyar Birlik Turizm Mobil Uygulama

Doğuş Diyar Birlik Turizm otobüs bileti almanın en pratik yöntemlerinden biri de App Store veya Google Play üzerinden bilet.net’i indirmek ve istediğiniz gün ve saate bilet almaktır. Bilet.net Mobil uygulaması online ve uygun fiyatlı bilet almak için oldukça avantajlıdır.

 

Doğuş Diyar Birlik Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Doğuş Diyar Birlik Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Doğuş Diyar Birlik Turizm bilet almak isteyen herkes, bilet.net üzerinde istediği gün ve saatte bilet alabilmektedir. Ayrıca sadece Doğuş Diyar Birlik Turizm otobüs bileti değil birçok firmanın biletini almak mümkündür. 

 

Bilet.net'ten Doğuş Diyar Birlik Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden en uygun bilet fiyatlarına, birden çok firmanın sefer ve saat bilgilerine ulaşmak mümkündür. Aldığınız bilet ile ilgili işlemleri web site veya mobil uygulama üzerinden birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Doğuş Diyar Birlik Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Doğuş Diyar Birlik Turizm genel olarak Diyarbakır- Elâzığ arasında ve bu illere bağlı ilçeler arasında hizmet vermektedir.  

Doğuş Diyar Birlik Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Doğuş Diyar Birlik Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Doğuş Diyar Birlik Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2007
Otobüs Sayısı:17
Merkez ofis:Elazığ
Kurucu:İbrahim Şavlı
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)