Doğu Kars Turizm Otobüs Bileti

Doğu Kars Turizm

Doğu Kars Popüler Otogarlar

Doğu Kars Turizm Hakkında

Doğu Kars Turizm, Mürsel Ekinci tarafından 1983 yılında Kars’ta kurulmuştur. Firma, var olduğu günden beri bulunduğu bölgeden Türkiye’nin birçok şehrine çeşitli seferler düzenlemektedir. Firmanın misyonu; gelişen ve değişen teknoloji ile müşteri beklentisine göre en uygun çözümleri hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile sunmaktır. Vizyon olarak ise kendilerine sektörün belirleyici firmalarından biri haline gelmeyi hedef edinmişlerdir. Yolcuların güvenli yolculuğu için gerekli tüm güvenlik önlemleri almak hedeflenmiştir ve bu sayede sektörde her geçen gün daha sık tercih edilmektedir.

Doğu Kars Turizm Otobüs Filosu

Firma, genç ve dinamik bir araç filosuna sahiptir. Araçların ortalama yaşı yaklaşık olarak altıdır. Otuzu aşan araç sayısı ile Türkiye’nin çeşitli noktalarına seferler düzenlemektedir. Travego marka araçlarının tüm bakımları düzenli aralıklarla yapılmakta olup müşteri memnuniyetine göre tasarlanmıştır. 2+1 ve 2+2 olmak üzere farklı araç seçenekleri ile yolcu talepleri doğrultusunda araç ve sefer sayılarında artışlar yapılmaktadır. Her geçen gün filodaki araç sayısı artmaktadır. 

Doğu Kars Turizm Araç İçi Hizmetler

Doğu Kars Seyahat, yolcularına sunmakta olan hizmetlerde eşsiz ve keyifli bir yolculuk deneyimi hedeflemektedir. Yolcu rahatına uygun olarak tasarlanan koltuklar her araçta mevcuttur. Oturma alanlarında var olan prizler vasıtasıyla araç ve gereçlerinizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Araçların tamamında yolculuk boyunca kullanacağınız 7/24 Wi-Fi hizmeti bulunmaktadır. Araçlardaki tüm koltuk arkalarında teknolojik ekranlar vardır. Bu ekranlar sayesinde film, dizi izleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Kişiye özel verilen kulaklıklar ile ekranlardan ya da elektronik cihazlarınızdan müzik dinleyebilirsiniz. Her yolcuya özel okuma lambalarından yararlanabilirsiniz. Kişisel klasörlerinize erişmek için araç içinde var olan USB girişlerini kullanabilirsiniz.

 

Doğu Kars Turizm Şubeleri

Üst düzey müşteri memnuniyeti elde etmek için sürekli çalışan deneyimli firma ülkenin çeşitli noktalarında şubelere sahiptir. Şubelerin bulunduğu iller; Ağrı, Amasya, Ankara, Ardahan, Batman, Bitlis, Bursa, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir,, İstanbul, İzmit, Kars, Mardin, Sakarya, Şırnak ve Yozgat'tır.

 

Doğu Kars Turizm Dinlenme Tesisleri

Uzun yıllar boyunca sektörde olmanın deneyime sahip olan firmanın şehirler arası seyahatlerde kullandığı dinlenme tesisleri şunlardır;

  • Bolu Efe Park Dinlenme Tesisleri
  • Coşkunlar Dinlenme Tesisleri
  • Hak (Efendioğlu) Dinlenme Tesisleri
  • Irmak Dinlenme Tesisleri
  • İmranlı Alışkan Dinlenme Tesisleri
  • Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisi
  • Saraçoğlu Dinlenme Tesisleri.


Doğu Kars Turizm Mobil Uygulama

Seyahat etmeye karar verdikten sonra Doğu Kars Turizm otobüs bileti satın almakiçin mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu şekilde online biletlere erişmek için Google Play veya App Store’dan bilet.net’i yükleyebilir ve biletlerinizi bu adresten satın alabilirsiniz. 

 

Doğu Kars Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Doğu Kars Turizm otobüs biletini Bilet.net’te satın alabilir miyim?

Evet, konforlu firma ile yolculuk etme avantajına ve Doğu Kars Turizm bilet seçeneklerine bilet.net uygulaması ile sahip olabilirsiniz. 

Bilet.net’ten Doğu Kars Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Şirkete ait otobüs biletleri için bilet.net uygulaması size özel biletleri bulur. Bilet.net ile seyahatiniz için gerekli olan detaylı sefer bilgilerini görebilirsiniz. 

Doğu Kars Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Gelişmeye ve kaliteli hizmete önem veren ulaşım firmasının Türkiye’nin çeşitli noktalarına türlü seferleri vardır. En çok sefer düzenlenen iller şunlardır; Ağrı, Amasya, Ankara, Ardahan, Batman, Bitlis, Bursa, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmit, Kars, Mardin, Sakarya, Şırnak ve Yozgat.

Doğu Kars Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Doğu Kars Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Doğu Kars Künyesi
Kuruluş yılı:1983
Otobüs Sayısı:30
Merkez ofis:Kars
Kurucu:Mürsel Ekinci
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Okuma Lambası