Doğu Karadeniz Turizm Otobüs Bileti

Doğu Karadeniz Turizm

Doğu Karadeniz Turizm Hakkında

Doğu Karadeniz Turizm, 1968 yılında Selahattin Kamburoğlu ve Özcihan Kurnaz tarafından kurulmuştur. Rize’de bölgesel olarak kurulan deneyimli firma zamanla kendini yenilemiş, geliştirmiş ve büyümüştür. Bugün itibariyle 54 yılı aşan bir süredir hizmet veren firma bünyesinde birçok hizmeti barındırarak markalaşmıştır. Türkiye’nin çeşitli noktalarındaki yirmi farklı ile sefer güzergâhı bulunmaktadır. Yurtdışında da sefer destinasyonları bulunan uluslararası firmanın yerel kaynakları ile kaliteli, güvenli ve güler yüzlü hizmet anlayışını vizyonu olarak benimsemiştir. Çağın gerekliliklerin bilincinde olarak doğal çevreye ve yolculara karşı her daim saygılı bir seyahat deneyimini yolcularına yaşatmak ve hep ileriye gitmek temel hedefler arasındadır.

 

Doğu Karadeniz Turizm Otobüs Filosu

Doğu Karadeniz Turizm otobüs filosunda on sekiz farklı araç bulunmaktadır. 2+1 ya da 2+2 gibi farklı araç tiplerine sahip firma her geçen gün araç filosunu yenilemekte ve büyütmektedir. Man, Mercedes Travego ve Tourismo modellerinden oluşan araçlarının ihtiyaçlarına yönelik bakımlar  düzenli olarak yapılmakta ve temizlenmektedir. Uluslararası otobüs şirketi ülkemizin dört bir yanına günlük çeşitli seferler düzenlemektedir. 


Doğu Karadeniz Turizm Araç İçi Hizmetler

Çalışanları ve yolcuları ile saygı ve hoşgörü üzerine temellendirilmiş bir bağ oluşturan firma, yolcularının konforlu bir seyahat deneyimi için tüm imkanlarını kullanmaktadır. Farklı tip araç seçenekleri ile tek kişilik ya da çift kişilik koltuklardan seçim yapabilir seyahat konforunuzu arttırabilirsiniz. Tüm seyahat boyunca size ücretsiz olarak verilecek yiyecek ve içeceklerden yararlanabilirsiniz. Her koltuğun arkasında bulunan on inç büyüklüğündeki ekranlardan film ve dizi izleyebilir ya da müzik dinleyebilirsiniz. Kişiye özel olarak verilen kulaklıklar sayesinde seyahat kalitenizi arttırabilirsiniz. Bütün koltuklarda bulunan prizler ile elektronik eşyalarınızı şarj edebilirsiniz. Araçların sahip olduğu USB donanımları ile kişisel verilerinize ulaşabilir, işlemlerinizi seyahat boyunca aksatmadan devam ettirebilirsiniz.

 

Doğu Karadeniz Turizm Şubeleri

Yarım asrı aşan geçmişe sahip olan tecrübeli kuruluş kolay ulaşılabilirlik ilkesi ile ülkenin dört bir yanında şubeler açmıştır. Şubelerin olduğu iller;

Afyon, Aksaray, Ankara, Artvin, Gürcistan, Burdur, Bursa, Çorum, Düzce, Erzurum, Eskişehir, Gebze, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Nevşehir, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Tiflis, Trabzon, Uşak ve Yozgat.

 

Doğu Karadeniz Turizm Dinlenme Tesisleri

Destinasyonlarda kullanılan dinlenme tesisleri şunlardır;

  • Giresun / Kerasus Dinlenme Tesisleri
  • Çorum / Metro Ganita Park Dinlenme Tesisleri
  • Çorum / Ocaklı Dinlenme Tesisleri
  • Afyon / Sç Park Dinlenme Tesisleri
  • Düzce / Türsan Dinlenme Tesisleri
  • Giresun / Çavuşlu Dinlenme Tesisleri

 

Doğu Karadeniz Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net uygulaması sayesinde Doğu Karadeniz Turizm otobüs bileti seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. App Store ya da Google Play üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı edindikten sonra aradığınız destinasyondaki biletlere online ve güvenli bir şekilde ulaşıp satın alabilirsiniz.


Doğu Karadeniz Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Doğu Karadeniz Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Tabii ki, bilet.net Doğu Karadeniz Turizm bilet işlemleriniz için sizlere yardımcı olmaktadır.

Bilet.net’ten Doğu Karadeniz Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Firmanın otobüs biletlerini bilet.net uygulaması sizler için bulur ve listeler. Sizler de kolaylıkla size en uygun bileti seçebilir ve biletinizi satın alabilirsiniz.

Doğu Karadeniz Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Ülkemizde ve yurtdışında farklı noktalara seferler düzenlenmektedir. En çok sefer düzenlenen iller; Afyon, Aksaray, Ankara, Artvin, Gürcistan, Burdur, Bursa, Çorum, Düzce, Erzurum, Eskişehir, Gebze, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Nevşehir, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Tiflis, Trabzon, Uşak ve Yozgat.

Doğu Karadeniz Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Doğu Karadeniz Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Doğu Karadeniz Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1968
Otobüs Sayısı:18
Merkez ofis:Rize
Kurucu:Selahattin Kamburoğlu
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)