Diyarbakır Barış Turizm Otobüs Bileti

Diyarbakır Barış Turizm

Diyarbakır Barış Turizm Hakkında

Diyarbakır Barış turizm, 2002 yılında Diyarbakır’da kurulmuştur. Firma, yolcularına seyahat boyunca kusursuz bir hizmet sağlamayı ve her yolculukta bir öncekinden daha kaliteli bir deneyim yaşatmayı kendine misyon edinmiştir. Sektörün öncü firmalarından biri olmayı hedefleyerek ülkemizin farklı noktalarına çeşitli seferler düzenlemektedir. İstanbul, İzmir, Adana, Antep ve Diyarbakır gibi birçok ile ve ilçe seyahat noktaları arasında yer almaktadır. Hizmet kalitesini sürekli artırarak yenilikleri takip eden ve takip edilen bir firma olmayı vizyon edinmiştir.

 

Diyarbakır Barış Turizm Otobüs Filosu

Kurulduğu günden bugüne yoğun ilgi gören Diyarbakır Seyahat, genç ve teknolojik araç filosuyla öne çıkmaktadır. Sahip olduğu on adet aracın bakımları düzenleri olarak yapılmakta ve temizlenmektedir. Güler yüzlü hizmet ve nitelikli elemanları ile hizmet veren Diyarbakır Barış Turizm, uzun seyahatlere özel olarak tasarlanmış dinamik araçlarının sayısı her geçen gün yolculardan gelen talepler doğrultusunda artırmakta ve yenilemektedir. 2+1 ve 2+2 olmak üzere araç filosunda farklı tip araçlar bulunduran ulaşım firması sektörün yeniliklerini takip etme gerekliliğinin farkında ve bu hedefle filosunu büyütmektedir. 

 

Diyarbakır Barış Turizm Araç İçi Hizmetler

Müşteri memnuniyeti hedef alınarak güler yüzlü hizmet anlayışıyla araç içinde en konforlu ve keyifli yolculuk olanakları sizlere sunulmaktadır. Seyahatiniz boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Wi-Fi hizmetine telefon, tablet ve laptoplarınızdan bağlanabilirsiniz. Yolculuk anında sıcak ve soğuk olmak üzere su, çay, kola, meyve uyu, kek ve bisküvi gibi ikramlara her an ücretsiz ulaşabilirsiniz. Yolcuların konforu düşünülerek tasarlanan koltuklar ile rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz. Her bir koltuğun arkasında bulunan ekranlar ile film, dizi izleyebilir ve oyun oynayabilirsiniz. Bütün koltuklarda bulunan USB girişleri ile dosyalarınıza hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz. 

 

Diyarbakır Barış Turizm Şubeleri

Kolay ulaşılabilirliği amaç edinen Diyarbakır Barış Turizm’in Türkiye’nin dört bir yanında çeşitli yerlerde şubeleri bulunmaktadır. Her gün bir adım daha ileri giden firmanın şubesi bulunduğu iller; Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İstanbul, İzmir, İzmit, Kocaeli, Manisa, Mersin, Sakarya, Siirt, Şırnak, Şanlıurfa, Osmaniye ve Uşak’tır.

 

Diyarbakır Barış Turizm Dinlenme Tesisleri

Temizliğe ve müşteri memnuniyetine önem verilerek sefer güzergâhlarında kaliteli ve yenilikçi dinlenme tesisleriyle anlaşmalar yapılmıştır. Şirketin dinlenme tesisleri;

  • Şereflikoçhisar Başkent Mola Dinlenme Tesisleri
  • Pozantı Taşpınar Dinlenme Tesisleri
  • Kaynaşlı Türsan Dinlenme Tesisleri
  • Gaziantep Askoç Dinlenme Tesisleri

şeklindedir.

 

Diyarbakır Barış Turizm Mobil Uygulama

Diyarbakır Barış Turizm otobüs bileti almanın en rahat yolu mobil cihazlarınızı kullanmaktır. Online bilet satın almak için Google Play veya Appstore üzerinden bilet.net uygulamasını yükleyebilir ve biletinizi sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Diyarbakır Barış Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net’te Diyarbakır Barış Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Diyarbakır Barış Turizm bilet işlemleriniz için bilet.net uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bilet.net’ten Diyarbakır Barış Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Otobüs biletleri için bilet.net’i kullanmak size zaman kazandırır. Bilet.net gitmek istediğiniz yere en uygun bileti  bulur ve sizlere sunar.

Diyarbakır Barış Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Sektörün ileri gelen markalarından biri olmayı ilke edinen firmanın Türkiye’nin farklı rotalarına seyahat planları bulunmaktadır. Belirli aralıklar ile yolculuk düzenlenen iller şöyledir: Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İstanbul, İzmir, İzmit, Kocaeli, Manisa, Mersin, Sakarya, Siirt, Şırnak, Şanlıurfa, Osmaniye ve Uşak.

Diyarbakır Barış Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Diyarbakır Barış Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Diyarbakır Barış Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2002
Otobüs Sayısı:6
Merkez ofis:Diyarbakır
Kurucu:Ferset Binen
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)