Dinar Turizm Otobüs Bileti

Dinar Turizm

Dinar Turizm Hakkında

Dinar Turizm adını aldığı Dinar ilçesinde kurulmuş köklü bir karayolu taşıma şirketidir. İlk olarak Afyon'da ortaya çıkan bu firma, şehirler arasında gerçekleştirdiği pek çok yolculukta müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Firma, yalnızca şehirler arası yolculuklar gerçekleştirmekle kalmayıp aynı zamanda şehir içi yolculukları, öğrenci servisleri ve diğer turizm kollarında var olması ile bilinmektedir. 40 yılı aşkın süredir taşımacılık sektöründe yer alan bu firma, yenilikçi uygulamaları otobüslerinde kullanarak yolculukların her birini kaliteli kılmayı amaçlamaktadır. Sektörde öncü firmalar arasındaki yerini koruyan Dinar Turizm otobüs firması, yaptığı yenilikler ve uyguladığı ilkeler sayesinde yüksek standartlara sahip bir firma olarak görülmektedir. Firmanın öncelikli amacı, paylaşımcı bir kimlik ile insana, bilimsel bir kimlik ile markaya ve sistemlere yatırım yapmaktır.

 

Dinar Turizm Otobüs Filosu

Otobüs filosu bakımından incelenen firmanın sahip olduğu araçların son model olduğu görülmektedir. Araçların her birinde yeni nesil mini ekranlar ve farklı donanımlar mevcuttur. Araçlar düzenli olarak kontrol edilmekte ve yolculuk sırasında bozulma riski minimuma indirilmektedir. Araçlarda 2+2 ve 2+1 koltuk düzeni vardır.

 

Dinar Turizm Araç İçi Hizmetler

Firma personelleri oldukça ilgili ve yardımsever olmaları ile bilinmektedir. Bu firmanın araçları sizler için aşağıdaki imkânlara sahiptir:

 • Dinar Turizm otobüs bileti alan yolculardan her biri bireysel bir koltuğa ve ekrana sahip olmaktadır. Ekranların içlerinde çeşitli dizilere ve yayın akışına yer verilmektedir. Ayrıca bu ekranlardan bazı müziklere ulaşabilir ve kişisel kulaklığınız ile bu müzikleri dinleyebilirsiniz.
 • Firma araçlarında ergonomik koltuklar kullanılmaktadır.
 • Firma yol boyunca sizlere açık büfe yemek olanağı sunmaktadır. Yemek içerisinde kekten çaya kadar farklı atıştırmalıklar mevcuttur.
 • Firmayı tercih eden yolcular, gece saatlerinde kullanmak üzere oluşturulmuş aydınlatmaları açabilmektedir.
 • Yolcuların her birine bacaklarını dinlendirebilmeleri için ayak pedalı verilmektedir.


Dinar Turizm Şubeleri

40 yılı aşkın süredir sektörde bulunan firma şu lokasyonlarda şube açmıştır: 

 • Yıprak Otogar,
 • Uşak Cadde,
 • Simav Otogar,
 • Sandıklı Otogar,
 • Isparta Merkez,
 • Keçiborlu Otogar,
 • Denizli,
 • Çivril,
 • Afyon Otogar,
 • Dinar Otogar.


Dinar Turizm Dinlenme Tesisleri

Yolcularının rahatlığını ve huzurunu her şeyden önde tutan firma, farklı dinlenme tesislerini kullanmaktadır. Firmanın kullandığı tesisler daha çok uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Tesislerin her birinde yolcuların kullanabilmesi adına ücretli yada ücretsiz lavabolar mevcuttur. Yolcular dilerler ise tesiste bulunan lokantaları kullanarak yemek yiyebilmekte ve karınlarını doyurabilmektedir.


Dinar Turizm Mobil Uygulama

Dinar turizm bilet bilgilerini görüntüleyebileceğiniz ve daha pek çok firmanın biletlerini satın alabileceğiniz bilet.net, sizler için tasarlanmış bir mobil platformdur. Uygulama üzerinden bilet fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz gibi seferlerin detaylarına ilişkin de bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygulamayı iOS ya da Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

 

Dinar Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Dinar Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Uygulamamız üzerinden giriş yaparak Dinar Seyahat gibi pek çok otobüs şirketinin biletine ulaşabilirsiniz. 


Bilet.net'den Dinar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Uygulamamız sizler için geliştirilmiş olup bilet fiyatlarını doğrudan yansıtmaktadır. Bu nedenle cebinizden ekstra bir ücret çıkma durumu söz konusu değildir. Satın aldığınız bilet ile ilgili değişiklikler bilet.net ile kolayca yapılabilmektedir.

 

Dinar Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Dinar, Isparta, Denizli gibi Afyon'un çevresindeki illeri hedef alarak sefer düzenlemektedir.

Dinar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Dinar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Dinar Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1954
Otobüs Sayısı:12
Merkez ofis:Isparta
Kurucu:Mehmet Sayın
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)