Derya Tur Otobüs Bileti

Derya Tur

Derya Tur Hakkında

Derya Tur, 1979 senesinde kurulmuş İstanbul merkezli bir seyahat firmasıdır. Firma kurumsal kimliğiyle ve uluslararası faaliyetleri ile adından oldukça söz ettiren bir firmadır. Firma kurulduğu ilk günden itibaren uluslararası faaliyetlerini sürdürmüştür ve günümüzde de bu faaliyetlerine devam etmektedir. Uluslararası seyahatlerde ilk olarak İran’a, daha sonra Atina’ya, Suriye’ye, Arnavutluk’a da seferler düzenlemiştir. Firma, Arnavutluk – Tiran’a sefer düzenleyen ilk Türk otobüs firması olması ile de ön plana çıkmıştır. 

Derya Tur, Türkiye’nin en köklü seyahat firmalarının başında gelmektedir. 40 seneyi aşkın bir süredir mevcut sektörde faaliyetlerini sürdüren firma günden güne kapasitesini, hacmini ve ağını genişletmektedir. Firma, faaliyetlerini uluslararası kalite standartları ışığında yönetmeyi amaç edinmiştir. 


Derya Tur Otobüs Filosu 

Derya Tur otobüs filosu oldukça rekabetçi bir yapıya sahiptir. Firmanın araç filosunda; otobüs, minibüs, midibüs ve mikrobüs olmak üzere 4 çeşit araç mevcuttur. Otobüslerin kapasitesi en az 46 kişilik, midibüslerin kapasitesi 27 ila 31 arasında, minibüslerin yolcu kapasitesi 15 ve son olarak mikrobüslerin yolcu kapasitesi ise 6 ila 9 arasındadır. 

Derya Tur, otobüs filosunu Mercedes Benz araçlarından oluşturmuştur. Bu otobüsler 2+1 oturma düzenine sahiptir. Minibüs, midibüs ve mikrobüslerin markaları ise çoğunlukla Otokar’dır. Derya Tur filo gücü bakımından oldukça tatmin edici bir görünüm çizmektedir. Ayrıca filoları yalnızca şehirlerarası ya da uluslararası ulaşım odaklı değil; personel taşıma, entegre yolcu taşıma, araç kiralama, transfer ulaşımı gibi hizmetlere de cevap verebilecek düzeydedir. 


Derya Tur Araç İçi Hizmetler

Derya Tur’un araçları yeni olduğundan oldukça konforlu olduklarını söylemek mümkündür. Araç içerisinde yolcuların, yolculuk esnasında ihtiyaç duyabilecekleri ya da talep edebilecekleri her şeye ulaşmak mümkündür. Yolculuk sırasında firma, yolcularına ara ara ya da yolcuların ekstra talepleri doğrultusunda çeşitli ikramlar sunmaktadır. Şekerli ve tuzlu atıştırmalıklar, sıcak ve soğuk içecekler firmanın sunduğu hizmetlerdendir

Derya Tur’un otobüslerinde LED ekranlar bulunmaktadır. Bu ekranlar sayesinde güncel dizi ve filmleri yol boyunca seyredebilir ya da uydu TV’sine bağlanarak televizyon izleyebilirsiniz. Buna ek olarak her yolcuya ait özel ışıklandırma sistemleri vardır. Kimseyi rahatsız etmeden kitabınızı okuyabilir ya da başka işlerinizi yapabilirsiniz. 
 

Derya Tur Şubeleri

Derya Tur, İstanbul merkezli bir seyahat firmasıdır ancak Türkiye’nin pek çok yerinde şubeleri mevcuttur. Bu şubeler arasında en sık ziyaret edilenler İstanbul, Antalya, Ankara ve Çankırı şubeleridir. 


 

Derya Tur Dinlenme Tesisleri

Derya Tur araç içi konforuna, güvenliğine önem verdiği kadar yolcuların dinleneceği, yemek yiyeceği veya çeşitli ihtiyaçlarını gidereceği tesislerin seçimine de önem vermektedir. Firma bu konuda oldukça seçici davranarak güzergâhtaki fiyat – performans bakımından en iyi tesisleri seçmekte ve buralarda mola vermektedir. 


 

Derya Tur Mobil Uygulama

Derya Tur otobüs bileti almak için bilet.net’in uygulaması tercih edilebilir. Bu uygulama hem App Store’dan hem de Play Store’dan ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir. Uygulama üzerinden firmanın seferlerini aratabilir, size uygun olan seferi tercih ederek bilet satın alabilirsiniz.

 

Derya Tur Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Derya Tur otobüs bileti alabilir miyim?

Evet. Bilet.net üzerinden, Derya Tur firmasına ait tüm seferlerin biletlerini pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı oldukça rahat olup son derece güvenlidir.

 

Bilet.net’ten Derya Tur otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net tamamen ücretsiz bir şekilde size dilediğiniz firmanın tüm seferleri hakkında bilgiler sağlamaktadır. Derya Tur’a ait seferleri tek bir tıkla görebilir, sefer saatlerini öğrenebilir ve Derya Turbilet satın alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Otobüs bileti satın almanın en kolay ve en güvenli yollarından biri bilet.net’tir. 

 

Derya Tur, hangi şehirlere seferler düzenlemektedir?

Derya Tur hem ulusal hem de uluslararası düzeyde faaliyetlerini sürdüren köklü bir kuruluştur. Ulusal düzeyde İstanbul’un; Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Uzunçayır gibi lokasyonlarından Ankara’nın Gölbaşı, Söğütözü gibi noktalarına kadar ulaşım sağlayabilmektedir. Ayrıca firma Balkanlar’a da seferler düzenlemektedir. Güncel sefer bilgilerine bilet.net üzerinden ulaşabilirsiniz.

Derya Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Derya Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Derya Tur Künyesi
Kuruluş yılı:1979
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)