Çorlu Yıldız Tur Otobüs Bileti

Çorlu Yıldız Tur

Çorlu Yıldız Tur Hakkında

Çorlu Yıldız Tur ya da resmi adıyla Çortur Turizm Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. Tekirdağ merkezli ve önde gelen bir turizm – seyahat şirketidir. Ersin Şimşek tarafından kurulmuş olan bu firma, 2007 yılından beri hizmet vermekte olduğundan kendi bölgesi içerisinde önde gelen bir firmadır.

Bu firma, müşterilerinin rahat ve konforlu seyahat etmelerini amaçlar ve bu nedenler doğrultusunda her türlü önlemi alır. Güvenlik konusunda da gerekli önlemleri almak amaçlı çalışmalar gerçekleştiren Tekirdağ merkezli Çorlu Yıldız; yolcularının güvenliği için otobüslerine her türlü gerekli aksamları koyarak güvenlik politikasını da göstermektedir.

Çalışanlarının moralini ve motivasyonunu en üstte tutarak, müşteri memnuniyetini koşulsuz bir şekilde gerçekleştirmeyi misyon haline getiren firma; firma içi ve firma dışı bütün ilişkilerini adaletli, saygılı ve dürüst bir yapıda tutmaktadır. Hizmet, güven ve kalite merkezli bu firmanın biletlerini bilet.net üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Çorlu Yıldız Tur Otobüs Filosu

Çorlu Yıldız Tur, kendi bünyesinde en çok Volkswagen markasının Crafter model araçlarını kullanarak müşterilerine oldukça konforlu bir hizmet sunmaktadır. Crafter model araçların yanı sıra Travego ve Neoplan model araçlarla da hizmet vermektedir. Genelde minibüs hizmeti veren firmanın  2+1 ve 2+2 olmak üzere iki çeşit araç koltuk türü bulunmaktadır. Kaliteli hizmet ve konforlu ulaşım için kendini sürekli geliştirme ve yenilemek için çalışan bu firma, Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım imkanı sağlamaktadır.

 

Çorlu Yıldız Tur Araç İçi Hizmetler

Araç içerisinde ikram servisi bulunan firma, çeşitli ve taze ikramlarıyla müşterilerini mutlu etmektedir. Koltuklarının arkasındaki televizyon hizmetiyle dizi, film izleyebilir; canlı yayınları takip edebilir veya müzik dinleyebilirsiniz.

Araçlarında kablosuz internet servisi de bulunan firmanın Wi-Fi servisini kullanarak sınırsızca internete bağlanabilirsiniz. Araçlarda bulunan priz hizmetlerini de kullanarak elektronik aletlerinizi şarj edebilirsiniz.

 

Çorlu Yıldız Tur Şubeleri

Bölgenin ünlü firmalarından olan bu firmanın hizmet verdiği birçok şubesi bulunmaktadır. İşte bu firmanın şubeleri:

  • Silivri
  • Gümüşyaka
  • Marmara Ereğlisi
  • Marmara Ereğlisi Yeni Çiftlik
  • Tekirdağ
  • Malkara
  • Keşan
  • Gelibolu

 

Çorlu Yıldız Tur Dinlenme Tesisleri

Çorlu merkezli bu firma minibüs hizmeti verdiğinden ve Çorlu-Tekirdağ-Malkara-Keşan-Gelibolu arasında kısa seferler yaptığından anlaşmalı olduğu dinlenme tesisi bulunmamaktadır.

 

Çorlu Yıldız Tur Mobil Uygulama

Çorlu Yıldız Tur otobüs seferlerini detaylı bir şekilde incelemek, bilgi almak ve bu firmanın biletlerini online olarak güvenli bir şekilde satın almak için bilet.net mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Güvenli alt yapısı ile bilet.net üzerinden kredi kartıyla hızlı ve uygun bir şekilde bilet alabilir, aldığınız biletin detaylarını görüntüleyebilirsiniz. 

 

Çorlu Yıldız Tur Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Çorlu Yıldız Tur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Çorlu Yıldız Tur bilet detaylarını bilet.net internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden görebilirsiniz. Uygun fiyatlarla biletleri satın almak için Bilet.net internet sitesini veya Android – IOS mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Çorlu Yıldız Tur otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden veya Bilet.net mobil uygulaması üzerinden kredi veya banka kartıyla Çorlu Yıldız Turotobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bilet.net üzerinden biletinizi satın aldığınızda online olarak biletinizin detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Bilet.net sayesinde uygun fiyatlarla güvenli ve hızlı bir şekilde bilet alabilir, müşteri temsilcinizden destek alabilir ve konforlu bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

 

Çorlu Yıldız Tur hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Silivri, Gümüşyaka, Marmara Ereğlisi, Marmara Ereğlisi Yeni Çiftlik, Tekirdağ, Malkara, Keşan, Gelibolu bölgelerine seferler düzenlemektedir.

Çorlu Yıldız Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Çorlu Yıldız Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Çorlu Yıldız Tur Künyesi
Kuruluş yılı:2007
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:Tekirdağ
Kurucu:Ersin Şimşek
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)