Cideliler Turizm Otobüs Bileti

Cideliler Turizm

Cideliler Turizm Hakkında

Cideliler Turizm, 2005 yılında Kastamonu’nun Cide ilçesinde kurulmuştur. Misyonu, kaliteli bir hizmet anlayışı ile en geniş seyahat ağına sahip olarak müşteri memnuniyetini en üst noktalara çıkarmaktır. Vizyonu ise, her geçen gün bir adım daha yol alarak yolcu memnuniyeti odaklı ve alanında referans firma olmaktır.

 

Cideliler Turizm Otobüs Filosu

Cideliler Turizm otobüs firması, seferlerine beş araçla başlamıştır. Bugün geldiği noktada yatırımları ile otobüs filosunu on bire yükseltmiştir. Mevcut araçlar sayıları zaman içerisinde deneyimler ile güncellenerek büyütülmektedir. Yolcuların memnuniyetleri düşünülerek 2+1 ve 2+2 koltuk seçenekleri bulunan farklı araç tipleri araç filosuna eklenmiştir. Müşterilerin taleplerine göre araç ve sefer miktarları azaltılmakta ya da artırılmaktadır.

 

Cideliler Turizm Araç İçi Hizmetler

Cideliler Turizm, çağın hizmet anlayışını takip ederek sürekli tercih edilen bir firma olmayı kendisine görev edindiği için araç içi hizmetlerini en yüksek kalitede sunmaktadır. Tüm araç filosundaki araçlara yolcuların ölçülerine uygun düzenlenmiş geniş aralıklara sahip koltuklar yerleştirilmiştir. Eşsiz seyahat deneyimi için tüm seyahat süresince araç içi soğuk ve sıcak yiyecek ile içecek imkânları, kuruluşun hizmetleri arasında vazgeçilmezdir. Firma, yolcuların işlerini kesintisiz olarak devam ettirebilmeleri için tüm araçlardaki koltuklarda USB girişleri ve prizler bulundurmayı unutmamıştır. Araçlar, araç içi seyahat keyfinizi arttıracak TV ve uydu yayınlarını olanaklarına sahiptir. Kitap okumak için okuma lambası imkânı her bir araçta bulunmaktadır. Firma ile seyahat etmenin bir diğer artısı bileti satın aldığınız sırada tekli ya da ikili koltuklar arasından seçim yapma şansınızın olmasıdır.

 

Cideliler Turizm Şubeleri

Cideliler Turizm, bölgesel bir firma olarak girdiği taşımacılık alanında günden güne seyahat kapasitesi genişleterek Türkiye’nin çeşitli noktalarında şubeler kurmuştur. Şubelerin bulunduğu o noktalar şöyle aktarılabilir: İstanbul, Kastamonu, Bartın, Kalaycı-Avara (Amasra).

 

Cideliler Turizm Dinlenme Tesisleri

Kalite ve lüks standartlarından ödün vermeyen yolcu taşımacılığı firması destinasyonu üstünde en iyi ve güvenilir dinlenme tesislerini tercih etmektedir. Yolcularının değerlendirme ve önerileri ile yeni dinlenme tesislerine de şans vermektedir.


Cideliler Turizm Mobil Uygulama

Cideliler Turizm otobüs bileti satın almak istiyorsanız bilet.net mobil uygulamasını tercih edebilirsiniz. Play Store ya da App Store’a giriş yaparak bilet.net uygulamasını telefon, tablet ya da laptoplarınıza indirebilirsiniz. Bu kısımdan sonra işlemlerinize bilet.net uygulaması ile devam etmeniz mümkündür. 

 

Cideliler Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Cideliler Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Cideliler Turizm otobüs bileti sorgulama ve satın alma işlemini bilet.net ile kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Bilet.net’ten Cideliler Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Cideliler Turizm bilet alırken biletler arasından en avantajlı ve uygun olanlarını bir kerede bulma imkanını bilet.net size özel olarak gerçekleştirir. Seyahat etmek istediğiniz konumu seçip uygulamaya girdiğinizde biletler ekranda listelenir.


Cideliler Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Türkiye’de adından söz ettiren bir firma olarak anılmak isteyen bilinen otobüs işletmesi çeşitli konumlara seyahatler gerçekleştirmektedir. Sürekli sefer hazırlığı yapılan konumlar şunlardır; Antalya, Adana, Mersin, Bursa, Konya, Eskişehir, Gaziantep, Diyarbakır, Kayseri, İstanbul, Ankara, İzmit, Samsun, Şanlıurfa, Denizli, Balıkesir, Bodrum, Çanakkale, Sakarya ve Kastamonu.

Cideliler Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Cideliler Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Cideliler Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2005
Otobüs Sayısı:11
Merkez ofis:Kastamonu
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)