Cide Güven Turizm Otobüs Bileti

Cide Güven Turizm

Cide Güven Turizm Hakkında

Cide Güven Turizm, Kastamonu’nun ilçesi olan Cide’de kurulmuştur. “Güveli ve huzurlu bir seyahat için Cide Güven’i seçin” sloganı ile hareket eden firma yerel bir firma olarak taşımacılığa başlamıştır. Yolcuların güvenliğini ön planda tutarak geldiği bugünkü noktada firma, seyahat destinasyonunu genişletmektir. Kara yolu ulaşım firmasının misyonu, müşterilerin değişen beklentilerini karşılamak ve kaliteli bir hizmet teminatı vererek yolcu memnuniyetini sağlamaktır. Vizyonu ise, sektörde unutulmayan firma olarak öncü bir kuruluş olmaktır. 

 

Cide Güven Turizm Otobüs Filosu

Cide Güven Turizm otobüs firması, hizmete başladığı günden bugüne otobüs filosunu sürekli bir üst noktaya taşımıştır. Otobüs filoları için müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak kabul ettiklerinden dolayı son model, konforlu, teknolojik ve temiz araçları filolarına tercih etmektedirler. Araç filosunda 2+1 ya da 2+2 olmak üzere çeşitli tiplerde araç bulundurulmaktadır. Otobüs filosundaki vasıtaların sayısı istekler ve yolculuk sayılarına göre ilerleyen teknolojiden her türlü yardım alınarak güncellenmektedir. 

 

Cide Güven Turizm Araç İçi Hizmetler

Cide Güven Turizm, hizmet kalitesinde yeni bir dönem açmaktadır. Yolcularının talepleri ile tüm araçlarda insan rahatını en ince detayına kadar düşünen ergonomik koltuklar ile döşenmiş sıralar bulunmaktadır. Her bir koltukta bulunan teknolojik ekranlar ile TV izleyebilirsiniz. Bu ekranlar ile müzik dinleme ve oyun oynama imkânınız da vardır. Böylece yolculuk boyunca sıkılmadan aktiviteler ile eğlenebilirsiniz. Tüm yolculuk süresince sınırsız şekilde yararlanabileceğiniz çay, kahve, kola, meyve suyu, kek ve bisküvi ikramlarından faydalanabilirsiniz. Araç filosundaki araçların bütün koltuklarına USB girişleri ve iki yüz yirmi volt prizler eklenmiştir. Bu sayede işlerinizi yolculuk esnasında araç içinden kesinti olmaksızın sürdürebilirsiniz. Yolculuğunuzun eğlencesi arttırmak için teknolojik aletlerinizi prizler aracılığıyla kullanabilirsiniz.

 

Cide Güven Turizm Şubeleri

Gittikçe büyüyen seyahat ağına müşterilerin hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için şubeler ayrı ayrı noktalarda konumlandırılmıştır. Şubelerin bulunduğu noktalar şöyle sıralanabilir: Kastamonu- Soğuksu, Aydos, Cide, Kurcaşile, Tekkeönü, Çambu, Avara, Çakraz, Küçükköy (İstanbul), Balat (İstanbul), Şişli (İstanbul), Tepeüstü (İstanbul), Tuzla (İstanbul).

 

Cide Güven Turizm Dinlenme Tesisleri

Huzurla ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz dinlenme tesisleri titizlikle seyahat güzergâhı üzerinden seçilmektedir.

 

Cide Güven Turizm Mobil Uygulama

Cide Güven Turizm ile yolculuk etme şansına bilet.net mobil uygulaması vasıtasıyla sahip olabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan bilet.net uygulamasını indirerek dilediğiniz lokasyon ve tarih için bilet sorgulaması yapabilirsiniz. 


Cide Güven Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net’te Cide Güven Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Elbette, Cide Güven Turizm bilet almak için bilet.net uygulamasından yararlanabilirsiniz. 


Bilet.net’ten Cide Güven Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Cide Güven Turizm otobüs bileti almak için bilet.net uygulamasını tercih ettiğinizde uygulama sizin yerinize hızlı ve güvenli bir şekilde biletleri bulur ve sıralar. Uygulama sayesinde yolculuk etmek istediğiniz konuma en güvenli yoldan biletinizi alabilirsiniz.


Cide Güven Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Cide Güven Seyahat, birçok farklı konuma sefer düzenlemektedir. Firmanın seyahat noktaları bulunan yerler şunlardır; Adapazarı, Denizkonak, Sakarya, Avara, Aydınlı, Aydos, Balat, Bartın, Bolu, Çakraz, Çambu, Çaycuma, Cide, Devrek, Düzce, Gilivri, Göztepe, İnpiri ve İstanbul.

Cide Güven Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Cide Güven Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Cide Güven Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:-
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Kastamonu
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)