Cide Aslan Turizm Otobüs Bileti

Cide Aslan Turizm

Cide Aslan Turizm Hakkında

1981 Yılında Necati Aslan tarafından kurulan Cide Aslan Turizm, “Kalite herkesin hakkıdır” düşüncesiyle yola çıkarak 41 yıldır hizmet vermektedir. Firma sürekli kendini geliştirerek yeni araçlar, disiplinli personel, daha kaliteli ve memlekete hizmet prensibi ile birlikte büyümeyi ve daima müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır. Bugün, farklı noktalara seyahat hizmeti veren Cide Aslan Turizm hem konukların hem de çalışanların memnuniyetini ilk sıraya koyarak hareket etmektedir. Topluma, doğaya ve insana karşı sorumluluğunun bilincinde olan firma Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı’nın Karayolları taşıma kurallarına göre sefer düzenlemektedir.

Yolcularının sağlıklı ve güvenli bir yolculuk geçirmesini amaçlayan firma, standartlarını yükseltmeyi gaye edinmektedir. Bu nedenle son teknolojiler kullanılmakta ve müşterilerin isteklerine yönelik özenli çalışmalar uygulamaya geçirilmektedir.

 

Cide Aslan Turizm Otobüs filosu

Cide Aslan Turizm otobüs filosunda bulunan 1 adet Setra, 3 adet Travego, 5 adet 404 ve 1 adet Neoplan Tourliner ile hizmet veren firma toplamda 10 araç ile Cide – İstanbul arasında hizmet vermektedir. Araçların bakım ve temizlikleri aksatılmadan yapılmaktadır. Ayrıca araçlar müşterilerin isteğine ve teknolojik imkanlara göre donatılmıştır. Cide Aslan Turizm otobüs bileti aldıktan sonra bu araçlarda yapılacak olan yolculuklarda konfor ve VİP hizmeti bir arada bulabilir, keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

 

Cide Aslan Turizm Araç İçi Hizmetler

Cide Aslan Turizm araç içi hizmetler bakımından oldukça zengin bir firmadır. Gerek araç içi donanım gerek sunulan hizmetler müşterilerin bütün beklentilerini karşılayacak şekildedir. Cide Aslan Turizm bilet alan yolcuların karşılaşacağı hizmetler şu şekildedir;

 • Koltuk arasında her yolcuya özel ekranlar bulunmaktadır. Bu ekranlar sayesinde ulusal kanalları ve sizler için seçilen filmleri izleyebilirsiniz.
 • Kişiye özel kulaklıklar sayesinde dilerseniz telefonunuza dilerseniz televizyon ekranına bağlanarak yol boyu kesintisiz TV ya da müzik yayını dinleyebilirsiniz.
 • Araç içerisinde bulunan ücretsiz internet sayesinde sıkılmadan yolculuk yapabilirsiniz.
 • Konforlu koltuklar sayesinde rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz
 • Araç içi ikramlar; sıcak-soğuk içecekler ve atıştırmalık yiyecekler şeklindedir. Siz de bu ücretsiz servislerden yararlanarak yolculuğun tadını çıkartabilirsiniz.

 

Cide Aslan Turizm Şubeleri

Cide Aslan Turizm’e ait, İstanbul'da 10 Cide'de 8 farklı şube bulunmaktadır. Bu şubeler arasında;

 • Cide
 • Kadıköy
 • Üsküdar
 • Fatih
 • Kağıthane
 • Tuzla
 • Gaziosmanpaşa
 • Kâğıthane 

Bulunmaktadır.


Cide Aslan Turizm Dinlenme Tesisleri

Cide Aslan Turizm, yolcularının her konuda rahat etmesini sağlamak için kaliteli dinlenme tesislerini tercih etmektedir. Bu tesislerde genellikle tuvalet, mescit, market ve restoran bulunmaktadır.

 

Cide Aslan Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net mobil uygulaması aracılığıyla Cide Aslan Turizm otobüs biletine kolayca sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Google Play ya da App Store üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirmektir.

 

Cide Aslan Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Cide Aslan Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet. Bilet.net’te Cide Aslan Turizm dahil yüzlerce firma bulunmaktadır. Siz de biletiniz herhangi bir mobil cihazınızdan güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Cide Aslan Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net yüzlerce firmaya ait sefer ve bilet bilgilerini sizlere sunar. Siz de hem fiyat hem de sefer bilgileri anlamında karşılaştırma yaparak en uygun bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca bilet.net’in size sunduğu avantajlı fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

 

Cide Aslan Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Cide Aslan Seyahat Kastamonu’nun Cide ilçesi merkezli bir firmadır ve İstanbul, Kastamonu, Karabük ve Kocaeli şehirlerine seferler düzenlemektedir.

Cide Aslan Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Cide Aslan Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Cide Aslan Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1981
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:Kastamonu
Kurucu:Necati Aslan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
Okuma Lambası
Koltuk Ekranı (13 inç)