Cesur Bingöl Seyahat Otobüs Bileti

Cesur Bingöl Seyahat

Cesur Bingöl Seyahat Hakkında

2011 yılında Bingöl merkezli kurulmuş olan Cesur Bingöl Seyahat’in kurucusu Vahdettin Gültekin’dir. Başlarda Bingöl ve çevresinde güzergâh planlayan ve yolcu taşıma hizmetini daha sınırlı tutan Cesur Bingöl Seyahat, filosunu yenilikçi ve modern bir yaklaşımla geliştirerek bugünkü haline ulaşmıştır. 

 

Cesur Bingöl Seyahat Otobüs Filosu

Cesur Bingöl Seyahat otobüs firması, Trevago, Tourism ve Setra model 33 adet otobüsten oluşan geniş bir araç filosuna sahiptir. Firmanın filosunda bulunan araçların yaş ortalaması 5'tir. Güncel teknolojik gelişimleri takip ederek araçlarda gerekli değişiklikleri yapmaktadır.

 

Cesur Bingöl Seyahat Araç İçi Hizmetler

Yolculuk sırasında genel televizyon ve radyo yayınlarından ve personel tarafından dağıtılan kulaklıklardan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz USB bağlantısı ile izlemek istediğiniz spesifik bir film ya da diziyi ekrana aktarabilirsiniz. Rahat koltuklarınıza yaslanıp okuma lambaları sayesinde kitap, dergi, gazete benzeri materyallerle vakit geçirebilirsiniz. Belirli aralıklarla araç içindeki personeller tarafından yapılan ücretsiz ikramları keyifle tüketebilirsiniz. 

 

Cesur Bingöl Seyahat Şubeleri

Cesur Bingöl Seyahat'in ülkenin pek çok noktasında şubesi bulunmaktadır. Aksaray, Batman, Bitlis, Malatya, Mardin, Nevşehir, Siirt, Silopi, Şırnak, Uşak, Van, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Şanlıurfa, Sivas, Trabzon illerinde bulunan şubelerle geniş bir hizmet ağına sahiptir.

 

Cesur Bingöl Seyahat Dinlenme Tesisleri

Cesur Bingöl Seyahat, sefer boyunca yorulan personel ve yolcular için enerji depolayabilecekleri donanıma sahip dinlenme tesislerinde molalar verilmektedir. 

 

Cesur Bingöl Seyahat Mobil Uygulama

Cesur Bingöl Seyahat bilet detaylarını görmek, uygun fiyatlarla güvenli ve hızlı bir şekilde Cesur Bingöl Seyahat otobüs bileti satın almak istiyorsanız bilet.net uygulamasını kullanabilirsiniz. Bilet.net uygulaması Android ve iOS uyumlu mobil cihazlarda kullanılabilmektedir.

 

Cesur Bingöl Seyahat Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Cesur Bingöl Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bu firmanın bütün seferlerinin detaylarını bilet.net internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden rahatlıkla görebilir, biletlerinizi bilet.net üzerinden uygun fiyatlarla, hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.


Bilet.net'ten Cesur Bingöl Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Cesur Bingöl Seyahat biletlerini bilet.net üzerinden veya bilet.net mobil uygulaması üzerinden satın aldığınızda; biletinizin detaylarını günün istediğiniz saatinde görebilir, seferlerinizin detaylarını rahatlıkla öğrenebilir, hızlı bir şekilde bilet satın alıp profesyonel müşteri desteğinden faydalanabilirsiniz

 

Cesur Bingöl Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Cesur Bingöl Seyahat; Aydın, Nazilli, Denizli,  Niğde, Bor, Altunhisar, Ankara, İzmir, Elazığ, Ereğli, Samsun, Kızkalesi, Bursa, Afyon, Adana, Ağrı, Aksaray, Antalya, Bayburt, Beyşehir, Bingöl, Birecik, Bismil, Bitlis, Bolu, Bulancak, Bursa, Ceyhan, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erdemli, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Giresun, Hatay, İstanbul, Kahramanmaraş, İzmir, Kars, Kayseri, Kocaeli, Malatya, Mardin, Mersin, Nevşehir, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Trabzon, Uşak ve Van ve daha pek çok noktaya 10 yılı aşkın süredir yolcu taşımacılığı hizmetini prosedürlere uygun şekilde yapan ve sürdüren bir turizm firmasıdır.

Cesur Bingöl Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Cesur Bingöl Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Cesur Bingöl Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2011
Otobüs Sayısı:33
Merkez ofis:Bingöl
Kurucu:Vahdettin Gültekin
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)