Çanakkale Anafartalar Turizm Otobüs Bileti

Çanakkale Anafartalar Turizm

Çanakkale Anafartalar Turizm Hakkında

Çanakkale’de 2006 yılında iş insanı Turgay Kılıç tarafından kurulan ve hizmet vermeye başlayanÇanakkale Anafartalar Turizm Marmara bölgesi içinde faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket, Marmara bölgesinde bulunan Truva Turizm bünyesinde faaliyet göstermektedir. Müşterilerinin haklarını koruma, çalışanların tatmin ve ahlaki değerlerini arttırma ve evrensel değerlere uygun bir biçimde faaliyet gösterme vizyonu ile hareket etmektedir. Firma tüm bunları sağlamak için personellerinin eğitimleri için sürekli olarak kaynak ayırmaktadır.

Firma sürekli gelişme ve iyileştirme çalışmaları içinde olma, ulusal ve uluslararası standartların üzerinde kaliteli ve yenilikçi hizmet sunmak ilkesiyle hizmet vermektedir.  Bir yandan da temel ve kültürel değerlere sahip çıkmayı amaçlayan misyonla hareket eden işletme, “Önce Güven” ilkesiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.


Çanakkale Anafartalar Turizm Otobüs Filosu

Seferlerini 4 adet 16 kişilik araçla gerçekleştiren Çanakkale Anafartalar Turizm otobüs firması, haftanın günlerine göre günde en az 5 sefer düzenlemektedir. Sefer sayıları turizmin hızlandığı yaz aylarında arttırılmaktadır. Şirketin kullandığı araçlar Volkswagen Crafter’dır ve tamamı 2020 modeldir. 2+1 oturma planına sahip olan araçlarda en arka sırada 4 koltuk bulunmaktadır. Koltuk aralıkları yeterli mesafeye sahip araçlar uzun yolculuklar sırasında bile yolcuları yormamaktadır. Araçların bütün bakım ve periyodik bakımları resmi servisler tarafından gerçekleştirilmektedir. 


Çanakkale Anafartalar Turizm Araç İçi Hizmetler

2+1 koltuk düzenine sahip olan araçlarda koltuklar arkasında ekran bulunmamaktadır. Koltuklar arasındaki boşluk yeterli konforu sağlarken, koltukların kendisi de uzun yolculuklarda bile yolcuları rahat ettirmektedir. Her koltuğa ait okuma lambalarının bulunduğu araçlarda wi-fi internet bağlantısı yer almamaktadır. 

 

Çanakkale Anafartalar Turizm Şubeleri

Çanakkale Anafartalar Turizm, Truva şubelerinde faaliyet göstermektedir. İstanbul, İzmir, Çanakkale, Bursa illerinde şubeler faaliyet göstermektedir.


Çanakkale Anafartalar Turizm Dinlenme Tesisleri

Çanakkale Anafartalar Turizm molalarını Çanakkale Truva Tesisleri, Truva Opet Tesisleri ile anlaşmalı olunan diğer dinlenme tesislerinde vermektedir. Bütün tesislerde restaurant, mescit, market ve WC bulunmaktadır. Mola süreleri 30 dakikadır.

 

Çanakkale Anafartalar Turizm Mobil Uygulama

Çanakkale Anafartalar Turizm ile seyahat etmek isteyenler bilet.net internet sitesinden hızlı bir biçimde biletlerini alabilirler. Dileyen kullanıcılar Android ve İOS kurulu cihazlarını kullanarak mobil bir biçimde istedikleri yerden istedikleri zamanda seferleri inceleyip, diledikleri koltuk numarası için biletlerini çok kısa bir sürede satın alabilirler.


Çanakkale Anafartalar Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Çanakkale Anafartalar otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’i kullanarak çok hızlı ve kolay bir biçimde Çanakkale Anafartalar Turizm bilet seçeneklerini gözden geçirip, istediğiniz sefere bilet alabilirsiniz.

 

Bilet.net'den Çanakkale Anafartalar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net Çanakkale Anafartalar Turizm otobüs bileti almak isteyen müşterilere internete özel fiyatlar sunarak komisyon veya farklı isimlerle ek ücretler ödemeden en uygun fiyatla bilet almalarına olanak veriyor.

 

Firma Adı hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Çanakkale Anafartalar Turizm düzenli olarak Çanakkale ve Bursa arasında seferler düzenlemektedir. Yaz mevsimi gibi turizmin hareketlendiği aylarda Çanakkale- İzmir ve Çanakkale- İstanbul seferleri de gerçekleştirilmektedir. 

Çanakkale Anafartalar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Çanakkale Anafartalar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Çanakkale Anafartalar Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2006
Otobüs Sayısı:9
Merkez ofis:Çanakkale
Kurucu:Turgay Kılıç
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)