Can Tur Otobüs Bileti

Can Tur

Can Tur Hakkında

Can Tur, 1989 yılında Tanju Can tarafından Siirt’te kurulmuş bir firmadır. Bölgesel olarak kurulan firma zaman içerisinde ülkemizin her bir bölgesine seferler düzenlemiş ve büyük bir alana yayılmıştır. Kuruluşun misyonu, müşteri desteğiyle sağlam adımlarla kaliteli, güvenli ve kaliteli bir yolculuğun mümkün olduğu göstermektir. Vizyonu ise, araçlarına yatırım yaparak hizmet imkanlarını yükseltmek ve referans olarak anılan karayolu taşımacılığı yapan bir kuruluş olmaktır. Adından her daim bahsedilmesini hedefleyen otobüs firması ülkemizin birçok noktasına güzergâhlar belirlemiş ve sefer ağları kurmuştur.

 

Can Tur Otobüs Filosu

Can Tur otobüs filosunu teknolojinin son çıkan haberlerini takip ederek yenilemekte ve büyütmektedir. 2+1 ve 2+2 olmak üzere çeşitli vasıta tiplerini bünyesinde barındırmaktadır ve araç filosunda bulunan tüm araçların iç donanımları yolcuların ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Otobüsler belirli aralıklara temizlenmekte ve bakıma sokulmaktadır. Her geçen gün ileriye gitmeyi kendine hedef olarak benimseyen karayolları ulaşım kuruluşu, müşteri isteklerine dikkat etmektedir. Yolcularının seyahat talepleri doğrultusunda seyahat ve otobüs sayısını değiştirmektedir. Otobüs filosunda Travego ve Setra marka araçlar bulunmaktadır.


Can Tur Araç İçi Hizmetler

Can Tur yolcuların tüm ihtiyaçları karşılayan bir hizmet anlayışına sahiptir. Araç filosundaki her bir araçta yolcuların rahatlığı düşünülerek hazırlanan oturma yerleri bulunmaktadır. Araçlarında koltukların her birinde ayrı ayrı olmak üzere TV ve müzik yayını veren ekranlar bulunmaktadır. USB girişlerini bu ekranlarda kullanarak da ekranlardan yararlanabilir, dosyalarınıza göz atabilirsiniz. Her bir vasıtasında seyahatinize eşlik eden 3G Wi-Fi yer almaktadır. Kitap okumadan zaman geçirmeyen yolcularını düşünen firma araçlarında okuma lambalarına yer vermektedir. Yolculukların istisnasız her birinde araç içi yiyecek ve içecek ikramından yararlanma şansınız vardır.

 

Can Tur Şubeleri

Yolcuların sıklıkla tercih ettiği firmalardan biri olan kurum müşterilerini düşünerek çeşitli noktalarda şubeler planlamakta ve hızlı ulaşılabilir olmayı amaçlamaktadır. Firmanın;

  • Siirt
  • Bitlis
  • Van
  • İstanbul

Bölgelerinde şubeleri bulunmaktadır.

Can Tur Dinlenme Tesisleri

Can Tur otobüs bileti alarak keyifli ve güvenli bir seyahati tercih eden yolcular için kalite standartlarına en uygun dinlenme tesisleri ile iş birliği yapılmaktadır.  Böylece seyahatiniz boyunca ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmetten kolayca faydalanabilirsiniz.

 

Can Tur Mobil Uygulama

Can Tur bilet almanın en hızlı yolu olan bilet.net mobil uygulamasını kullanarak biletinizi güvenle alabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra yolculuk için gerekli her işlemi uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Google Play ya da App Store’a bilet.net yazarak uygulamayı indirebilirsiniz.

 

Can Tur Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Can Tur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, biletinizinsatın alma işlemi için bilet.net sizler için ayrıcalıklarla dolu bir uygulamadır.

 

Bilet.net’ten Can Tur otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Can Tur otobüs bileti almak için bilet.net uygulamasını kullanmanın sayısız avantajı vardır. Bilet.net sonuçları listeler, detaylı ve güvenilir olarak sizlere sunar. 

 

Can Tur hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın destinasyonunda bulunan iller şu şekilde sıralanabilir: İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Gaziantep, Çanakkale, Kayseri, Diyarbakır, Konya, Mersin, Şanlıurfa, Hatay, Samsun, Erzurum, Malatya, Kocaeli ve Van.

Can Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Can Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Can Tur Künyesi
Kuruluş yılı:1989
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Siirt
Kurucu:Tanju Can
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)