Çamoluk Şafak Tur Seyahat Otobüs Bileti

Çamoluk Şafak Tur Seyahat

Çamoluk Şafak Tur Seyahat Hakkında

Çamoluk Şafak Tur Seyahat, 2016 yılında kurulmuş ve İstanbul merkezli hizmet vermeye başlamıştır. Şafak Tur, kurulduğu günden bu yana İstanbul’a ve çevresine çok sayıda sefer düzenlemiştir. Piyasanın önde gelen bir şirkettir. Yaşı genç olmasına rağmen çabuk gelişmiş ve hala gelişmeye devam etmektedir.

Şirket, çalışanlarına ve konuklarına karşı dürüstlük ve saygı ilkesi çerçevesinde hizmet vermektedir. Yolcuların almak istediği hizmetin üzerinde hizmet verme anlayışına sahiptir. Müşteri memnuniyetini karşılamayı, devam ettirmeyi ve kendini geliştirmeyi vizyon edinmiştir. Zamandan tasarruf etmek için non-stop seferler düzenlenmektedir. İstanbul – Çamoluk güzergâhı için her gün aynı saatte sefer düzenlenmektedir. 

 

Çamoluk Şafak Tur Seyahat Otobüs Filosu

Otobüs filosunda yerel taşımacılık yapan 4 araç vardır. Araçların yaşları ortalaması gençtir. Araç filosu seferler arttıkça büyümektedir. Bu araçların gereken teknik kontrolleri de sık sık yapılmaktadır. 

 

Çamoluk Şafak Tur Seyahat Araç İçi Hizmetler

Araç içinde birçok hizmeti olan bir firmadır. Seyahat süreci boyunca çeşitli yiyecek ve içecek ikramları yapılır. 

Araç içi multimedya ekranları sayesinde yolculuklarınızda sıkılmayacak ve zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacaksınız.

 

Çamoluk Şafak Tur Seyahat Şubeleri

Şirketin ana merkezi İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda bulunmaktadır. Şirketin diğer şubeleri İstanbul, Ankara, Kocaeli ve İzmir şehirlerinde bulunmaktadır. Firma aynı zamandakurumsal taşımacılık hizmeti de yapmaktadır.

 

Çamoluk Şafak Tur Seyahat Dinlenme Tesisleri

Firma, mola mekânları olarak Saraçoğlu Dinlenme Tesisleri ve Tosya Onur Park Dinlenme Tesisleri’ni kullanmaktadır. Şirket,dinlenme tesislerinin donanımlı olmasına önem verir. Dinlenme tesisleri konukların ve çalışanların ihtiyaçlarını giderebileceği alanlardır. Bu alanlarda tuvalet, restoran, market ve hediyelik satılan yerler vardır. Yolculuğun yorgunluğu bu molalar sayesinde hafifletilir. 

 

Çamoluk Şafak Tur Seyahat Mobil Uygulama

Çamoluk Şafak Tur Seyahatbilet satın alma işlemleri bilet.net mobil uygulaması sayesinde oldukça kolay. AppStore ve Google Play Store dijital marketlerden bilet.net uygulamasını telefonunuza indirerek dilediğiniz her an bilet almanız mümkündür. 

 

Çamoluk Şafak Tur Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'de Çamoluk Şafak Tur Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Çamoluk Şafak Tur Seyahatotobüs bileti almak için bilet.net internet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Firmaya ait biletler dışında birçok firmaya ait binlerce sefere de ulaşabilir ve kolay bir şekilde biletinizi alabilirsiniz.

Bilet.Net'den Çamoluk Şafak Tur Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Çamoluk Şafak Tur Seyahat otobüs bileti seçeneklerine bilet.net internet sitesinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Alışveriş yapmak güvenli ve hızlıdır. 

Çamoluk Şafak Tur Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Şirket; İzmir, Ankara, Kocaeli ve İstanbul’a seferler düzenlemektedir.

Çamoluk Şafak Tur Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Çamoluk Şafak Tur Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Çamoluk Şafak Tur Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2016
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Şükrü Yıldız
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)