Çameli Koop Otobüs Bileti

Çameli Koop

Çameli Koop Hakkında

Çameli Koop firması 1990 yılında kurulmuştur. Denizli'de yer alan Çameli Otobüsçüler Kooperatifinin birlikte yürüttüğü çalışmalar neticesinde ortaya çıkan bu firma, yolcularına güvenli bir seyahat sunmayı amaç edinmektedir. Kurucuları arasında Halim Çakar, Bekir Tosun, Zeki Kaya ve Arif Gümüş gibi isimlerin yer aldığı otobüs şirketi Ortaca ve Dalaman gibi turistik pek çok ilçeye yolcu taşımaktadır. Firma turizmde ilk yönetim kurulu başkanı olarak Mehmet Sargın seçilmiştir. Otobüs şirketinin ilk denetim kurulu başkanı ise İbrahim Öğüt olarak belirlenmiştir. Firma Denizli ve Pamukkale gibi ilçelere seyahatler düzenlemekte ve bunun yanı sıra gezi ve düğün organizasyonlarına servis sağlamaktadır.

 

Çameli Koop Otobüs Filosu

Firma yerel otobüs firması altında çalışan 24 adet otobüs filosu bulunmaktadır. Bu geniş filodaki araçların ortalama yaşı ise 5'tir. Otobüs fiyatı 32 TL'den başlayan firma, Isuzu Novo markalı otobüsler ile kaliteli bir seyahat gerçekleştirmektedir. Yalnızca Isuzu Novo marka araç kullanmayan firmada aynı zamanda Otokar Sultan marka araçlara da yer verilmektedir. 

 

Çameli Koop Araç İçi Hizmetler

İlk olarak Denizli'de ortaya çıkan firma yolcuları için konforlu bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Bu hususta yolcularına birtakım avantajlar sunmaktadır. Araç içinde sunulan avantajların detayları aşağıda yer almaktadır:

 • Koltukların arkasında yeni nesil teknoloji ile donatılmış ekranlar yer almaktadır. Ekranların her biri kişiye özel olup yine kişiye özel kulaklıklar sayesinde izleme olanağı oluşmaktadır.
 • Çameli Koop otobüs bileti satın alan kişiler rahat koltuklara sahip olur.
 • Firma otobüslerinde yolculuk boyu cep telefonu kullanılabilmektedir. Bununla alakalı herhangi bir kısıtlama yoktur.
 • Kişilerin her birinin bir okuma lambasına erişim imkânı bulunmaktadır. Otobüslerin tavan kısmında yer alan lambalar sayesinde kimse rahatsız olmadan parlaklık sağlanabilmektedir. Bu parlaklık ile kişiler yolculuk esnasında hem dergi hem de kitap okuyabilmektedir.


 

Çameli Koop Şubeleri

Firma Türkiye genelinde şubeleri bulunan bir otobüs firmasıdır. Bu otobüs firmasının şubelerinin yer aldığı il ve ilçeler aşağıdaki şekilde sıralanmıştır:

 • Dalaman
 • Denizli
 • Ortaca
 • Çameli
 • Fethiye

 

Çameli Koop Dinlenme Tesisleri

Firma bazı dinlenme tesislerinde 10 dakikalık ya da yarım saatlik molalar vererek yolcuların çok yorulmadan seyahat etmesini sağlamaktadır. Çameli Koop'un kullandığı dinlenme tesisleri arasında Çameli Yazıhanesi bulunmaktadır. Yolcular burada dinlenir iken aynı zamanda firma tarafından sunulan atıştırmalıklardan da yiyebilmektedir.

 

Çameli Koop Mobil Uygulama

Çameli Koop otobüs biletine mobil uygulama üzerinden hem hızlı hem de kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk şey App Store ya da Google Play'e giriş yaparak bilet.net otobüs bileti uygulamasını indirmektir. Uygulama üzerinden bilet alımına dair her işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Çameli Koop Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Çameli Koop otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net online bilet satış sitesinde Çameli Koop otobüs firmasının da içinde bulunduğu 300 taneden daha fazla firma yer almaktadır. Bu firmalardan her biri için istediğiniz yer ve saate bilet satın alabilirsiniz. Ayrıca Çameli Koop bilet bilgilerine ve diğer firmaların bilet bilgilerine yine bilet.net üzerinden kolayca erişebilirsiniz.


Bilet.net'ten Çameli Koop otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net sizlerin uygun fiyatlar ile yolculuk gerçekleştirebilmesi için firmaların internet üzerindeki fiyatlarını baz alarak satış yapmaktadır. Böylece bilet satın almak için herhangi bir komisyon ödemeniz gerekmez.

 

Çameli Koop hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Çameli Koop firması şu şehirlere ulaşmak için seferler düzenlemektedir: 

 • Denizli,
 • Ortaca,
 • Fethiye,
 • Pamukkale,
 • Dalaman.

Çameli Koop Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Çameli Koop otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Çameli Koop Künyesi
Kuruluş yılı:1990
Otobüs Sayısı:24
Merkez ofis:Denizli
Kurucu:S.S.18 Nolu Çameli Otobüsçüler Kooperatifi
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)