Çakır Turizm Otobüs Bileti

Çakır Turizm

Çakır Turizm Hakkında

Çakır Turizm 2008 yılında kurulmuştur ve ilk olarak Kahramanmaraş ve çevresinde hizmet hayatına başlamıştır. Zaman içerisinde kendini geliştiren ve olumlu şekilde değiştiren Çakır Turizm otobüs firması, günümüzde Türkiye'nin pek çok farklı şehrine yolculuklar gerçekleştirmektedir. Mehmet Çakıroğlu tarafından kurulan Çakır Turizm uygun fiyatlar ile hizmet verme prensibini benimsemiştir. Firmanın benimsediği diğer değerler arasında müşterilere karşı saygılı davranmak ve yolculuk boyunca müşterilerin kendini güvende hissetmesini sağlamak yer almaktadır. Tüm bunlara ek olarak firma personelleri işini severek ve güler yüz ile yapmayı kendilerine amaç edinmiştir. Firmanın peron numaraları illere göre değişiklik göstermektedir. Bu turizm şirketi Kahramanmaraş'ta 3 numaralı ve 5 numaralı peronlarda durmaktadır. Firmanın Malatya'da verdiği molalarda ise kullandığı peron numarası 3'tür.

 

Çakır Turizm Otobüs Filosu

Firma otobüs filosunda toplamda 7 adet aynı marka otobüs yer almaktadır. Otobüslerin her birinin markası Sprinter olarak bilinmektedir. Bu otobüslerin ortalama yaşı ise 4'tür.


Çakır Turizm Araç İçi Hizmetler

Çakır Turizm otobüs bileti ile yolculuk edecek bireylere birtakım imkânlar sunulmaktadır. Bu imkânlar aşağıda detaylı bir şekilde ifade edilmiştir:

  • Firma filosunda yer alan araçların her birinde televizyon ekranı yer almaktadır. Ekranda TV yayın akışından filme kadar pek çok seçenek bulunmaktadır. Dileyen kişiler yolculukları boyunca hoşlarına giden bir filmi seyredebilmektedir. Dileyenler de ekran üzerinden güncel şarkılara erişerek yolculuk boyunca keyifli bir zaman geçirebilmektedir.
  • Hijyeni benimseyen bu firma, tüm yolcularına yolculuk sırasında kullanmaları için kişisel kulaklık dağıtmaktadır. Kişisel kulaklıklar hijyenin yanı sıra gürültü kirliliği konusunda da etkilidir. Kişiye özel ses sağlayarak o sesi diğer kişilerin duymasını engeller.
  • Firma araçlarında yolculuk eden kişilerin müzik dinleme hakkı bulunmaktadır. Araçta genel müzik yayını da yapılmaktadır.
  • Araçlarda yolculuk edenler hem cep telefonlarını hem de tabletlerini diledikleri şekilde kullanabilmektedir. Buna dair herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.
  • Koltuk başlarında yer alan okuma lambası sayesinde gece seyahatlerinde bile dergi ve kitap okunabilmektedir. Okuma lambalarının bir avantajı da kimseyi rahatsız etmemesidir.

 

Çakır Turizm Şubeleri

Firmaya ait olan şubeler şu şekildedir: Malatya Merkez, Kahramanmaraş Merkez.

 

Çakır Turizm Dinlenme Tesisleri

Çakır turizm, konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmak adına birçok noktada dinlenme molası vermektedir. Molalar için Kahramanmaraş ve Malatya'da yer alan dinlenme tesislerinden yararlanmaktadır.

 

Çakır Turizm Mobil Uygulama

Çakır Turizm bilet işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmek için bilet.net mobil uygulamanızı telefon ya da tabletinize indirebilirsiniz. Mobil uygulamamızın son sürümüne dilerseniz App Store dilerseniz de Google Play mağazalarından erişebilir ve ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

 

Çakır Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Çakır Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden hem Çakır Seyahat'e ait hem de diğer markaların otobüs biletini satın alabilirsiniz. 

 

Bilet.net'ten Çakır Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net sizler için hem hızlı hem de güvenilir bir bilet satış işlemi sağlamaktadır. Site üzerinden satın alacağınız herhangi bir bilet için komisyon ödemenize gerek yoktur. Site üzerinde yer alan fiyatlar, firmaların kendi sitesi üzerinde yer alan fiyatlar ile aynıdır.

 

Çakır Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın farklı saat aralıklarında sefer düzenlediği şehirler şu şekildedir: Kahramanmaraş, Malatya.

Çakır Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Çakır Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Çakır Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2008
Otobüs Sayısı:7
Merkez ofis:Kahramanmaraş
Kurucu:Mehmet Çakıroğlu
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (10 inç)