Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Otobüs Bileti

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Hakkında

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm 1979 yılından günümüze kadar sayısız sefer gerçekleştiren köklü bir seyahat firmasıdır. Elâzığ'da ortaya çıkan bu firma Kemal Sarıkaya, Zafer Dönmez ve Kerim Yılmaz'ın çalışmaları sonucunda kurulmuştur. Firma, Elâzığ'da yer alan Karakoçan ilçesi sınırları içerisinde kurulmuştur. Yalnızca şehir bazlı çalışmayan firma, bazı ilçelere de düzenli olarak otobüs göndermektedir. Firma misyonu; yolcuları için kaliteli bir ortam sunmaktır. Ayrıca yolcularının güvenli bir şekilde seyahat edebilmeleri için personellerinin üzerlerinde düşen görevleri yerine getirmesini sağlamaktır. Firmanın vizyonu ise karayolları yolcu taşıma konusunda birtakım standartları sağlayan tanınır bir marka haline gelmektir.

 

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Otobüs Filosu

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm, Türkiye'de hizmet sunan yerel bir otobüs firması olarak toplamda 5 adet otobüs filosunu bünyesinde barındırmaktadır. Bu filoda yer alan araçların yaş ortalaması ise 5'tir. Otobüs markalarının Travego olduğu bilinmektedir.

 

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Araç İçi Hizmetler

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm yolcularının sahip olduğu hizmetler aşağıda maddeler halinde yer almaktadır:

  • Karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe tanınır bir marka haline gelmeyi hedefleyen firma, otobüslerini kullanarak yolculuk gerçekleştiren bireylerin rahat koltuklara erişmesini sağlamaktadır. Rahat koltuklar uzun yolculuklarda ergonomik yapısını koruması için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Araçta her yolcu için bir adet ekran yer almaktadır. Koltukların hemen önünde bulunan TV ekranları, son teknoloji ile donatılmıştır. TV ekranından radyo dinlenebileceği gibi uydu yayınlarına da erişilebilmektedir.
  • Yurdun dört bir tarafına yolculuk ederken kullanılabilecek 3G kalitesinde ücretsiz WIFI erişimi bulunmaktadır.
  • Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm otobüs bileti alan yolcuların koltuklarının her birinde bir adet okuma lambası bulunmaktadır. Bu sayede çevre rahatsız olmadan kitap, dergi ya da gazete okunabilmektedir.
  • Firmanın güler yüzlü personelleri tarafından yolculuk boyunca yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır.

 

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Şubeleri

Türkiye sınırları içerisinde yer alan firma şubeleri şu şekilde sıralanabilmektedir: Merkez/ Elâzığ, Avrupa/ İstanbul, Karakoçan ilçesi

 

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Dinlenme Tesisleri

Firma, seyahat boyunca güzergâhlarında yer alan farklı noktalarda dinlenme molası vermektedir. Bu sayede yolcuların konforlu ve güvenli bir mola geçirebilmelerini hedeflemektedir.

 

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Mobil Uygulama

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm otobüs biletine App Store veya Google Play uygulamasını kullanarak erişebilirsiniz. Bilet.net otobüs bileti uygulamasını güvenle indirebilir ve herhangi bir gecikme yaşamadan bilet siparişi oluşturabilirsiniz.

 

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net'te Çağdaş Kiğı Karakoçan bilet dahil olmak üzere 300'ün üzerinde otobüs firmasının bilet bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden sefer seçiminizi ve koltuk seçiminizi tamamlayarak ödemenizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 


Bilet.net'ten Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net sizler için herhangi bir komisyon koymadan doğrudan otobüs firmalarının fiyatları üzerinden hareket etmektedir.


Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmayı kullanarak şu şehirlere bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz: Kayseri, Kırşehir, Bingöl, Bolu, Sakarya, Malatya, İstanbul, Adapazarı, Elâzığ, İzmit

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1979
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:Elazığ
Kurucu:Kemal Sarıkaya
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (10 inç)