Buzlu Turizm Otobüs Bileti

Buzlu Turizm

Buzlu Turizm Hakkında

2009 yılında “Gelecek Taşıyoruz” sloganıyla Eskişehir’de faaliyete geçen Buzlu Turizm şehrin tanınan iş insanlarından Ceylan Buzlu tarafından kurulmuştur. Bir eğitim ve sanayi kenti olan Eskişehir’i büyük şehirler ve tatil beldelerine bağlamak amacıyla kurulan işletme, hem Eskişehirlilerin bu bölgelere ulaşmasını kolaylaştırmış hem de Eskişehir’e gelen turist sayısında artışa yardımcı olmuştur. Hizmet ve araç kalitesi ile kısa zamanda Eskişehir’i komşularına bağlayan en popüler otobüs firması haline gelen Buzlu Turizm aynı zamanda Eskişehir’in tanıtımı konusunda görünmeyen önemli bir rol üstlenmiştir.

Hizmet kalitesinin personel gelişiminden geçtiğine inanan şirket periyodik aralıklarla çalışanlarına liderlik, kalite bilinci, iletişim teknikleri, kurum bilinci ve müşteri mutluluğu gibi konularda eğitimler vermektedir. 

Müşterilerine güvenli, hızlı ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunmayı kendine amaç edinen şirket vizyon ve misyonunu da bu doğrultuda belirlemiştir.

 

Buzlu Turizm Otobüs Filosu

Tamamı modern araçlardan oluşan filosuyla hizmet veren Buzlu Turizm otobüs firması, hem 2+1 hem de 2+2 oturma düzenine sahip araçlarla hizmet vermektedir. 40 adet araçla hizmet veren Buzlu Turizmin bütün otobüsleri Mercedes Travego’dur. Bütün tamir ve bakımları periyodik servisler tarafından gerçekleştirilen araçların ufak arızalarla bile sefere çıkmasına izin verilmemektedir. 

Günlük sefer sayısı tatil dönemlerine göre değişen işletmenin mesafeye göre rotalarda günde karşılıklı 3 veya 4’e kadar servisi olmaktadır. Şirket; bu dönemler dışında, ara dönemlerde oluşabilecek yüksek talepleri karşılamak için ek seferler koyabilmektedir.

 

Buzlu Turizm Araç İçi Hizmetler

Buzlu Turizm'in bütün araçlarında ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır. Yolcular telefonları, tabletleri veya dizüstü bilgisayarları ile yolculuk boyunca interneti zahmetsiz bir biçimde kullanabilmektedirler. 

Bunun yanında bütün koltukların arkasında yer alan çoklu ortam sistemleri de kullanıma hazırdır. Yolcular yol boyunca araçta bulunan zengin film kütüphanesinden istedikleri filmleri seyredebilir, televizyon bağlantısı ile istedikleri kanalı izleyebilmektedirler. Bunun dışında sistemde bulunan birçok oyun sayesinde yolculuğu daha keyifli bir hale getirebilirler. İsteyen yolcular bu ekranlardan aracın önünde bulunan kameradan gelen görüntüleri de izleyebilmektedirler.

Buzlu Turizm bütün rotalarında en az iki kez, bazı rotalarda üç kez servis yapmaktadır. Kaliteli ürünlerden oluşan zengin bir seçkiye sahip olan ikramlar her türlü ağız tadına uygun ürünler barındırmaktadır. Servisler dışında yolcular host ve hosteslerden taleplerde bulunabilmektedirler.

Uzun boylu bireyler için yeterli diz mesafesi sunan araçları ile Buzlu Turizm konforlu ve keyifli bir yolculuk isteyenlere hizmet vermektedir.

 

Buzlu Turizm Şubeleri

Seferleri Ege, Marmara ve Akdeniz bölgelerine odaklanmış olan Buzlu Turizm'in bu bölgelerdeki önemli ilçeler ve tatil yörelerine de seferleri bulunmaktadır. 

Buzlu Turizm birçok ilde müşterilerine servis hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmetle ilgili detaylı bilgiyi ilgili ildeki temsilciliklerden alabilirsiniz.

 

Buzlu Turizm Dinlenme Tesisleri

Buzlu Turizm rotalar üzerinde anlaşmalı olduğu dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Rotaların uzunluğuna göre mola sayısı 1-3 arası değişmekte olup mola süreleri 30dk ile sınırlandırılmıştır. 

Manisa Kula’da bulunan Su Dinlenme Tesisi, Sakarya Pamukova’da bulunan Metin Dinlenme Tesisi ve Düzce Kaynaşlı’da bulunan Akabe Dinlenme Tesisi şirketin anlaşmalı olduğu tesislerden birkaçıdır. 

Buzlu Turizm otobüslerinin mola verdiği bütün tesislerde WC, market, mescit ve yemek gibi yolcuların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak imkanlar bulunmaktadır.

 

Buzlu Turizm Mobil Uygulama

Buzlu Turizm bilet satışları bilet.net internet sitesinden gerçekleştirilmektedir. Android ve İOS cihazlarınızdan bilet.net uygulaması ile bütün seferleri görüntüleyebilir, istediğiniz seferi, koltuğu seçebilir ve internete özel fiyatlarla hiçbir komisyon ve ek ücret ödemeden Buzlu Turizm otobüs bileti alabilirsiniz.

 

Buzlu Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Buzlu Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Siz de Buzlu Turizm farkıyla güvenli ve konforlu bir yolculuk sonunda gitmek istediğiniz yere varmak istiyorsanız günün her saati istediğiniz yerden bilet.net’i kullanarak Buzlu Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz. 

 

Bilet.net'ten Buzlu Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Buzlu Turizm otobüs bileti satın almak için bilet.net’i tercih ettiğiniz takdirde hiçbir komisyon ve ek ücret ödemeden, tüm seferlere en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.


Buzlu Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Buzlu Turizm ile İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere Burdur, Denizli, Aydın, Antalya, Kütahya, Kocaeli, Isparta, Sakarya, Uşak, Muğla, Afyon illerine seyahat edebilirsiniz. Bu illerin yanında Erzurum, Şanlıurfa, Hatay ve Samsun’a da Buzlu Turizm konforu ile ulaşabilirsiniz. Alanya, Manavgat, Kuşadası, Didim, Milas, Serik, Marmaris, Bodrum gibi tatil bölgelerine de Buzlu Turizm ile ulaşabilirsiniz.

Buzlu Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Buzlu Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Buzlu Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:40
Merkez ofis:Eskişehir
Kurucu:Ceylan Buzlu
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)