Bursa Turizm Otobüs Bileti

Bursa Turizm

Bursa Turizm Hakkında

2000 yılında faaliyete başlayan Bursa Turizm aynı zamanda Efe Tur markasıyla da müşterilerinin hizmetindedir. Merkezi Bursa’da olan şirket günlük olarak Yunanistan ve Bulgaristan’a seferler düzenleyen az sayıda firmadan biri olarak dikkat çekmektedir.

Yalnızca ulusal ve uluslararası şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapmayan Bursa Turizm aynı zamanda kültür turları da düzenlemektedir. Ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerinin daha geniş kitleler tarafından ziyaret edilmesini amaçlayan şirket, yabancı turistlere de hizmet vermektedir. Bunun yanında farklı organizasyonlar için otobüs kiralama imkanı da sunmaktadır.

“Kalite bir tesadüf değildir” mottosuyla hareket eden şirket çalışanlarının müşterilere daha iyi hizmet verebilmesi için periyodik eğitimlerden geçirmektedir. Şirket aynı zamanda yolcu ve araçların sigortaları için ülkemizin en büyük sigorta şirketleriyle çalışmakta, bu sayede herhangi bir olumsuzluk durumunda yolcuların tazminatları hızlı ve eksiksiz bir biçimde karşılanabilmektedir. 

 

Bursa Turizm Otobüs Filosu

Araç filosu güncel ve yeni model otobüslerden oluşan Bursa Turizm otobüs firmasının 2+1 ve 2+2 oturma düzenine sahip araçları vardır. Bütün araçlarında ücretsiz internet hizmeti sunan şirket, yolcularının yolculuk boyunca wi-fi üzerinden kesintisiz ve güvenli bir biçimde internet kullanmalarını sağlamaktadır. Bütün araçlarda koltuk arkalarında eğlence imkanları sunan ekranlar yer almaktadır. Yolcular yolculukları boyunca onlarca film arasından istediklerini seçerek izleyebilirler veya televizyon yayınlarını takip edebilirler. İsteyen yolcular aracın önünde bulunan kameraya bağlanarak yolu izleyebilir, isteyenler sistemde yüklü olan oyunlarla yolculuklarını daha eğlenceli bir biçimde tamamlayabilmektedirler.

Koltuklarda diz mesafesi 2+1 ve 2+2 araçların hepsinde en uzun yolcuların bile yurt dışı yolculuklarda dahi rahat edebileceği genişlikte ayarlanmıştır. 

Şirketin seferleri mevsim ve tatillere göre farklılık göstermekle birlikte, bütün hatlarında her gün karşılıklı en az bir sefer düzenlenmektedir. Şirket yoğunluk olan dönemlerde ek seferlerle müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmektedir.

 

Bursa Turizm Araç İçi Hizmetler

Farklı marka ve model otobüslerle yolcularına hizmet sunan Bursa Turizm, bütün araçlarında interneti ücretsiz olarak sunmaktadır. Yolcular wi-fi üzerinden araçta bulunan modeme bağlanarak hızlı, güvenli ve ücretsiz internet bağlantısını yolculukları boyunca kullanabilmektedirler. 

Yine bütün araçlarda, koltukların arkasında bulunan eğlence konsollarıyla müşterilerinin yolculuklarına renk katan şirket, ücretsiz film, televizyon, oyun hizmeti vermektedir. Her yaştan farklı zevk gruplarına hitap eden filmlerden oluşan geniş arşiv ile yolcular yol boyunca keyifli vakit geçirebilmektedir. İsteyen yolcular konsolda bulunan oyunlarla daha eğlenceli bir yolculuk tecrübe edebilirken, isteyen yolcular televizyon erişi sayesinde favori programlarını yolculuk sırasında da takip edebilme fırsatına sahip olmaktadırlar. 

Yolu seyretmeyi seven ancak arka koltuklarda oturan yolcular ise aracın önünde bulunan kamera vasıtasıyla ekrandan yolu izleyebilmektedir. Araçlarda her koltuğa ait 220v prizler de bulunmaktadır.

Yolculuğun uzunluğuna göre Bursa Turizm araçlarında 2-3 kez ikram yapılmaktadır. Kaliteli ürünlerden oluşan ikram tepsisi her türlü ağız tadına hitap eden lezzetlerden oluşmakta, ikram dağıtımı dışında istekleri olan yolcular ikaz butonu ile host veya hostesten yardım isteyebilmektedirler.


Bursa Turizm Şubeleri

Bursa Turizm Marmara bölgesi ve Bulgaristan ile Yunanistan’ın Türk nüfusun yoğun olduğu bölgelere seferler düzenlemektedir. Şirketin sefer düzenlediği her şehirde şubeleri bulunmaktadır.


Bursa Turizm Dinlenme Tesisleri

Bursa Turizm, yolculuk sırasında mesafeye göre değişmekle birlikte en az bir kez mola vermektedir. Mola sayısına sınır kapılarında yapılan duraklamalar dahil değildir. Molalar anlaşmalı tesislerde verilmekte olup, bütün tesislerde lavabo, market, restoranlar bulunmaktadır. Şirket yurt dışında mola verilecek yerleri seçerken mescit olmasına dikkat etmektedir.

 

Bursa Turizm Mobil Uygulama

Bursa Turizm otobüs bileti almak için bilet.net sitesini kullanabilirsiniz. Dilerseniz Android veya iOS cihazınıza bilet.net uygulamasını kurarak istediğiniz rotada istediğiniz sefere ulaşabilir, dilediğiniz koltuğu seçerek hiçbir komisyon ve ek ücret ödemeden internete özel fiyatlarla bilet alabilirsiniz.

 

Bursa Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Bursa Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Bursa Turizm bilet ve seferleri hakkında bütün bilgileri bulabilir, istediğiniz tarih için satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.


Bilet.net'ten Bursa Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Bursa Turizm otobüs bileti almanın en büyük avantajı, istediğiniz saatte, istediğiniz yerden dilediğiniz sefere ait bileti saniyeler içerisinde satın alabilmenizdir. 


Bursa Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Bursa Turizm aşağıdaki şehirlere karşılıklı seferler düzenlemektedir; 

İstanbul, Gebze, Edirne, Çanakkale, Balıkesir, Bozüyük (Eskişehir), İskeçe, Gümülcine, Kırcaali, Haskova, Kestel, Kap, Andrevo 

Bursa Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Bursa Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Bursa
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)