Boyter Turizm Otobüs Bileti

Boyter Turizm

Boyter Turizm Hakkında

Boyter Turizm, 2018’te kurulmuştur ve merkezi Kırıkkale’de bulunmaktadır. Gökhan Boyter tarafından kurulan şirket müşterilerine kaliteli hizmet ve güvenli yolculuklar sunmayı kendisine görev edinmiştir. Boyter Turizm izlediği fiyat politikası ile yalnızca uzun süre şehirde kalanların değil, günübirlik Ankara ve Kırıkkale arasında gidip gelmek zorunda kalanların da ilk tercihi olmaktadır. Yolculukları daha konforlu, güvenli ve keyifli hale getirmek için ufak detaylara dikkat eden işletme kusursuz hizmet prensibi ile hareket etmektedir.


Boyter Turizm Otobüs Filosu

Genç bir firma olan Boyter Turizm otobüs firmasının filosunda bütün otobüsler Mercedes Travego ve Setra Neoplan’dır. Güncel ve yeni araçlardan oluşan filodaki araçlar periyodik olarak resmi servislerde bakımlardan geçmektedir. Araçların tamirleri de yalnızca resmi servisler tarafın yapılmaktadır. 2+1 ve 2+2 oturma planına sahip otobüslerindeki diz mesafeleri uzun boylu yolcuların bile rahat edebilecekleri kadar geniştir. Boyter Turizm yalnızca Kırıkkale – Ankara arasında karşılıklı olarak çalışmaktadır. Bu rotaya Kırıkkale Üniversitesi de dahildir. Günlük sefer sayıları haftanın gününe göre değişmektedir. Üniversitelerin açık olduğu dönemde günlük karşılıklı 7 sefer yapılmaktadır. İlk seferi sabah 7’de olan Boyter Turizmin son seferi ise akşam 8’dedir. 

 

Boyter Turizm Araç İçi Hizmetler

Boyter Turizm bütün otobüslerinde ücretsiz Wi-Fi ile internet hizmeti sunmaktadır. Bu sayede müşterilerine yolculukları sırasında ücretsiz, hızlı ve güvenli internet sunan işletme aynı zamanda her koltuğun arkasında çoklu ortam ekranlarıyla da eğlenceli bir yolculuk vadetmektedir. Yolcular farklı türde birçok film arasından istediklerini seçerek yolculuk boyunca ücretsiz olarak seyredebilmekte, dilerlerse televizyon yayınlarını da takip edebilmektedirler. 

Ekranlarda yüklü olarak gelen oyunlarla isteyen yolcular vakitlerini daha eğlenceli bir hale getirebilirler. Aracın önünde bulunan kameraya da bağlı olan ekran isteyen yolcuların yolu izleyebilmelerine de olanak sağlamaktadır.

Yolculuk sırasında sıcak ve soğuk içecek ile atıştırmalık ikramları da gerçekleştirilmektedir.

 

Boyter Turizm Şubeleri

Boyter Turizm'in Ankara ve Kırıkkale’den başka bir şehirde şubesi yoktur. Şubeler iki ilde de otogarlarda bulunmaktadır.


Boyter Turizm Dinlenme Tesisleri

Yalnızca Ankara – Kırıkkale arasında yolcu taşıyan şirket 1,5 saat süren bu yolculukta mola vermemektedir.


Boyter Turizm Mobil Uygulama

Boyter Turizm farkıyla Ankara – Kırıkkale arasında yolculuk yapmak istiyorsanız biletinizi hemen bilet.net üzerinden satın alabilirsiniz. İster bilgisayarınızdan isterseniz Android ve İOS uygulamaları üzerinden indirebileceğiniz bilet.net uygulaması ile  en uygun fiyatlarla Boyter Turizm otobüs bileti alabilirsiniz.

 

Boyter Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Boyter Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Boyter Turizm bilet almak istediğiniz her yerde ve her an bilet.net üzerinden ister uygulamamızı kullanarak isterse internet sitemiz üzerinden bilet alabilirsiniz.


Bilet.net'ten Boyter Turizm’den otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Boyter Turizm otobüs bileti için bilet.net’i tercih etmenin en önemli avantajlarından bir tanesi internete özel fiyatlara çok hızlı bir biçimde ulaşıp, biletiniz için fazladan komisyon ve ek ücret ödemeden en uygun fiyatla sahip olabilmenizdir.

 

Boyter Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Boyter Turizm 2022 itibariyle yalnızca Ankara ve Kırıkkale arasında karşılıklı seferler yapmaktadır.

Boyter Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Boyter Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Boyter Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2018
Otobüs Sayısı:7
Merkez ofis:Kırıkkale
Kurucu:Gökhan Boyter
Otobüs Özellikleri
İnternet
Cep Telefonu (Serbest)