Boyabat Seyahat Otobüs Bileti

Boyabat Seyahat

Boyabat Seyahat Hakkında

Boyabat Seyahat firması 1975 yılında Samsun’da kurulmuştur. Türkiye’nin birçok iline seferler düzenleyen firma, teknolojik gelişmelere de ayak uydurmaktadır. Bu kapsamda bütün araç filosunu yenileyerek müşterilerine üstün bir hizmet sunmaktadır. Firmanın hem İstanbul’da hem de Boyabat’ta yer alan şubelerinden yolcular ücretsiz servis imkanına sahip olmaktadır. Boyabat Seyahat, kurulduğu 1975 yılından bu yana müşteri odaklı çalışma biçimini misyon olarak benimsemiştir. Çağın teknolojik gelişmelerini yakından takip eden firma, işinde uzman personelleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetine öncelik veren bir anlayışa sahip olan firma yolcularının konforunu en üst düzeyde tutmaktadır. 

 

Boyabat Seyahat Otobüs Filosu

Boyabat Seyahat otobüs firması, günümüz teknolojisinin sunduğu olanaklardan yararlanan bir firmadır. Bu kapsamda bütün araç filosunu yenileyerek yolcularına kaliteli hizmet sunmaktadır. Boyabat Turizm otobüs filosu 6 adet araçtan oluşmaktadır. Yenilenen bu araç sayısını her geçen yıl arttırmayı hedefleyen firma, hizmet kalitesine önem vermektedir. Boyabat Seyahat günlük 10 adet sefer sayısı İle yolcularının ulaşım ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Türkiye’nin pek çok iline ve ilçesine sefer düzenlemektedir. 1+1 ve 2+1 koltuk düzeni olan araçlarla rahat bir seyahat deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. 2015 model Mercedes Travego araçlara sahip olan firma yeniliklere açık bir şekilde gelişmeye devam etmektedir. Bu araçlarda yolcuların rahatı ve konforu için pek çok şey düşünülmüştür. 

 

Boyabat Seyahat Araç İçi Hizmetler

1+1 ve 2+1 oturma düzenine sahip olan araçlarda yolculuk yapmak oldukça keyifli hale gelmiştir. Bu araçlarda daha geniş ve aynı zamanda ortopedik koltuklar bulunmaktadır. Bu sayede uzun süren seyahatlerde yolcular konforlu bir şekilde yolculuk yapma imkanı bulmaktadır. Ayrıca Boyabat Seyahat yolcularına kesintisiz Wi-fi hizmeti sunmaktadır. Koltukların arka kısmında bulunan yeni teknolojiye sahip televizyonlar İle yolculara birçok hizmet sunulmaktadır. TV, sinema, oyun ve müzik hizmetinin bulunduğu bu araçlarda yolculara yiyecek ve içecek ikramı da sunulmaktadır. Ayrıca Boyabat Seyahat firmasında bulunan araçlarda, her koltuğun kendine ait okuma lambası da bulunmaktadır. 

 

Boyabat Seyahat Şubeleri

Boyabat Seyahat Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyük şehirler dışında Türkiye’nin pek çok bölgesine sefer düzenlemektedir. Firmanın sahip olduğu şubeler ise şunlardır:

 • Boyabat Dörtyol Merkez
 • Boyabat Yeni Otogar
 • Samsun Otogar
 • Sinop
 • İstanbul Otogar (Peron 158)
 • İstanbul Gültepe
 • İstanbul Bağcılar/Çiftlik
 • Ankara
 • İzmir

 

Boyabat Seyahat Dinlenme Tesisleri

Boyabat Seyahat'in Türkiye’nin pek çok noktasına gerçekleştirdiği seferlerde kullandığı dinlenme tesisleri şu şekildedir:

 • Abant Özçelik Dinlenme Tesisleri
 • Akabe Dinlenme Tesisleri
 • Aytur Dinlenme Tesisleri
 • Biltaş Pause Park Dinlenme Tesisleri

 

Boyabat Seyahat Mobil Uygulama

Boyabat Seyahat otobüs bileti ve sefer saatlerine ilişkin bilgiye bilet.net uygulamasını iOS ve Android uyumlu cep telefonunuza indirerek ulaşabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Boyabat Seyahat Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net üzerinden Boyabat Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net aracılığı İle Boyabat Seyahat bilet işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Boyabat Seyahat  otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net bütün otobüs firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırmanızı sağlar. Böylece en avantajlı fiyatlar ile kolayca bilet alabilirsiniz.

 

Boyabat Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Samsun, Antalya, Bodrum, Denizli, Adana, Mersin, Gaziantep, Kayseri, Eskişehir, Konya, İzmit (Kocaeli) Adapazarı (Sakarya) gibi şehirlere sefer düzenlemektedir. 

Boyabat Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Boyabat Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Boyabat Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1975
Otobüs Sayısı:6
Merkez ofis:Samsun
Kurucu:Boyabat Seyahat
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)