Bizim Iğdır Seyahat Otobüs Bileti

Bizim Iğdır Seyahat

Bizim Iğdır Seyahat Hakkında

Bizim Iğdır Seyahat, 1991 yılında Iğdır'da kurulmuştur. 33 yıllık bir geçmişiyle birlikte, sürekli artan yolcu kapasitesi ve hizmet kalitesi sayesinde şehirlerarası yolculuk alanında öncü bir firma haline gelmiştir. Güvenli bir yolculuk deneyimi için sürekli olarak denetlenen personel karosuyla sizlere en uygun tercihleri sunmaktadır. Bünyesinde bulundurdukları deneyimli sürücüleri ve kabin görevlileriyleyolcularına, yolculuk boyunca üst düzey hizmet kalitesini garanti eder.Doğu Anadolu bölgesi ağırlıklı olmak üzere, birçok farklı bölgeye seferleri mevcuttur. 

 

Bizim Iğdır Seyahat Otobüs Filosu

Başlangıçta Iğdır hat ismiyle varlığını sürdüren bu otobüs firması, zamanla kurumsal kimliğini geliştirerek, Bizim Iğdır Seyahat adını almıştır. Köklü bir geçmişe sahipbu karayolu yolcu taşıma firması, yolcularına kuruluşundan bu yana her zaman güvenli yolculuk deneyimi yaşatır. Ayrıca toplamda 15 otobüslük bir filoya sahip olan firma her geçen gün hizmet kapasitesini yükseltmeyi amaçlayarak büyüyüp sizlere güvenilir bir yolculuk yaşatmayı amaçlar. Seyahatin başlangıcından varış noktasına kadar olan süreçte tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlanır. 


Bizim Iğdır Seyahat Araç İçi Hizmetler

Bizim Iğdır Seyahat bütün otobüslerinde müşterilerinin kullanımına sunduğu ve 7/24 hizmete açık olan internet sistemiyle yolcularına her an geniş sosyal olanaklar sağlar. Ayrıca her daim hijyen koşullarını göz önünde bulundurarak, koltuk arkası ekranların kullanımı için her sefer öncesi tek kullanımlık kulaklık dağıtımı yapılmaktadır. Bu sayede rahatsızlık duymadan yolculuk süresince keyifli vakit geçirmek mümkün. Yolculara, yol boyunca çeşitli yiyecek-içecek ikramlarında da bulunulmaktadır. İşinde uzman yetkili personel kapasitesi sayesinde herhangi bir endişe duymadan yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

Bizim Iğdır Seyahat Şubeleri

Bizim Iğdır Seyahat,Türkiye genelinde çeşitli şubelere sahiptir.Bu şubelere örnek olarak; İstanbul, Erzurum, İzmit (Kocaeli), Sakarya şehirleri verilebilir. Bu seyahat şubeleri, firmanın gelişimi devam ettiği sürece artmaya da devam etmektedir. Bizim Iğdır Seyahat şubeleri yolcularına kolaylık sağlamak amacıyla birçok yere şube açmıştır.

 

Bizim Iğdır Seyahat Dinlenme Tesisleri

Bizim Iğdır Seyahat otobüs güzergahında, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Mersin, Gaziantep, Diyarbakır, Kayseri, Samsun, Şanlıurfa, İzmit (Kocaeli), Sakarya, Balıkesir, Denizli, Bodrum, Çanakkale gibi sefer noktaları üzerinde belirlenmiş olan, kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan çeşitli dinlenme tesisleri bulunmaktadır. Dinlenme tesisleri sayesinde yolcuların ve çalışan personelin dinlenmesi amaçlanmaktadır. Dinlenme tesislerinde küçük hediyelik eşyalar, yiyecek ve içecek bölümleri ve ihtiyaç olabilecek malzemelerin satıldığı ufak marketler bulunmaktadır. 


Bizim Iğdır Seyahat Mobil Uygulama 

Bizim Iğdır Seyahat otobüs bileti almak için en kolay ve pratik yollardan biri de bilet.net mobil uygulamasıdır. Google Play Store ve App Store aracılığıyla bilet.net uygulamasını indirerek, biletinizi istediğiniz hemen hemen her an kolaylıkla alabilirsiniz. Bizim Iğdır Seyahat bilet tercihi yaparken her daim üstün hizmet kalitesini garanti etmektedir. 

 

Bizim Iğdır Seyahat Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Bizim Iğdır Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net aracılığıyla dilediğiniz zaman birçok firmanın otobüs biletlerine ulaşabilir ve istediğiniz gün ve saate, farklı firmalara ait otobüs bileti satın alabilirsiniz. 

 

Bilet.Net'den Bizim Iğdır Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden bilet almanızdaki en büyük avantaj değişim, iptal ve iade prosedürlerinin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesidir. Ayrıca site üzerinde satışa sunulan biletler için ek bir ücret talep edilmez.

 

Bizim Iğdır Seyahat Hangi Şehirlere Sefer Düzenliyor? 

Genel merkezi Iğdır olan bu otobüs firması, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Mersin, Gaziantep, Diyarbakır, Kayseri, Samsun, Şanlıurfa, İzmit (Kocaeli), Sakarya, Balıkesir, Denizli, Bodrum, Çanakkale gibi şehirlere sefer düzenlemektedir. 

Bizim Iğdır Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Bizim Iğdır Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Bizim Iğdır Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1991
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:Iğdır
Kurucu:Mehmet Emin Balbaros
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (10 inç)