Bitlis Taç Turizm Otobüs Bileti

Bitlis Taç Turizm

Bitlis Taç Turizm Hakkında

Bitlis Taç Turizm, temel politikası güvenilirlik ve kaliteli yolculuk olan bir otobüs firmasıdır. Yolcularına, yolculuk boyunca keyifli saatler sunmak amacıyla, kurulduğu ilk günden beri hızlı ve etkili bir iletişimle büyümeye devam etmektedir. Kalite standartlarına ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak, hizmet kalitesini her geçen gün daha da büyütmektedir. Yolcuların memnuniyeti için şehirlerarası yolculuklarda güvenli ve rahat bir yolculuk olanağı sunar. Gelişen teknolojilerle birlikte “Her Şey Zamanında” ilkesi kapsamında her gün gelişerek hatasız hizmet amaçlamaktadır. Temel prensipleri bütün ilişkilerde, içten, sağlıklı, adaletli ve dürüst bir yapı oluşturmak ve bunu devam uzun yıllar boyunca ettirmektir. 

 

Bitlis Taç Turizm Otobüs Filosu

Bitlis Taç Turizm, güvenlik ve kalite ilkelerini esas alarak 2002 yılında kurulmuştur. Filosunda toplamda 7 otobüs bulundurarak, günden güne büyümeye devam etmektedir. Geliştirmekte olduğu hizmet politikası kapsamında, konforlu, standart ve ekonomik hizmetler üretmeyi ve aynı zamanda kalite sistemini sürekli güncelleme odaklı hareket etmektedir. Ayrıca firma tarafından her zaman müşteri beklentileri ön planda tutularak hizmet planlaması yapılmaktadır. 


Bitlis Taç Turizm Araç İçi Hizmetler

Türkiye’nin farklı bölgelerine ulaşım sağlayarak, yolcularına, yolculuk esnasında çeşitli ikramlarda bulunup son derece konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Ek olarak 2+1 koltuk düzeniyle sizlere rahat bir yolculuk imkânı sunmaktadır. Bütün otobüslerinde bulunan multimedya seçenekleri sayesinde varış noktasına kadar keyifli saatler geçirmenizde katkıda bulunmaktadır. İşinde profesyonel ve güler yüzlü çalışan kadrosuna sahip olmasının yanı sıra, yolcularına rahat ve aynı zamanda da güvenli bir ortam sunmaktadır. 


Bitlis Taç Turizm Şubeleri

İstanbul, Adana, Adana Crs, Acevaz Crs, Afyon, Ahlat, Ahmetli, Aksaray, Akşehir, Ankara, Baykan, Bingöl, Bitlis Otogar, Bolu, Ceyhan, Dilovası, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erciş, Gaziantep, Gebze, Güroymak, Hizan, İstanbul, Tuzluşifa, Harem, Harem2, İzmir, İzmit, Kocaeli, Kayseri, Yoğunburç, Yoğunburç2, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kurtköy, Malatya, Manisa, Mersin, Mersin Yeni, Muş, Nevşehir, Düziçi, Osmaniye, Adapazarı, Salihli, Seyhan, Silvan, Silvan3, Silvanmah, Siverek, Solhan, Sultanbeyli, Şanlıurfa, Tarsus, Tatvan, Turgutlu, Uşak gibi şubelerden bilet almak veya benzeri işlemleri sağlamak mümkündür.

 

Bitlis Taç Turizm Dinlenme Tesisleri

Bitlis Taç Turizm otobüs firması, uzun zamandır tercih ettiği popüler dinlenme tesisleri sayesinde yolcuların, keyifli vakit geçirebilmeleri için ve yol yorgunluklarını atabilmeleri için geniş hizmet olanakları sağlar. Kırşehir, Bolu, Kahramanmaraş, Bingöl ve Şanlıurfa’da bulunan dinlenme tesislerinde kafe veya restoranlarda keyifli dakikalar geçirmek ve en üs seviyede, kaliteli aktivitelerde bulunmanızı mümkün hale getirir. 


Bitlis Taç Turizm Mobil Uygulama 

Bitlis Taç Turizm otobüs bileti almak, mobil uygulama sayesinde artık çok daha kolay ve zahmetsiz bir hale geldi. Google Play veya App Store'den indirebileceğiniz bilet.net uygulamasıyla tek tıkla istediğiniz otobüs biletini satın alabilirsiniz. Bitlis Taç Turizm bilet alabilmeniz için her daim gerekli kolaylığı sunmaktadır. 


Bitlis Taç Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Bitlis Taç Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net aracılığıyla istediğiniz her an birçok farklı firmanın otobüs biletine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bitlis Taç Turizm otobüsbiletlerine bilet.net üzerinden en uygun fiyatla ulaşabilirsiniz. 

 

Bilet.net'ten Bitlis Taç Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bitlis Taç Turizm bilet tercihi yaparken, fiyatta herhangi bir değişiklik olmadan bilet.net üzerinden gönül rahatlığıyla satın alınabilmektedir. 


Bitlis Taç Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; İstanbul, Ankara, İzmir, Çanakkale, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Kayseri, Gaziantep, Mersin, Diyarbakır, Samsun, İzmit (Kocaeli), Erzurum, Eskişehir, Hatay, Balıkesir ve Şanlıurfa gibi şehirlere düzenli seferler yapmaktadır. 

Bitlis Taç Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Bitlis Taç Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Bitlis Taç Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2002
Otobüs Sayısı:7
Merkez ofis:Bitlis
Kurucu:Nurettin Gündüz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Koltuk Ekranı (10 inç)