Biga Kale Otobüs Bileti

Biga Kale

Biga Kale Turizm Hakkında

2008 yılında Çanakkale’de kurulan Biga Kale Turizm bölgesel çapta hizmet veren bir işletmedir. Marmara Bölgesi dahilinde seferler düzenleyen işletme aynı zamanda çeşitli turlar ve organizasyonlar için araç kiralamaktadır. A1 ve D2 yetki belgeleri ile faaliyet gösteren şirket yük taşımacılığı gerçekleştirmemektedir. Müşterilerine standart ve lüks segmentlerde hizmet veren şirket, iki segmentte de kalite ve güvenliği önceliği olarak benimsemiştir. Şirket teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmayı, kalite verimliliğini sürekli arttırmayı kendine misyon olarak edinmiştir. 

Bu çerçevede araçlarını periyodik olarak yenileyen işletme bu alandaki gelişmeleri de sürekli takip etmektedir. Toplum değerleri ve çevreye duyarlı yaklaşımla tüm müşterilere aynı kalitede hizmet sunmak ise şirketin vizyonudur. Sürekli müşterileri için çeşitli indirim kampanyaları düzenleyen işletmenin bölgede marka bilinirliği yüksektir. Şirket birçok konuda sosyal farkındalık yaratmaya çalışan birey ve organizasyonları da desteklemektedir.


Biga Kale Turizm Otobüs Filosu

Biga Kale Turizm otobüs firması, müşterilerine 4 adet Citroen Dispatch ve Peugeot Boxer araçları ile hizmet veren işletmenin araçları 13 kişiliktir. Peugeot Boxer’lar standart servislerde kullanılırken, Citroen Dispatch’ler üzerinde yapılan değişiklik ve eklemelerle lüks servis araçlarına dönüştürülmüştür. Kullanılan araçların en eskisi 2019 modeldir. Firma, bütün araçlarının bakım ve onarımlarını teknik servislerde gerçekleştirmektedir. Araçların tamamında 2+1 oturma düzeni kullanılmaktadır. Bütün araçlarda diz mesafeleri yeterliyken, Citroen’lerde Peugeot’lara göre bu mesafe biraz daha fazladır. Şirket günde 20’den fazla şehirler arası sefer düzenlemektedir. İlçeler arası sefer sayıları daha yüksektir. Yaz sezonunda sefer ve rota sayıları artırılmaktadır.

 

Biga Kale Turizm Araç İçi Hizmetler

Bütün araçlarında wi-fi hizmeti ve 220v priz bulunan Biga Kale Turizm araçlarında koltuk arkası ekranlar yer almamaktadır. 2+1 oturma düzeni kullanılan araçlar uzun yolculuklar da bile rahat ve keyifli bir yolculuk imkânı sunmaktadır. Lüks servisler için kullanılan Citroen’lerde bütün bu imkanlar mevcutken, aydınlatma tesisatı, koltuklar ve kaplamaları, aracın yer ve iç kaplamaları daha kaliteli malzemelerle değiştirildiği için daha rahat ve huzurlu bir yolculuk sunulmaktadır. Bu araçların ses yalıtımları da Peugeot’lara göre daha etkindir. Araçlarda host veya hostes bulunmadığı için ikram servisi gerçekleştirilmemektedir.

 

Biga Kale Turizm Şubeleri

Şirketin Çanakkale’de merkez, Biga, Lâpseki, Çan, Çardak, Erdek ve Bandırma ilçelerinde şubeleri faaliyet göstermektedir. Bursa’da ise Görükle ve Otogar’da hizmet vermektedir.


Biga Kale Turizm Dinlenme Tesisleri

Çanakkale – Bursa seferleri sırasında durulan Namık Kemal Yay Tesisleri şirketin sürekli olarak kullandığı mola noktalarındandır. Biga Kale araçları yolculukları sırasında en fazla 1 kez mola verirler. Mola verilen yerler restaurant, mescit, market ve lavabo bulunan yerlerden seçilmektedir. Bazı seferler ekspres oldukları için yol boyunca mola vermeden hedeflerine ulaşırlar.


Biga Kale Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net Android veya İOS mobil uygulamasını telefonunuza indirerek Biga Kale Turizm seferlerini inceleyebilir, hangi seferlerde hangi koltukların boş olduğunu görebilir ve hızlı bir biçimde otobüs bileti satın alabilirsiniz.

 

Biga Kale Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Biga Kale Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net mobil uygulamasını veya internet sitesini kullanarak Biga Kale otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bilet.net'ten Biga Kale Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Biga Kale bilet alımı için bilet.net’i kullanmanın en büyük avantajı istediğiniz destinasyondaki bütün seferleri tek bir ekranda görüp, rahatça karşılaştırma yapabilmenizdir. Bunun yanında oturacağınız koltuğu seçebilir, masrafsız ve komisyonsuz bütçe dostu fiyatlarla biletinizi alabilirsiniz.

Biga Kale Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Biga Kale Turizm Çanakkale – Bursa – Yalova ve İstanbul şehirleri arasında seferler düzenlemektedir. Yaz mevsiminde bölgedeki tatil beldelerine de seferler düzenlenmektir.

Biga Kale Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Biga Kale otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Biga Kale Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2008
Otobüs Sayısı:20
Merkez ofis:Çanakkale
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (10 inç)