Ben Turizm Otobüs Bileti

Ben Turizm

Ben Turizm Popüler Otogarlar

Ben Turizm Hakkında

Ben Turizm şehirlerarası ulaşım alanında yaklaşık bir asırdır hizmet vermektedir. Halil Özkeleş tarafından kurulan firma “Şimdi Gaziantep’e gitme zamanı” sloganıyla müşterileri turistik gezilere teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca Türkiye’nin her bölgesine hizmet veren Ben Turizm, kaliteli ve konforlu yolculuk imkanı sağlamaktadır.

 

Ben Turizm Otobüs Filosu

Yaklaşık 80 yıldır büyük bir otobüs filosuna sahip olan Ben Turizm Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir. Otobüs filosunu her geçen gün genişleten firma yolcularına başarılı, konforlu ve güvenli yolculuk yaşatmayı amaçlar.  Ben Turizm her sene binlerce yolcuya hizmet vermektedir. Ayrıca başarılı şoför ve personelleriyle büyümeye her geçen gün devam etmektedir.


Ben Turizm Araç İçi Hizmetler

Ben Turizm araç içi hizmetler açısından çok kapsamlı ve tecrübeli bir yapıya sahiptir. Araç içindeki koltukların arka bölümlerine konumlandırılmış HD ekranlar sayesinde yolcularına keyifli anlar yaşatır. HD ekranlar ile güncel TV kanallarına, müzik listelerine ve oyunlara ulaşmak mümkündür. Koltuklarda bulunan USB girişler sayesinde dinlenecek ve izleneceklerin listesi sınırsızdır. Yolcuların kendi tercihlerini de dikkate almaktadır.

Yolculuğun keyifli geçmesi için bütün olanakları sağlayan Ben Turizm, yolcuların sıkılmadan yolculuk yapabilmesi için bütün imkanlarını kullanmaktadır. Eğlenceli olanakların yanı sıra seyahat boyunca yiyecek ve içecek servisi de bulunmaktadır. Ayrıca birbirine yakın olmayan koltuklar sayesinde yolcuların rahat edebilmesi için konfor seviyesi en üst düzeydedir. 2+1 koltuk hizmetiyle seyahat daha konforlu bir şekilde gerçekleşmektedir. 


Ben Turizm Şubeleri

Ben turizm şubeleri şunlardır: Adana, Afyon, Aksaray, Konya, Antalya, Mersin, Ankara, Aydın, Muğla, Bursa, Bilecik, Denizli, İzmir, İstanbul, Osmaniye, Uşak, Kütahya, Gaziantep ve ilçeleridir.

 

Ben Turizm Dinlenme Tesisleri

Ben Turizm yolcuların daha rahat ve konforlu seyahat edebilmeleri için güzergahlar üzerindeki dinlenme tesisleri ile anlaşmalar yapmaktadır. Bu dinlenme tesisleri durakları şu şekildedir: Aksaray, Akşehir, Afyon, Atik Tesisleri, Başkent, Beyşehir, Bolu, Dazkırı, Gazipaşa, Gazipaşa Tesisleri, Günaydın, Kumkuyu, Seydişehir, Sivrihisar, Ereğli, Tuana, Özkan, Türsan, Kaptan Tesisleri, Kolaylı, Vatan, Zirve Tesisleri.


Ben Turizm Mobil Uygulama

Ben Turizm otobüs bileti seçeneklerine bilet.net mobil uygulaması sayesinde daha kolay ulaşabilirsiniz. App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirin ve Ben Turizm bilet seçenekleri fırsatlarını kaçırmayın.

 

Ben Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net’te Ben Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’ten Ben Turizm ve diğer otobüs firmalarının biletlerine ulaşabilirsiniz. Online bir şekilde Ben Turizm otobüs bileti edinebilirsiniz.


Bilet.net’ten Ben Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Ben Turizm bilet almak isterseniz uygun fiyata biletinizi edinebilirsiniz. Ayrıca aradığınız seferleri bir arada görerek fiyat karşılaştırma imkanına sahip olursunuz.

 

Ben Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Ben Turizm Türkiye’nin her yerine sefer düzenlemektedir. Gitmek istediğiniz noktalara uygun fiyat avantajıyla gidebilir ve yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. 

Ben Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ben Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ben Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:31
Merkez ofis:Gaziantep
Kurucu:Halil Özkeleş
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)