Bayburt Uçar Turizm Otobüs Bileti

Bayburt Uçar Turizm

Bayburt Uçar Turizm Hakkında

Bayburt Uçar Turizm, 2000 yılında Bayburt’ta kurulmuştur. Bayburt, çevresindeki il ve ilçelerle ulaşımı yoğun olan bir ildir. Öğrenciler, ticaret amacıyla seyahat edenler ya da alışveriş için gidenler bu ulaşım sirkülasyonunu sağlamaktadır. Bu sebeple çevre iller ile ulaşımın sağlanması için düzenli olarak sefer yapılması gibi bir gereklilik ortaya çıkmıştır. Bayburt Uçar Turizm bu ihtiyaçtan doğan bir firmadır. 2000 yılından bu yana bu hizmeti yerine getirmeye devam etmektedir. Firma daha yakın,  çevresinde bulunan illere sefer düzenlemektedir. Gümüşhane, Trabzon, Erzincan, Erzurum, Aşkale ve Araklı’ya düzenli seferleri bulunmaktadır. Firma ayrıca zarf, paket gibi çeşitli gönderileri de kabul etmektedir. Şubeye teslim edilen paketlerin,  güvenle  taşımasını sağlamaktadır.  Müşterilerine kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmet sunmayı amaçlayan firma, yolcuların beğenisini kazanmaktadır. 

 

Bayburt Uçar Turizm Araç Filosu

Bayburt Uçar Turizm otobüs firmasının son model yeni araç filosu bulunmaktadır. Araçlar Volkswagen ve Mercedes minibüslerden oluşmaktadır. Şu anda toplam 6 adet araç bulunmaktadır. 2+1 koltuk dizilimine sahip olan araçlar oldukça konforlu ve rahat bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Son derece geniş olan koltuklar ortopedik özelliğe sahiptir. Firmanın bu araçlarla yaptığı günlük sefer sayısı 12’dir. Firma araçların bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırmaktadır. Yolcuların güvenliği ve konforu için gereken önlemleri alan firma, kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir. Teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden Bayburt Uçar Turizm araçlarını belirli aralıklarla yenilemektedir. Konforlu ve son model minibüsler ile çevre İllere rahat bir şekilde ulaşım imkanı sunan firma müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. 

 

Bayburt Uçar Turizm Araç İçi Hizmetler

Bayburt Uçar Turizm araçları yeni ve konforlu olduğundan yolcularına rahat bir seyahat olanağı sunmaktadır. 2+1 koltuk dizilimine sahip olan otobüslerle, rahat bir yolculuk yaşayabilirsiniz. Koltuklar ergonomik bir yapıya sahiptir. Araçların her birinde klima bulunmaktadır. Araçta genel TV hizmeti yer almaktadır. Bu TV sayesinde yolcular, film izleyebilir ya da müzik dinleyebilirler. Firma seferleri yakın mesafelere minibüs İle sağladığından otobüslerde yer alan ikram servisi yapılamamaktadır. Çünkü minibüslerin fiziksel şartları ikram sunmaya müsait değildir.

 

Bayburt Uçar Turizm Şubeleri

Bayburt Uçar Turizm Doğu Karadeniz bölgesinde bulunan yakın illere seferler düzenleyen bir firmadır. Bu illerden bazıları Trabzon, Gümüşhane, Erzincan, Erzurum’dur. Firmaya ait şubeler ise şu şekildedir:

  • Trabzon
  • Araklı
  • Bayburt
  • Erzurum


Bayburt Uçar Turizm Dinlenme Tesisleri

Bayburt Uçar Turizm yakın illere sefer düzenlediğinden dinlenme tesisinde mola vermemektedir. Ancak uzak mesafeli bir sefer olduğunda güzergah üzerinde  yer alan kaliteli  ve güvenli dinlenme tesisinde mola vermektedir.


Bayburt Uçar Turizm Mobil Uygulama

Bayburt Uçar Turizm otobüs bileti, seferleri ve güzergahları ile ilgili bilgiye bilet.net mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. iOS ya da Android işlemciye sahip bir akıllı cihaz bilet alımı için yeterlidir. Bu uygulama sayesinde firmanın bütün sefer saatleri, güzergahları ve bilet fiyatları hakkında bilgi edinmek mümkündür. Ayrıca mobil uygulama üzerinden bilet rezervasyonu yaptırabilir ya da satın alabilirsiniz. 

 

Bayburt Uçar Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Bayburt Uçar Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden Bayburt Uçar Turizm bilet satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Bilet.net'ten Bayburt Uçar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net'te yer alan diğer otobüs firmaları kıyaslayarak, ücret için en uygununu görebilirsiniz. Böylece en avantajlı şekilde bilet satın alma imkanı sağlamaktadır.

 

Bayburt Uçar Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Gümüşhane, Trabzon, Erzincan, Erzurum ve Araklı’ya seferler düzenlenmektedir. 

Bayburt Uçar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Bayburt Uçar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Bayburt Uçar Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:6
Merkez ofis:Bayburt
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)