Bayburt Turizm Otobüs Bileti

Bayburt Turizm

Bayburt Turizm Hakkında

Bayburt Turizm uzun yıllardır ulaşım alanında Karadeniz Bölgesi'nde öncü bir markadır. Karadeniz Bölgesi’nin yanı sıra Türkiye'nin çoğu bölgesine de şehirlerarası seferler yapmaktadır. Binlerce yolcu taşıma kapasiteli Bayburt Turizm otobüsfirması, Karadeniz’e yolcu taşıyan öncü şirketlerden biridir. Türkiye geneline sefer kapasitesi yüksektir. Ayrıca her bütçeye uygun fiyatlarıyla yolcuları cezbeder.

 

Bayburt Turizm Otobüs Filosu

Bayburt Turizm otobüs filosu içinde kaliteli, güvenlikli, konforlu araçlar bulunmaktadır. Yolcuların beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak kalite politikası açısından önemlidir. Şehirlerarası seferlere çıkan otobüslerin bakımı ve tamiri belirli periyotlarla yapılmaktadır. Bundan dolayı yolculuk yapan yolcular güvenli bir şekilde seyahat etmektedir. Otobüs filosu yaşı bakımından oldukça gençtir. Bu yüzden araçlar yeni, kaliteli, güvenli ve konforludur.

Bayburt Turizm otobüs filosu gün geçtikçe genişlemekte ve kendini yenilemektedir. Başarılı ve tecrübeli personeliyle güler yüzlü bir şekilde yolcuların keyifli seyahat edebilmeleri için uğraşmaktadır. Yolculuğun güvenli ve kaliteli geçmesi için son teknoloji araçlar kullanılmaktadır. Bayburt Turizmotobüslerinde yolcuların konforlu ve güvenli seyahat etmeleri için koltuk düzenini de dikkate almaktadır. Koltuklar arasındaki mesafe sayesinde yolcular rahat bir şekilde seyahatlerini gerçekleştirmektedir.


Bayburt Turizm Araç İçi Hizmetler

Bayburt Turizm araç içi hizmetler açısından oldukça zengindir. 220 volt priz, HD ekran ünitesi, araç içi yiyecek ve içecek ikramları bulunmaktadır. Ayrıca koltuklar arasındaki mesafe oldukça yeterlidir. Yolcular birbirleriyle yeterli mesafe yolculuk yapmaktadır. Ayrıca HD ekranlarda USB giriş alanları da bulunmaktadır. HD ekranlarda bulunan TV kanalları, filmler, müzikler ve oyunlar yolculuğu keyifli hale getirmektedir. 

 

Bayburt Turizm Şubeleri

Merkezi Bayburt ilinde bulunan Bayburt Turizm’in popüler şubeleri şunlardır: İstanbul, Bayburt, Yalova, Bursa, Antalya, Şiran, Konya, Eskişehir, Kayseri, Şebinkarahisar. Ayrıca 7/24 açık olan çağrı merkezi de hizmettedir. Firma sorumluluklarının bilincinde olan topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincindedir. Tüm olanakları kullanarak koşulsuz memnuniyet için hizmet eder. Kaliteden ödün vermeden, müşteri ve çalışan haklarını koruyan ve saygı duyan bir şirkettir.

 

Bayburt Turizm Dinlenme Tesisleri

Bayburt Turizm dinlenme tesisleri şehirlerarası yolculuklarda dinlenmek, yemek ve içecek ihtiyaçlarını karşılamak, ibadetleri yerine getirmek, tuvalet ihtiyacını karşılamak, hediyelik eşya almak için var olan alanlardır. Özellikle yolculuk sırasında otobüsün dinlenmesi önemlidir. Buna göre dinlenme tesisleri hem yolcular hem de kullanılan araç için önemlidir. 

Bayburt Turizm seferleri sırasında güzergâhı üzerindeki anlaşmalı dinlenme tesislerinde durmaktadır. Bu popüler sefer yapılan yerler şu şekildedir: İstanbul, Bayburt, Yalova, Bursa, Antalya, Şiran, Konya, Eskişehir, Kayseri, Şebinkarahisar. Dinlenme tesisleri ile yapılan anlaşma sayesinde yolculuğa keyifli anlar yaşatmak amacıyla ara veren Bayburt Turizm hem yolcuların hem de çalışanların dinlenmesini göz önünde bulundurmaktadır.


Bayburt Turizm Mobil Uygulama

Bayburt Turizmotobüs bileti satın almak için bilet.net uygulamasını App Store ve Google Play Store dijital marketlerden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bayburt Turizm bilet alma işlemlerini bilet.net uygulaması üzerinden kolaylıkla halledebilirsiniz.


Bayburt Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Bayburt Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Bayburt Turizm fırsatlarından haberdar olabilirsiniz. AppStore ve Google Play Store dijital marketlerden ücretsiz bir şekilde uygulamamızı indirip tek tıkla biletinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca bilet.net internet sitesinden de biletlere ulaşıp kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

 

Bilet.net'ten Bayburt Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Bayburt Turizm bileti almanın avantajları oldukça fazladır. Bilet.net’in kullanıcı dostu kolay ara yüzü ile aradığınız seferi saniyeler içerisinde bularak biletinizi kolayca alabilirsiniz.


Bayburt Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Bayburt Turizm Türkiye’nin belirli bölgelerine seferler düzenlemektedir. Özellikle Karadeniz Bölgesi’nde olması sebebiyle tüm Karadeniz’e seferleri vardır. 

Bayburt Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Bayburt Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Bayburt Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:Bayburt
Kurucu:Yeni Bayburt Tur Kooperatifi
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Koltuk Ekranı (10 inç)