Batman Van Turizm Otobüs Bileti

Batman Van Turizm

Batman Van Turizm Hakkında

Batman Van Turizm firması Batman merkezli bir otobüs şirketidir. 2019 yılında kurulan firma faaliyetine devam etmektedir. Her gün düzenli olarak Batman ve Van arasında seferler düzenlemektedir. Bu iki il arasındaki yoğun ulaşım ihtiyacını karşılayan firma, Batman merkez ve ilçeleri ile Van’ı birbirine bağlamaktadır. Sefer yaptığı yerler; Van, Batman, Tatvan ve Bitlis’tir. Firma yolcularına güvenli ve konforlu ulaşım imkanı sunmaktadır. Güler yüzlü personeli ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Firmanın şoförlerinin ve diğer personelinin işi bilen tecrübeli kişilerden oluşması yolcuların güvenle seyahat etmesini sağlamaktadır.

 

Batman Van Turizm Otobüs Filosu

Batman Van Turizm otobüs firmasının filosu yeni ve  konforlu araçlardan oluşmaktadır. Firmanın filosunda yer alan araçlar genellikle Travego ve Setra markadır. Firma sahip olduğu otobüs Filosu ile günde ortalama 6 adet sefer düzenlemektedir. Ergonomik koltuklar sayesinde yolcular rahatça seyahat etmektedir. Yolcularının güvenliğine ve konforuna önem veren firma müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimsemektedir. 

 

Batman Van Turizm Araç İçi Hizmetler

Batman Van Turizm firması araç içinde sunduğu hizmetler ile yolcularını memnun etmektedir. Araçlarda yer alan geniş ve rahat koltuklar konforlu bir yolculuk sunmaktadır. Koltuk arkalarında bulunan ekran ile film izleme ve müzik dinleme imkanı bulunmaktadır. 2+1 koltuk dizilimine sahip araçlar İle güvenli yolculuk hizmeti sunmaktadır. Ayrıca her koltukta okuma ışığı bulunmaktadır. Araç içinde geniş ürün çeşitliliğine sahip yiyecek ve içecek ikramı da bulunmaktadır. Seyahat boyunca yolcuların güvenliği ve konforu için gereken her şey sunulmaktadır. 

 

Batman Van Turizm Şubeleri 

Batman Van Turizm Batman İle Van arkasındaki seferleri yapmaktadır. Batman merkezli olan firmanın şubeleri şu şekildedir:

  • Batman
  • Van
  • Tatvan
  • Bitlis


Batman Van Turizm Dinlenme Tesisleri 

Batman Van Turizm, Batman ve Van şehirleri ile ilçeleri arasında düzenlediği seferler sırasında kaliteli ve güvenli dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu tesislerin hem ucuz hem de temiz olması yolcuların beğenisini kazanmaktadır.


Batman Van Turizm Mobil Uygulama

Batman Van Turizm otobüs bileti, güzergah ve sefer saatleri hakkında bilgiyi bilet.net mobil uygulaması üzerinden alabilirsiniz. Bunun için iOS ve Android uyumlu cep telefonuna bilet.net uygulamasını indirmek yeterlidir. Böylece firmaya ait sefer, saat ve güzergah bilgilerinin  yanında bilet fiyatlarını öğrenmek de mümkündür.


Batman Van Turizm Hakkında Merak Edilenler 

 

Bilet.net'te Batman Van Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden Batman Van Turizm bilet satın alma, sefer sorgulama veya bilet iptali gibi tüm işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Batman Van Turizm  otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net Türkiye’de bulunan tüm otobüs firmalarını listeleyerek karşılaştırma imkanı sunmaktadır. Böylece biletinizi en avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.


Batman Van Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Batman, Bitlis, Tatvan ve Van şehirlerine sefer düzenlemektedir. 

Batman Van Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Batman Van Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Batman Van Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2019
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Batman
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)