Batı Antalya Tur Otobüs Bileti

Batı Antalya Tur

Batı Antalya Tur Hakkında

Antalya’nın batı bölgesindeki illere ulaşım sağlayan Batı Antalya Tur her gün düzenli olarak farklı rotalara seferler düzenlemektedir. İlk defa 1970 yılında hizmet vermeye başlayan firma Finike ve Fethiye arasında yolcu taşımacılığı yapmıştır. 1970-2000 yılları arasında Finike- Fethiye hattı üzerinde 15-20 kişilik otobüslerle hizmet veren Batı Antalya Tur otobüs firması günümüzde yolcu taşıma kapasitesini arttırarak çalışmalarını sürdürmektedir. 25 Şubat 2005 yılında Batı Antalya Turizm ve Taşımacılık Ltd. Şti. olarak kurumsal yapılandırmaya giden firma yıllardır düzenli olarak ulaşım hizmeti vermektedir. Şehirlerarası rota seferlerini çoğaltan firma aynı zamanda Antalya il sınırları içinde de farklı ilçelere hizmet vermektedir. Firma önceleri iller arası tek sefer düzenlerken günümüzde sefer sayılarını çoğaltarak ulaşım imkânını kolaylaştırmıştır. Antalya- Muğla merkez ve ilçelerine gidiş dönüş olmak üzere her gün düzenli olarak birçok sefer düzenlemektedir. Her bir sefer tam belirlenen saatte aksamadan yapılmaktadır. 

 

Batı Antalya Tur Filosu

2000 yılında ‘’Batı Antalya Otobüsçüler ve Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’’ tarafından D1 yetki belgesi alan firma şehirlerarası tur filosunu genişletmiştir. Batı Antalya Tur otobüs firması günümüzde genç araç filosu ve 45 kooperatif çalışanı ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda Antalya şehir içi ulaşım hizmeti de veren firma 17+1 yolcu kapasiteli otobüslerle müşterilerine kesintisiz ulaşım imkânı sağlamaktadır. Genç araç filosuna sahip olan Batı Antalya Tur otobüsleri, araç içi modern tasarımları ile yolculuk esnasında müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Batı Antalya Tur Araç İçi Hizmetler

Her bir araç estetik yan duvar, zemin ve tavan döşemeleri, konforlu, terletmeyen ve temizlenebilir koltuklara sahiptir. Her müşteri için aydınlatma ve havalandırma sistemi mevcuttur. Tamamı klimalı olan otobüslerde yolculuk esnasında müşterilere çeşitli ikramlar sunulmaktadır. İkramlıklarını koyabilecekleri kişiye özel sehpalar bulunmaktadır. 

TV ve internet imkânı olan araçlar yolcuları rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Yolculuk esnasında müşterilerin zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilecekleri her türlü imkân bulunmaktadır. Yolcuların birbirinden rahatsız olmaması için araç içi koltuk mesafeleri belli aralıklarda düzenlenmiştir. Cep telefonlarının şarj edebilmesi için USB bağlantısı bulunmaktadır. Kişiye özel TV ünitesi, MP3 ve DVD özellikleri ile yolcuların sıkılmadan zaman geçirebilecekleri her türlü imkân araç içinde bulunmaktadır. 


Batı Antalya Tur Şubeleri

30 yılı aşkın bir süredir kaliteli hizmet vermeye devam eden Batı Antalya Tur firması her gün belli saatlerde şehirlerarası ve şehir içi yolcu taşımaktadır. Batı Antalya Tur bilet alma ve rezervasyon yapılabileceğiniz sahil merkez, yayla merkez, Kalkan ve Kaş otogar şubeleri mevcuttur. Yayla ve sahil yolu olmak üzere farklı güzergâhlardan ulaşım sağlanmaktadır. Gidiş-dönüş olmak üzere her gün çok sayıda sefer düzenleyen firmanın ulaşım sağladığı güzergâhlar şu şekildedir:

 • Antalya- Fethiye
 • Fethiye-Antalya
 • Antalya- Muğla (Seydikemer)
 • Muğla-Antalya
 • Fethiye-Kalkan
 • Denizli-Muğla
 • Muğla (Seydikemer)-Korkuteli
 • Korkuteli-Fethiye
 • Kaş-Fethiye
 • Kalkan-Fethiye
 • Fethiye-Dalaman
 • Dalaman-Köyceğiz
 • Antalya-Marmaris
 • Dalama-Ortaca

 

Batı Antalya Tur Dinlenme Tesisleri

Antalya-Muğla hattı seyahatlerde yolcuların ihtiyaçlarını giderebilmeleri için belli aralıklarda molalar verilmektedir. Kekova, Demre, Kaş ve Kalkan’a düzenlenen seferlerde belirlenen süreler için dinlenme tesislerine uğranmaktadır. Batı Antalya Tur yolcuların restoran, market, mescit, tuvalet gibi ihtiyaçların kolayca giderilebileceği Şafak Dinlenme Tesislerinde mola vermektedir.


Batı Antalya Tur Mobil Uygulama

Yurt içi ve yurt dışından online olarak istenilen gün ve saat için Batı Antalya Tur otobüs bileti rezervasyonu yapılabilmektedir. Bekleyerek zaman kaybetmeden pratik bir şekilde Batı Antalya Tur bilet alma fırsatından mobil uygulamalar sayesinde faydalanabilirsiniz. Önceden alınan biletler iptal edilebilir veya farklı bir tarihe ertelenebilir. Bilet.net mobil uygulaması ile Batı Antalya Tur otobüs bileti için düzenlenen indirimlerden haberdar olabilir ve fırsatları kaçırmadan faydalanabilirsiniz. 

 

Batı Antalya Tur Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net’te Batı Antalya Tur Otobüs Bileti Satın Alabilir miyim?

Batı Antalya Tur biletini bilet.net ile online bir şekilde satın alabilir, belirlediğiniz tarih için önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. 


Bilet.net’ten Batı Antalya Tur Otobüs Bileti Almanın Avantajları Nelerdir?

Hızlı ve güvenli alışveriş imkânı sunan bilet.net firması sayesinde hiçbir ücret ödemeden biletinizi iptal edebilir veya seyahatiniz hakkında istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Bilet.net cep telefonunuzdan hızlı ve sorunsuz bir şekilde bilet alma imkânı sağlar. 


Batı Antalya Tur Hangi Şehirlere Sefer Düzenliyor?

Batı Antalya Tur firması Antalya, Muğla, Denizli il ve ilçelerine sefer düzenlemektedir. Fethiye, Kaş, Kalkan, Dalaman, Ortaca, Marmaris, Köyceğiz, Korkuteli ve Seydikemer bölgelerine gidiş-dönüş olmak üzere ulaşım sağlamaktadır. Ayrıca Antalya şehir içi ve ilçelerine de ulaşım imkânı sunmaktadır. 

Batı Antalya Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Batı Antalya Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Batı Antalya Tur Künyesi
Kuruluş yılı:1970
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Antalya
Kurucu:Batı Antalya Turizm ve Taşımacılık Ltd. Şti.
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)