Başkent Turizm Otobüs Bileti

Başkent Turizm

Başkent Turizm Hakkında

Merkezi Ankara olan Başkent Turizm firması başta İstanbul ve İzmir olmak üzere birçok şehre ulaşım imkanı sağlamaktadır. 2015 yılında kurulmuş olan Başkent Turizm yüksek müşteri memnuniyeti ile yıllardır kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. İlk kuruldukları günden bu güne kadar müşterilerin istekleri doğrultusunda hem araç filosu hem de sefer sayılarında yaptıkları düzenlemeler ile müşteri memnuniyetini %100 kazanmayı başarmıştır. Kurucusu Ebru Kıyaker olan Başken Turizm firması günümüzde toplam 35 farklı noktaya ulaşım sağlamaktadır. 

 

Başkent Turizm Filosu

2+1 koltuk tasarımı ile uzun yolcukları çok daha kolay hale gelmesi için yolcularına özel hizmetler sunmaktadır. Yolculuk esnasında sarsıntı yapmayan modern araçlarla hizmet vermektedir. Geniş araç filosuna sahip olan Başkent Turizm otobüs firması birçok şehir ve otogara sefer düzenlemektedir. En yeni otobüs modelleri, deneyimli şoför ve elemanları ile sizlere sorunsuz hizmet vermektedir. Gerekli eğitimlerden geçen tüm personelleri ile sizlere yardımcı olan firmanın pek çok şubesi bulunmaktadır.


Başkent Turizm Araç İçi Hizmetler

7 yıldır eğitimli ve deneyimli personelleri ile hizmet veren Başkent Turizm firması yolculuk sırasında müşterilerin isteklerini göz önünde bulundurarak yolcuların ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaktadır. Firma modern ve estetik duruşa sahip otobüsler ile seyahat etme fırsatı sunar. Otobüslerin iç dizaynı yolcuların konforuna uygun şekilde tasarlanmıştır. Yolcuların güvenliği için kamera sistemi bulunan otobüsler yasa dışı durumların kolayca denetlenmesine olanak sağlar. 

Otobüslerde yolcu ücretlendirme ve araç takip sistemi bulunmaktadır. Geniş diz mesafesine sahip ergonomik koltukları ile yolcular için en iyi konfor sağlanmaktadır. Anti alerjik filtreli güçlü klima sistemi kişiye özel bir şekilde ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Her koltuğa özel aydınlatma sistemi, ayak dayama üniteleri, bardak tutucular, koltuk arkası ekran görüntü sistemi, müzik sistemi, TV üniteleri, internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca elektrikli küçük cihazların ve cep telefonlarının şarj edilebilmesi için 220 volt elektrik sistemi bulunmaktadır. 

 

Başkent Turizm Şubeleri

Başkent Turizm Ankara merkezli olarak 35 farklı noktaya ulaşım sağlamaktadır. Yol durumuna göre farklı güzergâhlardan hedeflenen noktaya ulaşım en kısa sürede sağlanır. Gidiş-dönüş olmak üzere birçok şehre ulaşım imkânı sağlayan Başkent Turizm şubeleri şöyledir:

  • Ankara
  • İzmir
  • Turgutlu
  • Salihli
  • Afyon
  • Kuşadası
  • Uşak


Başkent Turizm Dinlenme Tesisleri

Başkent Turizm firması ile yolculuk yapan yolcuların hem dinlenmeleri hem de alışveriş, tuvalet gibi kişisel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için belli noktalardaki dinlenme tesislerinde molalar verilir. Yolculuğun kaç saat süreceğine göre 1-2 defa belli tesislerde durulur. Bu sürede araçların bakımı ve benzin alma gibi işlemler yapılarak yolculuğun daha güvenli şekilde devam edilmesi sağlanır. Başkent Turizm firması hem müşterilerin daha ucuz fiyatlarla yeme içme ihtiyaçlarını karşılaması hem de ihtiyaçlarını daha ekonomik fiyatlarla karşılayabilecekleri noktalarda mola vermeyi amaçlar. 

 

Başkent Turizm Mobil Uygulama

Başkent Turizm otobüs bileti, bilet.net mobil uygulaması üzerinden kolayca temin edilebilir. Mobil uygulamayı Google Play Store veya App Store ile dilediğiniz akıllı cihazınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Başkent Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Başkent Turizm Bileti Satın Alabilir miyim?

Evet, Başkent Turizm firması için şehirlerarası ve şehir içi tüm otobüs biletlerini bilet.net üzerinden temin edebilirsiniz. 

 

Bilet.net’ten Başkent Turizm Bileti Almanın Avantajları Nelerdir?

Bilet.net online rezervasyon işlemlerinin gerçekleştirilmesinin yanı sıra ekonomik fiyatlarla bilet satın alma fırsatı sağlar. Buna ek olarak hızlı ve sorunsuz bilet temini, iptal ve erteleme işlemlerini kısa sürede yapabilme imkanı sunar.

 

Başkent Turizm Hangi Şehirlere Sefer Düzenleniyor?

Başkent Turizm bilet alım işlemlerini gerçekleştirerek pek çok lokasyona seyahat edebilme imkanı bulunmaktadır. Ankara çıkışlı olmak üzere İstanbul, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerin yanı sıra Uşak, Salihli, Burdur ve Afyon gibi şehirlere seferler yapmaktadır. Ayrıca Ankara Polatlı ve Bucak noktalarına da ulaşım sağlamaktadır. 

Başkent Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Başkent Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Başkent Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2015
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Ankara
Kurucu:Ebru Kıyaker
Otobüs Özellikleri
İnternet
Cep Telefonu (Serbest)