Barış Seyahat Otobüs Bileti

Barış Seyahat

Barış Seyahat Hakkında

Barış Seyahat, müşterilerin tercihleri ve istekleri doğrultusunda tam zamanında en doğru çözümleri geliştiren bir otobüs firmasıdır. Bu doğrultuda kalite ve güven içinde hizmet etmeyi amaçlar. Aynı zamanda müşterilerin beklentilerini ve memnuniyetlerini göz önünde bulundurarak beklenen hizmeti sağlar. Sektörün belirleyici ve tanınan markası olan Barış Seyahat, müşterilerin güvenliğini ön planda tutar ve seferlerinde tüm tedbirleri alır. Firma müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üstte tutmayı hedefler. 


Barış Seyahat Otobüs Filosu

Mercedes Travego, Setra, Neoplan Starliner gibi araçları bünyesinde barındıran firma şehirlerarası yolculuk hizmetini en kaliteli biçimde gerçekleştirmektedir. Günden güne filosunu ve ekibini geliştiren firma yolcularına bünyesinde bulunan modern ve yeni otobüsleri ile keyifli bir yolculuk imkanı sağlar. Genç bir firma olduğu için yeniliklere açık olan bir yapıya sahiptir. Barış Seyahat otobüs filosu müşterilerine iyi bir hizmet vermeyi misyon edinmektedir. 


Barış Seyahat Araç İçi Hizmetler

Deneyimli şoför ve muavin kadrosu ile Barış Seyahat sizlere güvenli bir yolculuk sunar.  Bunun yanında müşterilerinin rahat yolculuk yapabilmesi için modern araç içi hizmetler sunar. Araçlarda film veya farklı televizyon kanalları, çeşitli müzik yayını ve koltuk arkasında bulunan ekranlar bulunur. Hizmet yelpazesi USB bağlantısı kullanılarak genişletilebilir. Ayrıca yolculuk esnasında yiyecek-içecek hizmeti de sağlanır. Firma yolcuların güvenli ve konforlu yolculuk yapabilmesi için bütün olanakları sağlar.


Barış Seyahat Şubeleri

Barış seyahat Türkiye’nin birçok noktasına ulaşarak sizlere hizmet vermektedir.

İstanbul / Alibeyköy, İstanbul / Beylikdüzü, Bursa, Kocaeli / Çayırova, Tekirdağ / Çerkezköy, Kocaeli / Feniş, Kocaeli / Gebze, Kocaeli / Gebze2, Bursa / Gemlik, Bursa / Güzelyalı, İstanbul / İçmeler, İstanbul / Peron1, İstanbul / Peron34, İstanbul / Kartal, Tekirdağ / Kapaklı, İstanbul / Sultanbeyli, İstanbul / Kaynarca, Tekirdağ / Kumlugeçit, Bursa / Orhangazi, İstanbul / Pendik, Tekirdağ / Saray, İstanbul / Tuzla-Şifa, Kırklareli / Vize, Yalova bölgelerinde hizmet vermektedir. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde şubesi bulunmaktadır. 


Barış Seyahat Dinlenme Tesisleri

Barış Seyahat, Kırklareli, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Eskişehir, Çanakkale, Muğla ve Antalya gibi popüler lokasyonlarda dinlenme tesisleriyle anlaşmalıdır. Yapılan yolculuklarda kaliteli ve güvenilir dinlenme tesisleriyle anlaşması olan firma, müşterilerin yolculuklarını kaliteli ve keyifli geçirmesi için hizmet eder. Aynı zamanda yemek yenecek restoranların da olması yolculuk molasının daha kaliteli geçmesini sağlar.


Barış Seyahat Mobil Uygulama

Barış Seyahat otobüs bileti satın almak bilet.net mobil uygulaması ile artık daha kolay. App Store ve Google Play marketten bilet.net uygulamasını indirip tek tıkla biletinizi alabilir, seyahatinizi konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. 

 

Barış Seyahat Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Barış Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Barış Seyahat dahil olmak üzere birçok firmanın biletine ulaşabilirsiniz. Barış Seyahat otobüs bileti seçeneklerine bilet.net web sitesi üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

 

Bilet.Net'ten Barış Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net otobüs fiyatlarında değişiklik yapmaz. Barış Seyahat Bilet fiyatları, otobüs firmalarının internet sitelerindeki fiyatlarla aynı fiyatları müşterilere sunar. Dönemsel kampanyalar ile biletinizi çok daha uyguna alırsınız. 

 

Barış Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Barış Seyahat, Kırklareli, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Eskişehir, Çanakkale, Muğla ve Antalya gibi şehirlere seferler düzenler.

Barış Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Barış Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Barış Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2021
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:Tekirdağ
Kurucu:Barış Seyahat
Otobüs Özellikleri
İnternet
Cep Telefonu (Serbest)