Baltur Vip Otobüs Bileti

Baltur Vip

Baltur Vip Hakkında

İlk kuruluşu 1960’lı yıllar olan Baltur, 2018 yılında kurumsallaşarak yaptığı bazı düzenlemeler sayesinde kısa sürede çok sayıda kişiye hizmet vermeye başlamıştır. Merkezi Balıkesir Edremit olan Baltur Erdek, Bandırma, Bursa şehirlerine ulaşım sağlamaktadır. Şehirlerarası belli noktalar ile otogarlara ulaşım sağlayan Baltur toplam 9 durak noktasına sefer düzenlemektedir. Kurucu Ersin Karabatak olan firma özel Vip hizmeti ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır. Farklı sefer saatleri ile gidiş dönüş için aralıksız ulaşım hizmeti vermektedir. Balıkesir’de ki tüm merkez otogarlarından kalkış sağlanmaktadır. 


Baltur Vip Otobüs Filosu

Vizyonu taşımacılık sektöründe en iyi hizmeti vermek olan Baltur Vip otobüs filosunu sürekli güncelleyerek en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.  Araçların bakım ve onarımını düzenli olarak yaptıran Baltur firması Vip hizmeti sayesinde 7/24 ulaşım imkanı sunmaktadır. Yolculuğun güvenli bir şekilde gerçekleşebilmesi için gerekli yetki belgelerine sahip olan firma geniş yolcu kapasitesine sahip araçlarla şehirlerarası ulaşım sağlar. Baltur Vip filosunda bulunan otobüsler arasında Travego ve Neoplan yer alır. Her geçen gün araç filosunu genişleterek daha sık seferler düzenlenmektedir.

 

Baltur Vip Araç İçi Hizmetler

2+1 ve 2+2 koltuk düzenine sahip olan Baltur firmasına ait otobüslerde ergonomik koltuk düzeni ve geniş diz alanları sayesinde yolculara istenilen konfor sağlanmaktadır. Her otobüste yol boyunca her an sizlere yardımcı olan ve yolculara yiyecek içecek ikramlarında bulunan kabin görevlisi mevcuttur. Ücretsiz internet hizmetinden yararlanarak yolculuk esnasında geçen vaktinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. 

Otobüslerde elektrik prizi ve USB girişi sayesinde şarjlı tüm aletlerinizi kesintisiz kullanabilme imkanı sunar. Kişiye özel ekran özellikleri bulunan otobüslerde TV, DVD izleme, müzik dinleme ve oyun oynama fırsatı bulunmaktadır. Baltur Vip otobüslerde her yolcuya 30 kilograma kadar bagaj taşıma hakkı tanınmıştır. Her koltuk tavanında kişiye özel aydınlatma ve klima sistemi mevcuttur. Böylece her yolcu için özel konfor alanı sağlanmıştır. 

 

Baltur Vip Şubeleri

Balıkesir merkezli olan Baltur Vip firması Bursa, Kocaeli, Bandırma, Bursa, Erdek, İzmit-Karacabey, il ve ilçeleri arasında seferler düzenlenmektedir. Online bir şekilde Baltur Vip şubelerine gitmenize gerek kalmadan bilet satın alma, iptal ve değişiklik yapma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Baltur Vip şubeleri;

  • Ayvalık
  • Altınoluk
  • Balıkesir
  • Bandırma
  • Edremit
  • Erdek

 

Baltur Vip Dilenme Tesisleri

Balıkesir İzmit, Mudanya, Erdek, Bursa, Bandırma gibi şehirlere en yoğun sefer düzenleyen firmalardan biri olan Baltur, kaliteli ve sorunsuz hizmet vermektedir. Müşterilerin beklentilerine göre her türlü imkanı sağlayan firma yolculuk esnasında yolcuların dinlenebilecekleri en iyi noktalarda molalar vermektedir. Mola verdikleri dinlenme tesislerinin en önemli özelliği herkesin rahatlıkla ihtiyaçlarını karşılayabileceği ekonomik düzeyde olan dinlenme tesisleri olmasıdır. Dinlenme tesislerinde alışveriş, mescit, tuvalet, restoran, kafe, alışveriş merkezi gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Balıkesir Yıldız Mola dinlenme tesisleri ile Ekbir dinlenme tesisleri firmanın en çok tercih ettiği tesislerdir. Müşteri memnuniyetini düşünerek hizmet veren firma hem ucuz hem de her türlü imkanın sunulduğu noktalarda molalar vererek yolcuların memnun kalmasını sağlamaktadır. 

 

Baltur Vip Mobil Uygulama

Baltur otobüs seferleri, gün ve saatleri, fiyat bilgisi gibi tüm bilgilere bilet.net mobil uygulaması üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Baltur Vip otobüs bileti fiyat sorgulama işlemlerini mobil olarak cep telefonlarınızdan yapabilirsiniz. Ayrıca Baltur vip bilet fiyatı ile diğer firmaların bilet fiyatlarının karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Otobüs kalkış saatinden çok kısa bir süre önce bilet satın alabilir, Baltur şubelerinden ya da otogarlarına gelerek ulaşım imkânından yararlanabilirsiniz. 

 

Baltur Vip Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Baltur Vip Otobüs Bileti Satın Alabilir miyim?

Bilet.net firması sayesinde online bir şekilde Baltur Vip otobüs şirketine ait biletleri satın alabilirsiniz. 

 

Bilet.net’ten Baltur Vip Otobüs Bileti Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ulaşım imkanı sağlayan firmaları tek bir çatıda toplayan bilet.net, yolcular için her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Alınan biletin iptalini gerçekleştirme, gün ve saatini değiştirme gibi işlemleri herhangi bir ek ücret ödemeden yapabilirsiniz.


Baltur Vip Hangi Şehirlere Sefer Düzenliyor?

Baltur Vip firması Balıkesir’in tüm ilçelerine ve en yakın illerine sefer düzenler. İzmit, Bursa, Balıkesir, Mudanya, Erdek, Edremit, Ayvalık, Altınoluk, Karacabey ve Bandırma otogarları ve belli noktalarına yolcu taşıma hizmeti vermektedir.  

Baltur Vip Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Baltur Vip otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Baltur Vip Künyesi
Kuruluş yılı:1960
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Balıkesir
Kurucu:Ersin Karabatak
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)