Baltur Turizm Otobüs Bileti

Baltur Turizm

Baltur Turizm Hakkında

Baltur Turizm 2000 yılından itibaren kesintisiz hizmet sunan yaklaşık 20 yıllık köklü bir şirkettir. Bu şirket, şehir içinde ve şehirlerin arasında taşımacılık gerçekleştirmektedir. Firma bünyesinde yer alan otobüslerin hepsi kapsamlı olarak donatılmış ve uzun yolculuklara hazır hale getirilmiştir. Bu yolculukları sırasında firma, vatandaşların rahat olabilmeleri ve huzurlu hissedebilmeleri adına birtakım hizmetleri araç içinde sunmaktadır. Çay ve kahve dağıtımından kulaklık dağıtımına belirli bir boyuta sahip ekranlardan ayak koyma kısımlarına kadar pek çok detay firmanın otobüslerinde mevcuttur. Genel olarak Bandırma ve Erdek gibi ilçelerin arasında gidip gelen bu firma, misafirlerinin mağdur olmaması adına her bir saatte bir olacak şekilde seferler düzenlemektedir. Firmanın sahip olduğu araçlar hem ilçeler arasında hem de iller arasında sık tercih edilmektedir. Firmaya ait bir bilete online ortamdan kısa vadede sahip olmak ister iseniz yeni tasarlanan bilet.net sitesine giriş yapabilirsiniz.

 

Baltur Turizm Otobüs Filosu

Baltur Turizm otobüs firması araçlarını her yılın başında düzenli olarak yenilemektedir. Bu firmanın kullandığı araçlar VIP kapsamına dahil edilmektedir. Firmanın araçları özellikle misafirlerine rahat bir oturma deneyimi sağlaması ile ön plandadır. Model fark etmeksizin araçların içerisinde hem ikili koltuklara hem de tekli koltuklara yer verilmiştir. Bu sayede arkadaşı ya da bir tanıdığı ile otobüsü tercih edecek olan insanlar ikili koltukları tercih edebilmektedir.

 

Baltur Turizm Araç İçi Hizmetler

Firma yolcuların keyifli bir yolculuk deneyimi yaşamasını amaçlamaktadır. Bu amaçtan dolayı yolcuları için aşağıda yer alan araç içi hizmetleri gerçekleştirmektedir:

  • Bu otobüs firması kara yolu taşımacılığı sırasında adını duyuran bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle otobüslerine binen her yolcunun memnuniyetini almaya çalışmaktadır. Güler yüzlü personelleri ve deneyimli kadrosu sayesinde pek çok yolculuğunda %100 müşteri memnuniyeti almayı başarmıştır.
  • Bu otobüs firması konforlu araçlarında her yolcu için özel olarak ayrılmış koltuk arkası mini televizyonlar bulunmaktadır. Bu televizyonlardan her biri son teknoloji kullanılarak tasarlanmış olup içerisinde radyo yayınlarından uydu yayınların yer verilmektedir.
  • Firma pek çok noktada çeken WIFI ağına sahiptir.
  • Baltur Turizm otobüs bileti sahibi olan her yolcunun okuma lambası olanağı vardır. Bu nedenle yanındaki insanları rahatsız etmeden dergi okuyabilmektedir.
  • Bu firma seferleri süresince çeşitli yiyecekler ve çeşitli içecekler dağıtmaktadır.


Baltur Turizm Şubeleri

Firma henüz lokal olarak hizmet sağlayan bir firmadır. Bu nedenle yalnızca kısıtlı şehirlerde şubesi vardır. Bu firmadan bilet almak istiyorsanız şubesine gidebilir ya da bilet.net uygulamasını inceleyebilirsiniz.


Baltur Turizm Dinlenme Tesisleri

Firma genel olarak Bandırma, Erdek ve Baltur ilçeleri arasında gidip geldiği için dinlenme tesislerine uğramaya gerek duymamaktadır.


Baltur Turizm Mobil Uygulama

App Store veya Google Play üzerinden bilet.net mobil uygulamasına ulaşabilir ve bilet.net uygulamasının fırsat dolu dünyasının bir parçası olabilirsiniz. Bilet.net mobil uyumlu uygulama, dakikalar içinde bir bilet sahibi olabilmeniz adına pratik ara yüzle tasarlanmıştır.

 

Baltur Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Baltur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net'te Baltur Turizm bileti satın alabilir ya da diğer firmaların biletlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Uygulamamız üzerinden hem koltuk seçebilir hem de sefer saatlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Baltur Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Uygulamamız hiçbir komisyon almadan yalnızca bilet fiyatlarını doğruca yansıtarak sizlere bilet satışı gerçekleştirmektedir. Uygulamamızı kullanarak uygun fiyat etiketlerine sahip biletlere güvenli bir şekilde ulaşmanız mümkündür.


Baltur Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma ile şu ilçelere seyahat edebilirsiniz: Bandırma, Baltur ve Erdek.

Baltur Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Baltur Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Baltur Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Bandırma
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)