Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti

Balıkesir Uludağ Turizm

Balıkesir Uludağ Turizm Hakkında

Balıkesir Uludağ Turizm 1973 yılında Balıkesir’de kurulmuştur. Yıllardır hizmet veren bu köklü firma yeni yatırımlar yaparak firmasını güçlendirmekte ve ulaşım ağını genişletmektedir. Ulaşım sektöründeki en temel ve birincil amacı müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımak ve bu memnuniyeti korumaktır. Balıkesir Uludağ Turizm, turizm taşımacılığı, araç kiralama ve seyahat acenteliği alanında da hizmet vermektedir. Hizmet verdiği bölgelerde bilinen ve tanınan Balıkesir Uludağ Turizm yatırıma ve yeniliğe açık, güvenilir, itibarlı ve güçlü bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.

 

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Filosu

Balıkesir Uludağ Turizm otobüs filosunda bulunan toplam 140 araç ile yolcularına ulaşım hizmeti sunar. Filosundaki araçlar Mercedes- Benz Travego, Setra, Mercedes- Benz Sprinter, Mercedes- Benz Tourismo, Neoplan ve Safir marka araçlardır. Modern donanıma sahip olan bu araçlar yolculara konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmaktadır. Araç içerisinde genel oturum planı 2+1 ve 2+2 şeklinde dizayn edilmiştir. Balıkesir Uludağ Turizm filosunda bulunan bütün araçlar düzenli olarak teknik bakımdan geçmektedir. Balıkesir Uludağ Seyahat, sahip oldukları lüks araçlar ile her gün çok sayıda yolcuya hizmet sunmaktadır.

 

Balıkesir Uludağ Turizm Araç İçi Hizmetler

Balıkesir Uludağ Turizm filosunda bulunan yeni, modern ve lüks araçları ile yolcularına konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmaktadır. Müşterilerinin yolculuk boyunca huzur ve güvenliğini önemseyen Balıkesir Uludağ, yolcuların daha iyi şartlar altında yolculuk yapması için araç içerisinde birçok hizmet sunmaktadır. Yolculuğunuz boyunca deneyimli ve güler yüzlü personeller size eşlik etmektedir. Seyahat esnasında oluşabilecek bütün problemleri deneyimli personeller ile paylaşarak soruna hızlıca çözüm üretilir. 

Araç içerisinde yolculara sınırsız wifi hizmeti sunulmaktadır. Teknolojik aletlerinizi araç içinde şarj etme imkanı sayesinde bu hizmeti kesintisiz kullanabilirsiniz. Koltuk arakalarındaki küçük dokunmatik ekranlardan dizi veya film izleyebilir ya da uydu kanallarını takip edebilirsiniz. Bu dokunmatik ekranlardan müzik dinleyebilme imkânınız da vardır. Yararlanabileceğiz bu hizmetler ile yolculuk sizin için daha konforlu ve kısa sürecektir.


Balıkesir Uludağ Turizm Şubeleri

Balıkesir Uludağ Turizm şubelerinin bulunduğu iller; Afyon, Akhisar, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bodrum, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorlu, Denizli, Eskişehir, Isparta, Kırklareli, Kocaeli, Lüleburgaz, Manisa, Muğla, Uşak, İstanbul, İzmir, Sakarya, Tekirdağ. 

 

Balıkesir Uludağ Turizm Dinlenme Tesisleri

Balıkesir Uludağ Turizm'in mola verdiği bir dinlenme tesisi bulunmamaktadır. Kısa mesafe yolculuklarda mola vermemektedir fakat firmanın, uzun süren şehirlerarası seyahatlerinde, genel mola bölgelerinde, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için mola vermektedir.

 

Balıkesir Uludağ Turizm Mobil Uygulama

Balıkesir Uludağ Turizm bilet işlemlerinizi bilet.net uygulamasını kullanarak halledebilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan uygulamayı indirebilir, dilediğiniz bileti dakikalar içinde alabilirsiniz.

 

Balıkesir Uludağ Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Balıkesir Uludağ Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim? 

Bilet.net’te Balıkesir Uludağ Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.


Bilet.net’ten otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’te gideceğiniz destinasyona uygun seferleri görebilir ve size en uygun fiyatlı biletlere ulaşabilirsiniz.

 

Balıkesir Uludağ Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Balıkesir Uludağ Turizm Türkiye’nin birçok yerine sefer düzenlemektedir. En çok sefer düzenlenen iller; Afyonkarahisar, Ankara, Aydın, Antalya, Ayvalık, Bandırma, Balıkesir, Bursa, Burdur, Eskişehir, İzmir, İstanbul, Gebze, Uşak'tır.

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir Uludağ Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1973
Otobüs Sayısı:140
Merkez ofis:Balıkesir
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)