Bafra Express Otobüs Bileti

Bafra Express

Bafra Express Hakkında

Bafra Express ortaya çıktığı 2017 yılından bu yana kara yolu taşımacılığı sektöründe büyük bir ilerleme kaydetmiş bir otobüs firmasıdır. Ahmet Özkan Alaçam tarafından kurulan bu firmanın kurulma yeri Samsun'un Bafra ilçesidir. Toplamda 29 durak ile hizmet veren bu firmanın ulaştığı noktalar belirli bir bölge ile sınırlı kalmayarak Türkiye'nin pek çok bölgesinde dağılım göstermiştir. Müşterilerden aldığı geri dönütleri önemseyen firma bu geri dönütler sayesinde kendisine bir rehber oluşturmuş ve bu rehber ile hareket etmeye başlamıştır. Firmanın kullandığı otobüslerin her biri oldukça konforlu bir yapıya sahip olmasının yanı sıra yeni nesil teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır. 

 

Bafra Express Otobüs Filosu

Firmanın kullandığı otobüsler genel olarak 2010-2015 yılları arasında tasarlanmış oldukça modern otobüslerdir. Toplamda filosunda olan 19 aracı ile kara yolu taşımacılık yapan bu firma farklı marka araçları bünyesinde barındırmaktadır. Başta Mercedes Travego olmak üzere Man Fortuna ve Neoplan Tourliner gibi araçlar Bafra Seyahat'in araç filosunda yer almaktadır.


Bafra Express Araç İçi Hizmetler

Firma tarafından sunulan çeşitli araç içi hizmetlere aşağıda yer verilmiştir. Bu bilgilerden yararlanarak firma ile gerçekleştirdiğiniz yolculuklarınızda sizleri nelerin beklediğini görebilirsiniz:

 • Firma sizler için konforlu koltuklar ve ayak koyma pedallarını bir arada bulundurmaktadır. Bu sayede uzun yollarda bile zorlanmadan seyahat edebilirsiniz.
 • Firma araç içinde internet ağı yer almaktadır. Araç içindeki ağdan her müşteri yararlanabilmektedir.
 • Bilet.net üzerinden Bafra Express otobüs bileti sahibi olan yolcular araç içerisinde bulunan ekranları yol boyu kullanabilmektedir.
 • Yolcular için kek ve su gibi çeşitli gıdalar dağıtılmaktadır.

 

Bafra Express Şubeleri

İlk olarak Bafra'da bir şube açan firma zaman içerisinde pek çok ile dağılım göstererek Amasya, Bursa, Çerkezköy gibi çeşitli yerlerde şube açmıştır. Bu yerlere ek olarak; 

 • Havza,
 • Harem,
 • Gemlik,
 • Gölcük,
 • Düzce,
 • Çorum,
 • Çorlu gibi ilçelerde de firma şubeleri yer almaktadır.


Bafra Express Dinlenme Tesisleri

Bafra Express, genel olarak iki dinlenme tesisini tercih etmektedir. Bu tesislerden biri Çorum'da yer alan Alışkan Dinlenme Tesisi diğeri ise Düzce'de yer alan Bozbey Dinlenme Tesisi'dir.


Bafra Express Mobil Uygulama

Firma biletlerine kısa sürede ulaşabileceğiniz bilet.net mobil uygulaması, farklı yaş gruplarına mensup insanların rahat bir şekilde kullanabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Uygulamayı akıllı cep telefonlarınızda ya da çeşitli elektronik cihazlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

 

Bafra Express Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Bafra Express otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net ile hem Bafra Express bilet bilgilerine ulaşabilir hem de bu firmanın biletini satın alabilirsiniz. Uygulama üzerinden yapılacak işlemler birkaç dakika sürecektir.

Bilet.net'ten Bafra Express otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden yapacağınız bilet satın alımlarında komisyon ücreti talep edilmez. Dakikalar içerisinde tüm seferleri inceleyebilir ve iptal güvencesi ile biletinizi satın alabilirsiniz.

Bafra Express hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın sahip olduğu araç filosu ile İzmit (Kocaeli), Gemlik, Yalova, Amasya, Çorum, Bursa, Bolu, Sakarya (Adapazarı) gibi yerlere sefer gerçekleştirebilirsiniz.

Bafra Express Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Bafra Express otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Bafra Express Künyesi
Kuruluş yılı:2017
Otobüs Sayısı:19
Merkez ofis:Samsun
Kurucu:Ahmet Özkan ALAÇAM
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)