Aytür Seyahat Otobüs Bileti

Aytür Seyahat

Aytür Seyahat Hakkında

Aytür Seyahat 2005 yılından beri kesintisiz ve kaliteli bir hizmet sunan yerel bir firmadır. Firmanın öncelikli amacı Tekirdağ ile Çorlu arasında düzenlenen seferlerine ek olarak pek çok ile sefer gerçekleştirmektir. Firmanın bünyesinde çalışan deneyim sahibi personeller misafirlerine yardımcı olmak için çabalamaktadır. Kalite standartlarını önemseyen Aytür, düzenlediği seferleri sayesinde yolcuların memnuniyetini yüksek oranda almayı başarmıştır. Aytür Turizm yalnızca kara yolu toplu taşıma hizmeti vermek ile kalmamakta aynı zamanda turlar için minibüs kiralama hizmeti de vermektedir. Bu turizmin şubelerine giderek gezmek istediğiniz şehir için günübirlik ya da haftalık olarak araç da kiralayabilirsiniz. Konforlu yolculukların teminatını veren bu firma güvenli olarak pek çok şehre gitmektedir.

 

Aytür Seyahat Otobüs Filosu

Aytür Seyahat otobüs filosunda pek çok araca yer verilmektedir. Yenilenen filosu ile yolcularına kusursuz bir hizmet vermeyi hedefleyen Aytür Turizm, her geçen gün araç filosunu genişletmektedir.


Aytür Seyahat Araç İçi Hizmetler

Aytür Seyahat araçlarında bulunan hizmetlerden yararlanarak şehirler arası yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Firma İstanbul ve Tekirdağ illeri arasında düzenlediği seferler sırasında yolcuların konforunu artırmak için aşağıdaki olanakları sağlamaktadır:

  • Bu firma tarafından düzenlenen seferlerde personeller oldukça deneyimli olup misafirlere karşı daima naziktir.
  • Firma sizlerin yararlanabilmesi için mini TV ekranları tasarlamıştır. Otobüslerin koltuk arkalarında olan bu mekanizma sayesinde yol sırasında radyo dinleyebilir ya da dizi izleyebilirsiniz.
  • Bu firma farklı marka otobüslerinin her birinde internet ağı vardır. Bu ağ sayesinde 3G hızında sosyal medyalarınıza ulaşabilirsiniz.
  • Bilet.net üzerinden Aytür Seyahat otobüs bileti alan her yolcu firmanın rahat koltuklarında yol gitmenin keyfini çıkarabilmektedir.

 

Aytür Seyahat Şubeleri

Henüz yalnızca bölgesel olarak hizmet gösteren firmanın merkez şubesi Silivri'de bulunmaktadır. Firmanın ayrıca İstanbul'un ilçesi olan Beylikdüzü'nde de bir şubesi vardır. Aytür Turizm'in ilk şubesi ise Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde açılmıştır.

 

Aytür Seyahat Dinlenme Tesisleri

Firma genellikle İstanbul ve Tekirdağ arasında 2 saatlik bir yolculuk gerçekleştirmektedir. Bu nedenle bu firma yol üzerinde herhangi bir dinlenme tesisinde durmamaktadır.


Aytür Seyahat Mobil Uygulama

Aytür Seyahat biletlerine ait verilere ulaşmak için bilet.net mobil uygulamasından yararlanabilirsiniz. 300'ün üzerinde otobüs firmasının biletlerinin yer aldığı uygulama, telefonlarınıza kolay bir şekilde indirilebilmektedir. Uygulamadan yararlanmak isteyen kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden IOS ve Android akıllı ekranlarının mağazalar kısmına basarak uygulamayı indirebilir. Uygulama indikten sonra firmaların boş koltuklarını görüntüleyebilir ya da seferlere ait detaylı bilgileri kısa sürede sorgulayabilirsiniz.


Aytür Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Aytür Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, gerek web adresimiz gerekse de mobil uygulamamız üzerinden hem Aytür Seyahat bilet verilerine ulaşabilir hem de Aytür Seyahat firmasının biletini kısa sürede satın alabilirsiniz. Uygulamamız üzerinden ayrıca 300'ün üzerinde otobüs firması biletlerini de bulabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Aytür Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Uygulamamız olan bilet.net sizler için tüm komisyon ücretlerini kaldırarak bilet satın alma olanağı tanımaktadır.

 

Aytür Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın konforlu otobüs filosunu kullanarak Marmara Bölgesi'nde yer alan şu iller arasında gidip gelebilirsiniz: İstanbul ve Tekirdağ.

Aytür Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Aytür Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Aytür Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2005
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Tekirdağ
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Cep Telefonu (Serbest)