Ayhan Işık Turizm Otobüs Bileti

Ayhan Işık Turizm

Ayhan Işık Turizm Hakkında

Ayhan Işık Turizm sefer düzenlemeye 2002 yılı itibari ile başlamış ve günümüze kadar sefer sayılarını artırarak devam etmiştir. Bursa'da kurulan bu firma hem personel taşımacılığı sektöründe hem de turizm taşımacılığı sektöründe adını pek çok ile duyurmuş olan köklü bir firmadır. Firmanın hem yurt içine hem de yurt dışına gerçekleştirdiği pek çok seferi bulunmaktadır. Müşterilerine daima güvenli bir hizmet sağlamayı amaç edinen Ayhan Işık Seyahat, kaliteli bir hizmeti en konforlu şekilde misafirlerine yansıtmak için çeşitli yollara başvurmaktadır. Yalnızca toplu taşıma sektöründe hizmet vermeyen bu firmanın özel turlara ve turistik gezilere otobüs kiraladığı da bilinmektedir. Ayrıca araba kiralama hizmetleri için de firmanın şubelerine başvurabilirsiniz. 


Ayhan Işık Turizm Otobüs Filosu

Ayhan Işık Turizm otobüs firması bünyesinde son model araçları bulundurarak sizlere kaliteli bir performans sunma amacındadır. Firma filosunda yer alan araçlar hem konforlu hem de donanımlıdır. Araçların içerisinde yalnızca büyük boy otobüsler değil minibüsler de yer almaktadır. Firmanın araç düzeni genel olarak 2+2’dir.

 

Ayhan Işık Turizm Araç İçi Hizmetler

Firma donanımlı otobüs filosunu kullanarak aşağıdaki imkânlara ulaşabilir ve konforlu bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz:

  • Firma muavinleri oldukça ilgili ve misafirlere karşı nazik davranışlı bireyler arasından seçilmektedir. Ayrıca muavinlerin otobüs taşımacılığı sektöründe bazı deneyimleri de bulunmaktadır.
  • Firma araçları ile yolculuk ederken çeşitli radyo istasyonlarından yararlanabilirsiniz. Radyolara, filmlere ve internete ulaşabileceğiniz mini TV ekranları sizleri beklemektedir.
  • Bilet.net üzerinden Ayhan Işık Turizm otobüs bileti sahibi olan insanlar ekstra konforlu sünger koltuklarda yolculuk edebilmektedir.

 

Ayhan Işık Turizm Şubeleri

Firma, ülke içerisinde ve ülkeler arasında düzenlediği seferleri ile tanınan bir firmadır. Ayhan Işık Seyahat, Bursa'da kurulan bir şubeye sahiptir.

 

Ayhan Işık Turizm Dinlenme Tesisleri

Ayhan Işık Turizm araçları pek çok noktada dinlenme molaları vererek yolcularının yol stresini atmasını sağlamaktadır. Dinlenme tesisleri içerisinde el ve yüz yıkama alanlarından tuvaletlere, yemek alanlarından oturma banklarına kadar pek çok hizmeti bir arada sağlamaktadır.

 

Ayhan Işık Turizm Mobil Uygulama

İçerisinde Ayhan Işık Turizm ve daha yüzlerce farklı otobüs firmasını barındıran bilet.net mobil uygulaması, dilediğiniz gün ve saatte ihtiyaç duyduğunuz bilet alım işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlar. Uygulama basit bir ara yüze sahip olacak şekilde tasarlanmış olup yalnızca dakikalar içerisinde sefer bilgilerinin görüntülenmesine yardımcı olur. Uygulamayı IOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza indirebilirsiniz. 


Ayhan Işık Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Ayhan Işık Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, gerek bilet.net internet adresini gerekse bilet.net mobil uygulamasını kullanarak Ayhan Işık Turizm bilet satın alımı yapabilirsiniz. Ek olarak diğer yüzlerce firmanın biletlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Ayhan Işık Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden satın alacağınız biletlere ek ücret veya komisyon ödemeden sahip olabilirsiniz. Gideceğiniz noktaya ait tüm sefer bilgilerini tek bir sayfada görebilir ve en hesaplı alternatifi tercih edebilirsiniz.


Ayhan Işık Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma ile Haskovo (Bulgaristan) ve Kırcaali (Bulgaristan) gibi ülke dışı yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. Firma ayrıca İstanbul ve Bursa arasında da gün içerisinde çeşitli saatlerde sefer düzenlemektedir.

Ayhan Işık Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ayhan Işık Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ayhan Işık Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2002
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Bursa
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)