Aydoğanlar Turizm Otobüs Bileti

Aydoğanlar Turizm

Aydoğanlar Turizm Hakkında

Niğde'ye ait olan Aydoğanlar Turizm otobüs firmasının kuruluş yılı 2004'lere kadar dayanmaktadır. Ümit Aydoğan ve Murat Aydoğan'ın bir araya gelerek kurduğu bu yerel işletme, bir aile şirketidir. İlk olarak baba Şeref Aydoğan'ın açılışını yaptığı bu firma, zaman içerisinde oğullarına geçmiştir. Bu firmanın kurulması ile Niğde ilinde olan ulaşım sıkıntıları tek tek çözüme kavuşturulmuştur. Firma hem personelleri hem de misafirleri için belirlediği misyon; 

 • Müşterilerin yol süresince maksimum bir güvenliğe sahip olmasına olanak tanımak
 • Yolcu taşımacılığındaki kalite kriterlerini tam olarak sağlamaktır.

Firma ayrıca müşterilerin memnuniyet oranını üst sıralara taşımayı da kendisine hedef olarak belirlemiştir. Firma tarafından belirlenen misyon ise; misafirlerinin taleplerini hem zamanında hem de en güzel şekilde karşılayabilmek ve müşterilerin beklentilerine uygun bir kalitede hizmet sunmaktır.


Aydoğanlar Turizm Otobüs Filosu

Niğde'ye ait olan Aydoğan Turizm otobüs filosunda toplamda 66 adet Mercedes Travego markasına sahip araç bulunmaktadır. Araçların her biri bakımlı ve donanımlıdır.

 

Aydoğanlar Turizm Araç İçi Hizmetler

Aydoğanlar Turizm otobüs bileti ile bu firmanın otobüslerini kullanacak bireyleri aşağıdaki olanaklar karşılamaktadır:

 • Firma otobüs filosunda bulunan her bir Travego markalı araçta mini TV ekranı bulunmaktadır. Mini televizyonda uydu yayınlarından çeşitli filmlere kadar pek çok seçenek vardır.
 • Firma temizlik ve düzeni önemseyen yerel bir firmadır. Bu nedenle her yolculuğunda yolcuları için kişisel kulaklık dağıtımı gerçekleştirmektedir. Bu kulaklıklar hem hijyen sağlamakta hem de çevredeki insanların gürültüden rahatsız olmasını engellemektedir.
 • Firmayı tercih eden bireyler araç içerisinde yapılan genel müzik yayınını dinleyebilmektedir.
 • Firma araçları ile uzun yol giden misafirler için dijital cihazlarda herhangi bir engel söz konusu değildir. Hem telefon hem de tablet istendiği gibi kullanılabilmektedir.
 • Firmanın otobüs tavanlarında okuma lambası vardır. Bu lambaların her biri kişiye özel olup başka kimseyi rahatsız etmemesi açısından düşük voltajda ışık yaymaktadır.

 

Aydoğanlar Turizm Şubeleri

Firmanın aktif olarak çalışan şubeleri şu illerde ve ilçelerdedir: 

Adana, Aksaray, Afyon, Ankara, Antalya, Altun, Bor, Bilecik, Düzce, Ereğli, Gebze, İnegöl, Eskişehir, Bozüyük, İstanbul Anadolu, Kayseri, İstanbul.

Ayrıca; İzmir, Kaynarca, İzmir, Manavgat, Niğde, Sakarya, Serik, Salihli, Mersin, Turgutlu, Uşak, Tarsus, Karapınar, İzmit illerinde de şubeler mevcuttur.

 

Aydoğanlar Turizm Dinlenme Tesisleri

Firma genel olarak Konya'da, Düzce'de, Eskişehir'de ve Manisa'da yer alan dinlenme tesislerini kullanmaktadır. Bu tesislerin isimleri: 

 • Ayrancı Dinlenme Tesisleri,
 • Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisi,
 • Str Dinlenme Tesisleri,
 • Özkan Dinlenme Tesisleri,
 • Bozbey Dinlenme Tesisleri,
 • Vatan Dinlenme Tesisleri.


Aydoğanlar Turizm Mobil Uygulama

Aydoğanlar Turizm bilet işlemlerini hem kolay hem de hızlı olarak gerçekleştirebilmek için bilet.net uygulamasını kullanabilir ve teknolojinin sağladığı kolaylıkların tadını çıkarabilirsiniz. Uygulama hem telefonda hem de diğer elektronik cihazlarınızda kullanılabilmektedir. Uygulamamızın son sürümüne Appstore, Google Play gibi mağazalardan erişebilirsiniz.

 

Aydoğanlar Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Aydoğanlar Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Uygulamayı kullanarak Aydoğanlar Seyahat'e ait yolculukları inceleyerek dilediğiniz bilet satın alabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden onlarca  firmanın otobüs biletine ulaşabilirsiniz. 


Bilet.net'ten Aydoğanlar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinde satın alacağınız biletlerde komisyon ödemenize gerek bulunmamaktadır. Satın aldığınız biletler için gerçekleştireceğiniz iptal, iade ve değişim prosedürleri oldukça basittir. 

 

Aydoğanlar Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Aydoğanlar Turizm otobüsleri başta Niğde olmak üzere İzmir, Sakarya (Adapazarı), İnegöl, Ankara, Bursa, İzmit (Kocaeli) gibi illere gitmektedir. 

Aydoğanlar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Aydoğanlar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Aydoğanlar Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2004
Otobüs Sayısı:66
Merkez ofis:Niğde
Kurucu:Ümit Aydoğan, Murat Aydoğan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)