Aydın Muğla Koop Turizm Otobüs Bileti

Aydın Muğla Koop Turizm

Aydın Muğla Koop Turizm Hakkında

Aydın ve Muğla il kooperatiflerinin bir araya gelerek kurduğu Aydın Muğla Koop Turizm otobüs firmasını genel olarak Aydın'da ve Muğla'da yer alan ilçeler arasında seferler düzenlemektedir. Kooperatifin kurmuş olduğu bu yerel otobüs firması; 

  • Müşterilerinin fikirlerini benimseyen,
  • Müşterileri ile saygı ve dürüstlük çerçevesinde hareket eden,
  • Personellerine yol boyu uygulaması gereken acil durumlar için gerekli olan tüm eğitimi veren,
  • Sorunu olan müşterilerin sorunlarının üzerini kapatmaya değil daha çok yenilikçi bir bakış açısı ile çözüm bulmaya çalışan bir işletmedir.

Firmanın öncelikli amacı müşterilerinden gelen yorumları olumlu olarak almak ve kara yolu taşımacılığı sektöründe çığır açan yenlikleri müşterilerine yansıtmaktır. 


Aydın Muğla Koop Turizm Otobüs Filosu

Aydın ve Muğla illeri arasında sefer düzenleyen Aydın Muğla Koop Turizm otobüs filosunda pek çok aracın markası Setra olup Travego markalı araçlar da vardır. Firmanın araç filosu oldukça kapsamlı olup misafirlerin rahat gidebilmesi adına konforlu süngerler ile kaplanmış koltuklara sahiptir.

 

Aydın Muğla Koop Turizm Araç İçi Hizmetler

Aydın Muğla Koop Turizm otobüs bileti alarak aşağıdaki olanaklara sahip olabilir ve güzel bir yolculuğun tadına varabilirsiniz:

  • Bu turizm firmasının araç filosunda bulunan Setra ve Travego marka araçların her birinde ekranlar vardır. Ekran içerisinde gösterilen yayın akışı uydu kanallarından direk olarak gelmektedir. Yayın akışını izlemek istemeyen misafirler için radyo kanalları mevcuttur.
  • Bu turizm firması hijyeni önemseyen ve müşterilerinin sağlığına değer veren bir firmadır. Bu nedenle araçlar kullanılmadan önce dezenfektan ile temizlik yapılmaktadır.
  • Bazı firma araçlarında WIFI hizmeti bulunmaktadır.
  • Firma araçları ile yolculuk eder iken telefonunuzu ya da bilgisayarınızı herhangi bir sınırlama olmadan kullanabilir, prizlerden şarj edebilirsiniz.
  • Firmaya ait araçların tavan kısmında muavin çağırma butonu ve okuma lambası yer alır.


Aydın Muğla Koop Turizm Şubeleri

Aydın Muğla Koop Turizm genel olarak iki il arasında sefer düzenlemektedir. Bu iki il Muğla ve Aydın'dır. İki ilde de yer alan şubeler sayesinde müşteriler sıkıntılarını giderebilmektedir. Bu illerin yalnızca merkezlerinde değil bazı ilçelerinde de Aydın Muğla Koop Turizm şubesi bulmak mümkündür.

 

Aydın Muğla Koop Turizm Dinlenme Tesisleri

Firma genel olarak lokal bir hizmet sağlayan bir firma olduğu için dinlenme tesislerini kullanmamaktadır. 


Aydın Muğla Koop Turizm Mobil Uygulama

Aydın Muğla Koop Turizm bilet işlemlerini gerçekleştirmek, biletler ile ilgili koltuk detaylarını öğrenmek, biletlerin sefer saatlerine ve otobüsün kalkacağı yere bakmak gibi konularda bilet.net mobil uygulamasına güvenebilirsiniz. Uygulamaya IOS ya da Android uyumlu cihazlarınızda bulunan App Store veya Google Play store üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Aydın Muğla Koop Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Aydın Muğla Koop Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net uygulaması üzerinden içerisinde Aydın Muğla Koop Seyahat firmasının da olduğu yüzlerce otobüs biletine tek ekranda ulaşabilirsiniz.


Bilet.net'ten Aydın Muğla Koop Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net, seyahat etmek isteyen kişilerin ihtiyaç duyduğu tüm işlemlerin tek bir sayfada görüntülenmesine ve yapılmasına olanak tanır. Kolay iptal ve iade avantajları ile son dakika değişikliklerini gerçekleştirmek oldukça kolaydır.

Aydın Muğla Koop Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma genel olarak Çine ilçesi, Yatağan ilçesi, İzmir, Aydın ve Muğla arasında gidip gelmektedir.

Aydın Muğla Koop Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Muğla Koop Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Aydın Muğla Koop Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:-
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Aydın
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
TV (Genel)