Atasoy Turizm Otobüs Bileti

Atasoy Turizm

Atasoy Turizm Hakkında

Türkiye’nin pek çok yerine seferler düzenleyen Atasoy Turizm firması, Kamil Atasoy tarafından Konya merkezli olarak 1998 yılında kurulmuştur. Kamil Atasoy’un yanı sıra şirket ekibinde, Süleyman Atasoy ve Adem Atasoy bulunmaktadır. Konya ve çevresi için ön planda olan bu otobüs firması, en çok tercih edilen firmalardan biridir. Firma, hizmet sektöründe yerel bir işletme olarak kurulmasından sonra bugüne kadar küçük ama emin adımlarla çalışmalarına devam etmiştir. Hizmet kalitesi ilkesinden ödün vermeden hareket eden firma, yolcuların rahat bir yolculuk geçirmesini hedef edinmiştir. Kurulduğu günden itibaren pek çok sefere imza atan firma, eğitimli ve kaliteli personelleri ile hizmet vermektedir. Her zaman güler yüzlü hizmetin önemli olduğundan bahseden firma, kendi personellerinin eğitimini de bu doğrultuda şekillendirmektedir. 20 yılı aşkın süredir hizmet veren otobüs firması, yolcularına her daim konforlu, rahat, kaliteli ve güvenli bir seyahat sunmayı hedeflemektedir. Nesillere aktarılabilecek bir firma anlayışı ile hareket eden bu firma, müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.


Atasoy Turizm Otobüs Filosu

Firma, her gün pek çok şehre karşılıklı sefer düzenlemektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinerek de sürekli kendini yenileyip geliştirmektedir. İyi bir hizmet verme hedefinde olan firma, araç filosunda bulunan tüm otobüsleri gerekli teknolojilerle donatmıştır. Bu firmanın araç filosunda bulunan otobüsler Isuzu Novo ve Otokar Sultan’dır. Güvenli ve kaliteli otobüsleri ile firma, yolcuların güvenliğini sağlamayı ön planda tutmaktadır. Atasoy Turizm, uzun yıllardır yolcular ile oluşan güven duygusunun zarar görmemesi için personelinin hizmet kalitesini ve araçların konforunu en iyi seviyede tutmaya özen göstermektedir. 


Atasoy Turizm Araç İçi Hizmetler

Otobüs firması ile seyahat etmek istenildiğinde araçlarda, yolcuların daha konforlu bir yolculuk geçirmesi için birtakım hizmetler sunulmaktadır. Yolculuk esnasında firmanın araç içinde sunduğu hizmetler şu şekildedir: 

  • Ücretsiz Wi-Fi İnternet hizmeti yol boyunca devam etmektedir.
  • Uydu Yayını sayesinde seyahat sırasında bir şeyler izlenebilmektedir. Bu ekranlarda pek çok TV kanalına ve filmlere ulaşmak mümkündür.
  • Araç içerisinde çeşitli yiyecek ve içecek servisi verilmektedir.

Bunların yanı sıra geniş koltukların olması da yolculuğun daha keyifli geçmesine olanak sağlamaktadır. Tecrübeli kaptanlar ile güvenli bir yolculuk sunan firma, araç içerisindeki konforu ön planda tutmaktadır. Eşyalara gerekli özeni gösteren çalışanları ile rahat bir yolculuk hizmeti sunulmaktadır. 


Atasoy Turizm Şubeleri

Türkiye’nin farklı noktaları arasında hizmet veren firma, başta Konya ve çevresindeki iller olmak üzere İstanbul, Ankara ve İzmir’ e seferler düzenlemektedir. Firmanın Karaman, Ermenek, Konya ve Mut’ta şubeleri bulunmaktadır. 


Atasoy Turizm Dinlenme Tesisleri

Şehirler arası yolcuklarda önemli firmalardan biri olan Atasoy Turizm’de yararlanılan pek çok dinlenme tesis bulunmaktadır. Dinlenme tesisleri otobüslerin güzergâhına göre farklılık göstermektedir. 

 

Atasoy Turizm Mobil Uygulama

Atasoy Turizm’den bir otobüs biletini mobil uygulama ile satın almak için App Store veya Google Play üzerinden bilet.net uygulamasını indirebilir ve kolayca bir bilete sahip olabilirsiniz.  


Atasoy Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Atasoy Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net, Atasoy Turizm gibi pek çok otobüs firmasını bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede online olarak kolay bir şekilde Atasoy Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.  


Bilet.net'ten Atasoy Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net, otobüs firmalarının internetten hizmet vermesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede Atasoy Turizm bilet almak hem kolay hem de hızlı olduğu için oldukça avantajlıdır. Bunun yanı sıra aldığınız bileti açığa alma ve iptal etme gibi bir imkânı da sunulmaktadır. 

 

Atasoy Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Atasoy Turizm, başta Konya olmak üzere özellikle Konya çevresine ve İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlere sefer düzenlemektedir.  

Atasoy Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Atasoy Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Atasoy Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1998
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Konya
Kurucu:Kamil Atasoy
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)