Asyalines Turizm Otobüs Bileti

Asyalines Turizm

Asyalines Turizm Hakkında

Asyalines, İstanbul kuruluşlu bir seyahat firmasıdır. 2019 senesinde kurulan firma henüz sektörün yenilerinden biridir. Sektördeki yeri her ne kadar yeni de olsa oldukça başarılı bir grafiğe sahiptir. Kurulduğu ilk günden itibaren İstanbul’un en güvenilir ve en yenilikçi firmalarından biri olmuştur. İstanbul’da firmaların sayısı fazla olsa da Asyalines Turizm rakiplerinden biraz daha farklı bir imaja sahiptir. Özellikle yeni bir firma olması ve kısa süreye rağmen oldukça büyük rağbet görmesi onları sektörde farklı bir konuma getirmektedir. 

İstanbul’daki şubeleri ve İstanbul’a olan seferleri firmayı İstanbul içinde popüler kılmaktadır. Kocaeli ve İstanbul arasındaki seferler açısından en çok tercih edilen firmalardan olan Asyalines Turizm’in yalnızca şehirlerarası ulaşım değil birçok alanda hizmetleri vardır. Firma şehir içi ve şehirlerarası seferlere ek olarak; yurt içi turlar, yurt dışı turlar, gemi turları, kültür turları ve araç kiralama gibi hizmetler de sunmaktadır. 

Asyalines Turizm vizyonunu; müşterilerin kayıtsız şartsız memnuniyetine ve çalışanlarının motivasyon ve tatminine göre belirlemektedir. Bu doğrultuda firma; 

  • Yenilikçi ve yüksek standartlı bir yolculuk deneyimi sunmayı,
  • Sektördeki en iyi hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini en yukarı çıkarmayı,
  • Çalışanlarının tatminini ve motivasyonunu artırmayı,

İnsanlık ve evren adına sorumlulukları yerine getirmeyi kendilerine misyon edinmiştir.

 

Asyalines Turizm Otobüs Filosu

Asyalines Turizm otobüs filosunda yeni ve güvenli araçlar bulundurmaktadır. Firmanın araç filosunda çok sayıda otobüs olmakla birlikte araçların markası Mercedes Benz Travego’dur. Koltuklar tam da müşterilerin genellikle tercih ettiği gibi 2+1 düzene sahiptir. 

 

Asyalines Turizm Araç İçi Hizmetler

Şehirlerarası yolculuklarda, yolcuların en çok önem verdikleri hususlardan biri de araç konforudur. Araç konforunu etkileyen pek çok unsur vardır ancak en önemlisi sunulan hizmetlerin kapsamı ve niteliğidir. Asyalines Turizm, yolcularına yolculuk boyunca sürekli güler yüzle yaklaşmaktadır. Sorunları çözümleyici bir bakış açısıyla ele alarak yolculara güvenli bir seyahat deneyimi sunar.

Asyalines Turizm yolculuk esnasında yolcularına çeşitli ikramlar sunmaktadır. İkram çeşitliliği oldukça tatmin edici düzeyde olmasıyla birlikte kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Firmanın araçları yeni olduğundan donanım bakımından da oldukça tatmin edicidir. Tüm koltuklarda priz, USB girişi, LED ekranlar, kişiye özel okuma ışıkları gibi imkanlar bulunmaktadır. Buna ek olarak kablosuz ağ bağlantısı da yine firmanın sunduğu olanaklardan biridir. 

 

Asyalines Turizm Şubeleri

Asyalines Turizm firmasının şubeleri en çok İstanbul ve Kocaeli’de yoğunlaşmıştır. Şubelerin bulunduğu yer aşağıdaki gibidir.

  • İstanbul (Kadıköy, Silivri, Beylükdüzü)
  • Tekirdağ (Yeniçiftlik, Otogar, Altınova, Değirmenaltı)


Asyalines Turizm Dinlenme Tesisleri

Şehirlerarası yolculuklarda, özellikle de yolculuk süreleri uzunsa dinlenme tesislerinin önemi artmaktadır. Çünkü yolcular dinlenme tesislerinde dinlenmek, güzel yemekler yemek, hediyelik eşyalar almak istemektedir. Bu doğrultuda otobüs firmalarının tercih ettiği dinlenme tesislerinin niteliği önem kazanmaktadır. Asyalines Turizm’in tercih ettiği dinlenme tesisleri oldukça nitelikli düzeydir. Mola yerlerinde yolcular lezzetli yemekler yiyebilir ve yolculuğun yorgunluğunu üzerlerinden atabilirler. 

Asyalines Turizm’in Ankara güzergahında yer alan dinlenme tesislerinden bazıları; Berceste Dinlenme Tesisleri, Gökdemir Dinlenme Tesisleri ve Akabe Dinlenme Tesisleri’dir. Bu dinlenme tesisleri sektörde tanınmış isimlerdir. Firmanın tercih ettiği tüm dinlenme tesislerinin sınıfı ve kalitesi oldukça yüksektir. 

 

Asyalines Turizm Mobil Uygulama

Asyalines Turizm otobüs bileti satın almak için bilet.net uygulamasını tercih edebilirsiniz. Buradan Asyalines Turizm’e ait tüm seferleri görüntüleyebilir, koltuk ayırabilir ve dilediğiniz firmalarla fiyat ve saat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bilet.net uygulaması hem iOS hem de Android cihazlar için uyumludur.

 

Asyalines Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Asyalines Turizm otobüs bileti alabilir miyim?

Evet, bilet.net üzerinden son derece kolay ve pratik bir şekilde Asyalines Turizm firmasına ait seferlere bilet alabilirsiniz.

Bilet.net üzerinden Asyalines Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten satın alacağınız Asyalines Turizm bilet size karşılaştırma yapma olanağı sağlamaktadır. Son derece basit bir ara yüze sahip olan bilet.net’i ziyaret ederek güvenli bir şekilde bilet satın alabilirsiniz.

Asyalines Turizm, hangi şehirlere seferler düzenlemektedir?

Asyalines Turizm, İstanbul ve Tekirdağ arası seferler düzenlemektedir. 

Asyalines Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Asyalines Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Asyalines Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2019
Otobüs Sayısı:13
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
220 Volt Priz