Asya Tur Otobüs Bileti

Asya Tur

Asya Tur Hakkında

Asya Tur oldukça köklü bir geçmişe sahip olan seyahat firmalarından biridir. Kocaeli’de uzun yıllar faaliyetlerini sürdürdükten sonra Genç Tur bünyesine katılmıştır. Asya Tur 12 Haziran 2020 tarihinden beri Genç Tur bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. 

Genç Tur ve Asya Tur yüksek standartlarda hizmet vermek adına iş birliklerini sürdürmekte ve günden güne yenilikçi sistemleri ile hem Kocaeli’de hem de sektörde adından söz ettirmektedir. Firma gelişen ve değişen koşullar altında teknolojisini, filosunu daima yenilemeyi ve geliştirmeyi başarmış, müşteri memnuniyetini odak noktası haline getirmiştir. Yalnızca şehirlerarası ulaşım alanında değil; personel taşımacılığı, öğrenci transferi, araç kiralama faaliyetleri, özel taşıma faaliyetleri ve basın – medya hizmetleri gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır. Firmanın en önemli misyonlarından biri müşterilerinin yüksek kalite ve konfor altında hizmet almasını sağlamaktır. 


Asya Tur Otobüs Filosu

Şehirlerarası yolculuk firmalarının gücünü gösteren en önemli unsurlardan biri şüphesiz ki araç filolarıdır. Araç filolarında yeteri kadar aracın yer alması, araçların yeni modellerden oluşması önemlidir. Asya Tur da bu yönüyle sektörün güçlü firmaları arasında yer almaktadır. 2021 senesinin başında Asya Tur otobüs filosuna 2 adet otobüs daha eklemiştir. Bu otobüslerin modeli Mercedes Benz Tourismo olmuştur. Bu takviye ile birlikte firmanın filosunda totalde 25 tane büyük otobüs ve 4 tane de küçük otobüs olmuştur. 

Asya Tur seyahat firması yolcuların konforlu ve harika bir yolculuk deneyimi yaşaması adına tüm olanaklara sahiptir. Otobüslerinin tamamı 2+1 oturma düzenine sahiptir. Bu nitelik pek çok yolcunun gözettiği ilk unsurlardan biridir. Araç sayısının fazla olması nedeniyle de yolcular kolaylıkla seferler bulabilmektedir.

 

Asya Tur Araç İçi Hizmetler

Şehirlerarası yolculuklarda özellikle de uzun saatler sürebilecek yolculuklarda araç içi hizmetler ve aracın konforu daha çok önem kazanmaktadır. Asya Tur araç içi hizmet konusunda standartların üzerinde bir yaklaşım benimsemiştir. Yolcuların, yolculuk esnasında gereksinim duyabileceği tüm yiyecek ve içecekleri sunmaktadır. Yolcular diledikleri anda sıcak ve soğuk içecek ya da tuzlu ve şekerli atıştırmalıklar talep edebilmektedir.

Asya Tur otobüslerinin tamamında dual zone kontrollü klima sistemi yer almaktadır. Bu sistem içerideki ısının daha homojen bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak tüm araçlar 2+1 oturma düzenine, LED ekranlara, uydu televizyonuna, USB girişine, priz girişine sahiptir. Tüm bu olanaklar göz önüne alındığında oldukça tatmin edici bir hizmet anlayışları olduğunu anlamak mümkündür. 

 

Asya Tur Şubeleri

Asya Tur’un şubeleri günden güne artan bir eğilim içerisindedir. Kocaeli merkezli bir kuruluş olsa da birçok ilde çeşitli şubelere sahiptir. Şubelerinin birçoğu Kocaeli’de yer almaktadır. Kocaeli’nin; Başiskele, Değirmendere, Derince, Gölcük, Halkevi, Karamürsel, Kuruçeşme, Seymen, Tütünçiftlik, Umuttepe, Yenikent, Yüzbaşılar ve Otogar gibi bölgelerinde şubeleri yer almaktadır. Buna ek olarak Ankara’da AŞTİ ve İstanbul’da Esenler Otogarı gibi yerlerde de şubeleri bulunmaktadır.

 

Asya Tur Dinlenme Tesisleri

Şehirlerarası yolculuklarda, dinlenme tesislerine ihtiyaç duyulmaktadır. Yolcular, güzergâh üzerinde yer alan dinlenme tesislerinde yemek yeme, dinlenme gibi çeşitli ihtiyaçlarını gidermektedir. Asya Tur, dinlenme tesisleri konusunda oldukça titiz hareket etmektedir. Firma dinlenme tesisleri olarak; İstanbul, Sakarya, Bodrum, Ankara, Marmaris, Antalya, Zonguldak, Didim ve İzmir gibi şehirleri tercih etmektedir. 

 

Asya Tur Mobil Uygulama

Asya Tur otobüs bileti almak için akıllı telefonlarınıza indireceğiniz bilet.net uygulamasından yardım alabilirsiniz. Söz konusu uygulama aracılığıyla Asya Tur’a ait tüm seferleri görüntüleyebilir, güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Uygulama hem iOS hem de Android işlemcili cihazlara ücretsiz bir şekilde yüklenebilmektedir.


Asya Tur Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Asya Tur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden Asya Tur bilet almak oldukça basittir. Hemen bilet.net’i ziyaret edebilir, tüm seferler hakkında bilgi alabilir ve biletinizi düzenleyebilirsiniz.


 Bilet.net'ten Asya Tur otobüs bileti almanın avantajları nelerdir? 

Bilet.net aracılığıyla Asya Tur’a ait tüm seferler hakkında çok kısa süre içerisinde bilgi alabilirsiniz. Ayrıca firmalar arasında fiyat karşılaştırması da yapabilirsiniz.

 

Asya Tur, hangi şehirlere sefer düzenliyor? 

Asya Tur’un en meşhur seferleri genellikle Kocaeli ve İstanbul arasındadır. Ancak firma; Sakarya, Didim, İzmir, Zonguldak, Antalya, Marmaris, Bodrum ve Ankara gibi yerlere de hizmet sağlamaktadır. 

Asya Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Asya Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Asya Tur Künyesi
Kuruluş yılı:1988
Otobüs Sayısı:100
Merkez ofis:Kocaeli
Kurucu:Ali Genç
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Digiturk
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Radyo (Kişisel)
Koltuk Ekranı (13 inç)