Asrın Baki Express Otobüs Bileti

Asrın Baki Express

Asrın Baki Express Hakkında

Asrın Baki Express, genel merkezi İstanbul’da olan hem şehirler arası hem de ülkeler arası hizmet sağlayan bir seyahat firmasıdır. Yeni sayılabilecek kuruluşlardan biri olan firma 2019 senesinde kurulmuştur. Asrın Baki Express, Türkiye’nin pek çok noktasına ulaşım sağlamaktadır. Özellikle Azerbaycan – Bakü’ye karayolu ile ulaşım sağlayacak yolcuların ilk tercihi Asrın Baki Express olmaktadır. Asrın Baki Express sunduğu yüksek standartlı, güvenli ve konforlu hizmet anlayışı ile ağını git gide büyütmekte ve sektörde öncü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

 

Asrın Baki Express Otobüs Filosu

Ulaşım sektöründe yer alan firmaların gücünü doğrudan gösteren unsurlardan biri şüphesiz ki filolarının yeterlilik düzeyidir. Asrın Baki Express otobüs filosu sektörde henüz yeni sayılabilecek bir kuruluş olmasına rağmen oldukça güçlü ve yeterli düzeydedir. Filolarda yer alan araçların sayısının yeterli ya da fazla olması, firmanın ağını genişleten ve dolayısıyla da sefer sayılarını artıran bir olanaktır.

Asrın Baki Express’in otobüs filosunda yer alan araçların neredeyse tamamı son model araçlardır. Araçların konforu oldukça üst düzeydedir. Yolcuların, sıradan bir yolculuk esnasında ihtiyaç duyabilecekleri tüm olanaklara sahiptir. Öncelikle otobüslerin tamamında 2+1 koltuk düzeni vardır. Bu yönüyle de müşterilerin kolaylıkla tercih sebebi olmaktadır. Otobüslerin iklimlendirme ve ışıklandırma sistemleri de oldukça gelişmiştir. 

 

Asrın Baki Express Araç İçi Hizmetler

Asrın Baki Express’in araçları yeni modeller olduğundan araç içi konforu ve araçta sunulan hizmetler de standartların üzerinde olmaktadır. Asrın Baki Express’in firma olarak en önem verdikleri konunun başında yolcuların güvenliği ve memnuniyeti gelmektedir. Firma yolcuları güvenli bir şekilde transfer etmek ve transfer esnasında konforu da sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. 

Firmanın araç içi hizmetlerinden biri ikramlardır. Yolculuk boyunca belirli aralıklarla ya da yolcuların özel isteği doğrultusunda ikramlar sunulmaktadır. İkramlar; soğuk içecekler, sıcak içecekler, tuzlu atıştırmalıklar ve şekerli atıştırmalıklar şeklinde olmaktadır. Buna ek olarak yolculuk esnasında yolculara; kablosuz ağ bağlantısı, kulaklık desteği gibi hizmetler de sağlanmaktadır. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda firmanın pek çok olanak bakımından yeterli olduğunu söylemek mümkündür. 


Asrın Baki Express Şubeleri

Asrın Baki Express firması İstanbul merkezli bir kuruluştur ancak Türkiye’nin pek çok yerinde, pek çok noktada şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerden biletinizi alabilir, rezervasyon yapabilir ya da sefere ilişkin merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Peki firmanın şubeleri nerelerdedir? Asrın Baki Express şubeleri; Ankara, Bursa, İzmir, Adana, Adapazarı ve Adıyaman gibi illerde bulunmaktadır. 


Asrın Baki Express Dinlenme Tesisleri

Asrın Baki Express şehirlerarası ve ülkelerarası seferlerinde pek çok dinlenme tesislerinde molalar vermektedir. Firma, güzergâh üzerinde yer alan en iyi, en kaliteli ve ayrıca en hesaplı olabilecek dinlenme tesislerini kullanmaktadır. Peki bu dinlenme tesisleri genellikle nerelerdedir?

Asrın Baki Express’in dinlenme tesisleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Gaziantep, Erzurum, Şanlıurfa, Samsun, Malatya, Çanakkale, İzmit, Bursa, Kayseri, Konya, Mersin, Van gibi illerin güzergahlarındadır. 

 

Asrın Baki Express Mobil Uygulama

Asrın Baki Express otobüs bileti almanın en mantıklı ve en kolay yollarından biri bilet.net’tir. Bilet.net web sitesini ziyaret ederek ya da uygulamayı iOS, Android gibi cihazlarına ücretsiz bir şekilde indirerek bilet alabilirsiniz. Bilet.net üzerinden Asrın Baki Express’in tüm seferlerini görüntüleyebilir ve biletinizi düzenleyebilirsiniz. 

 

Asrın Baki Express Hakkında Merak Edilenler


 Bilet.net'te Asrın Baki Express otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden Asrın Baki Express bilet satın almak mümkündür. Üstelik bilet satın alım işlemleri oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Uygulama ve site arayüzü kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Hemen bilet.net’i ziyaret ederek Asrın Baki Express’e ait tüm seferlere ulaşabilir, satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 Bilet.net'ten Asrın Baki Express otobüs bileti almanın avantajları nelerdir? 

Bilet.net üzerinden otobüs bilet almanın birçok avantajı vardır. Mobil uygulama veya site üzerinden tüm fiyatlara ve sefer saatlerinde tek tıkla ulaşılabilmektedir. Hem fiyatlar hem seferler arasında kıyas yapabilir hem de güvenli ve hızlı bir şekilde  satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Asrın Baki Express, hangi şehirlere sefer düzenliyor? 

Firma; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Adana, Adapazarı, Adıyaman, Bodrum, Marmaris, Didim, Antalya gibi şehir ve ilçelere ek olarak Bakü’ye sefer düzenlemektedir. 

Asrın Baki Express Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Asrın Baki Express otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Asrın Baki Express Künyesi
Kuruluş yılı:2019
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık