Asil Ardahan Turizm Otobüs Bileti

Asil Ardahan Turizm

Asil Ardahan Turizm Hakkında

Asil Ardahan Turizm, 2020 yılında Naif Sural tarafından kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Genel merkezi Ardahan ilinde bulunan firma, Türkiye’nin birçok yerine şehirler arası ulaşım hizmeti vermektedir. Modern ve dinamik yapılı olarak kurulan firma, deneyimli, profesyonel ve eğitimli personel kadrosuyla yolcularına güvenli ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunmayı hedefler. Ayrıca hizmet sağladığı müşterilerine çözüm odaklı ve güler yüzlü bir yaklaşım sergiler. 

 

Asil Ardahan Turizm Otobüs Filosu

Asil Ardahan Turizm otobüs filosu konforlu tasarıma sahip son model araçlardan oluşur. Filodaki otobüsler Travego ve Setra markadır. Yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti ve güvenli taşımacılık için devamlı olarak filosundaki otobüslerin bakımını yapmakta ve geliştirmektedir.

 

Asil Ardahan Turizm Araç İçi Hizmetler

Asil Ardahan Turizm, yolcularına modern, konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi sunmak için profesyonel çalışan kadrosuyla kaliteli hizmetler verir. Müşterilerini her zaman güler yüzle ve çözüm odaklı anlayış ile karşılar. Konforlu ve güvenli bir yolculuk için araç içi hizmetlerine önem verir. Bunun için son teknolojilere uygun tasarımlı ve donanımlı araçlar ile hizmet sağlar. Otobüslerinde genel uydu yayını yapan koltuk arkası TV’ler ve kablosuz internet mevcuttur. Araçlarda cep telefonu kullanımı serbesttir ve mevcut USB girişleri ile şarj edebilme olanağı bulunur. Her koltuğa ait okuma lambaları bulunur ve yolculuk boyunca taze ve bol çeşitli ikramlıklar servis edilir. Ayrıca firma eşyalarınız için güvenli bagaj taşımacılığı hizmeti de sağlar.


Asil Ardahan Turizm Şubeleri

Asil Ardahan Turizm firmasının merkez şubesi Ardahan’da bulunur. Ayrıca Ardahan dışında İstanbul’da da şubesi bulunur. Firmanın en popüler durakları şunlardır: İstanbul, İstanbul (Anadolu), Gebze, İzmit, Sakarya, Düzce, Bolu, Osmancık, Merzifon, Amasya, Erbaa, Reşadiye, Erzincan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Sarıkamış, Oltu, Göle, Ardahan, Çıldır, Hanak, Damal, Posof.

 

Asil Ardahan Turizm Dinlenme Tesisleri

Asil Ardahan Turizm, birçok ulaşım noktasına seferler düzenler. Seferler sırasında güzergâh üzerinde bulunan, temiz ve uygun fiyatlı dinlenme tesislerinden faydalanır. 

Asil Ardahan Turizm’in yoğun olarak düzenlediği sefer güzergâhları şu şekildedir:

  • Amasya - Bolu - Düzce  - Sakarya - Kocaeli (İzmit) - İstanbul (Anadolu) - İstanbul,
  • Ardahan - Bolu - Düzce  - Sakarya - Kocaeli (İzmit) - İstanbul (Anadolu) - İstanbul,
  • Bolu - Erzincan - Erzurum - Ardahan
  • Düzce - Erzincan - Erzurum - Ardahan
  • Erzincan - Bolu - Düzce  - Sakarya - Kocaeli (İzmit) - İstanbul (Anadolu) - İstanbul,
  • Erzurum - Bolu - Düzce  - Sakarya - Kocaeli (İzmit) - İstanbul (Anadolu) - İstanbul,
  • İstanbul / İstanbul (Anadolu) - Erzincan - Erzurum - Ardahan
  • Kocaeli (İzmit) - Erzincan - Erzurum - Ardahan
  • Sakarya - Erzincan - Erzurum - Ardahan

 

Asil Ardahan Turizm Mobil Uygulama

Asil Ardahan Turizm otobüs bileti almakbilet.net mobil uygulaması sayesinde oldukça basittir. Google Play Store  ya da App Store üzerinden bilet.net mobil uygulamasını indirerek rahatlıkla Asil Ardahan Turizm bilet vesefer sorgulaması yapabilir ve size uygun bileti satın alabilirsiniz.

 

Asil Ardahan Turizm Hakkında Merak EdilenlerBilet.net'te Asil Ardahan Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Asil Ardahan Turizm otobüs bileti ve başka pek çok firmaya ait otobüs bileti bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Online olarak Asil Ardahan Turizm biletalımını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Asil Ardahan Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net aracılığıyla Asil Ardahan Turizmfirmasındanbilet alarak yolculuğunuzu ekonomik, kaliteli, güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirirsiniz.


Asil Ardahan Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Asil Ardahan Turizm, Ardahan başta olmak üzere Erzurum, Elazığ, Amasya, Bolu, Düzce, Sakarya, Kocaeli ve İstanbul şehirlerine seferler düzenlemektedir.

Asil Ardahan Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Asil Ardahan Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Asil Ardahan Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2020
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:Ardahan
Kurucu:Naif Sural
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)